bugün

grup seks yapıp bu açıklamayı yapmış olabilir.

bu ülkenin cami hocasını yalancı yerine koyuyorlar farkında değiller.
sözde müslümanlar!
camii imamı ayakkabılarını bile çıkardı çocuklar diyor, bu kelini zıbarttığım hala grup seks bile yapmış olabilirler diyor. gerçekten allahım yarattın bari takip et şu malı denecek insanlardan.
amacı belli açıklamalar. düşmanlık yaratmak adına.

bu arada dervişin fikri ne ise zikri odur.

yıllardır cami içinde osura osura yatan araplara taptınız şimdi camiye saygı naraları atıyorsunuz. sizin gibi Müslümanlar yüzünden bu ülke ne hale geldi.
O hayali grup seksi düşünerek otuz bir çeken hapishane kaçkınının uydurması. Ayıptır günahtır.
camilerde toplanıp fuhuş yapıyorlar, minare merdivenlerinde esrar içiyorlar yetişin!!!!11!!bir!!!

osbirci şakirtlerin hayal ürünüdür.
cami gibi kutsal bir yer hakkında fantazi kuran takunyalı düşüncesi.

böyle birşey bir dinsizin, bir komunistin bile aklına gelmez.
pavyon kapatır gibi camii kapatan başbakan ve pek muhterem taifesi tarafından imza atılabilir eylemdir. garipsemedim.
bir zavallı sıçmığı.
grup seks sonucu doğan birey iftirası. ne kadar inanılır siz düşünün.
çok ağır bir yalakalık sendromundan başka bir şey değildir. ülkedeki lağam çukurlarını patlattılar, etraf koyun kokusundan geçilmiyor.
(bkz: gazı biz yiyoruz kafayı bunlar buluyor)
Oranın imamı sen idiysen yüzde yüz doğrudur mirim şeklinde kuvvetlendirilebilecek varsayım.
(bkz: açılın kapılar şaha gidelim)
(bkz: bile)

normal sex yetmemiş.
çok ciddi olarak söylüyorum ancak bir dincinin aklına gelebilecek fantezi.
hüseyin üzmez hocanız da analı kızlı yapıyordu...
göt korkusunun kelimelere dökülmüş hali.
çift haneli tevavüzlere beraat vererek kınaları da yakmışlardır.
tanım: değişik bir iddiadır.
kişisel görüş: arkadaşlar ben olayı çözdüm. bu ibneler yapmak isteyip yapamadığı, hayallerini, hoşlarına giden şeyleri bize iteliyorlar. ilk akıllarına gelenler sürekli bunlar. sürekli birbirimizi siktiğimizi, içip içip eğlendiğimizi, sonra gene birbirimizi siktiğimizi ağızlarından düşürmüyorlar. ulan arkadaş ne kadar çok istiyorlarmış hunharca sikişmeyi hiç ağızlarından düşürmüyorlar.

not: ha verseler sikeriz orası ayrı tabi. vermiyorlar abi yani öyle olmuyor bu işler. merhaba ben mehmet merhaba ben aslı hadi sikişelim olayı değil bu işler. kolay mı lan bu kadar.

not 2: hem zaten o arbedede, kovalamacada siki kalkan arkadaşın sikini öper başıma koyarım.
Güçsüz bir rejimin devrilirken söylediği son sözleri.
(bkz: şakirtlerin dini propaganda yaptığı gerçeği)
tahrik edici söylemdir.