bugün

yaz tatili için türkiye'ye gelen amerika'da yaşayan bir arkadaşımla birlikte yemekteyiz ve teleonu çalıyor.

- hayır, kabul etmiyorum. beni ilgilendirmez. ben sana siyah, dedim. si-yah!.
hayırdır, n'oldu, diye soruyorum. calvin kleinin de kendisiyle aynı renk ve markada araba sipariş ettiğini öğrenmiş, otomobil bayiinden arıyorlarmış ve sadece gri ve diğeri siyah olmak üzre iki tane araç getirtceklermiş..

dost meclislerinde sıkça ismi geçen bir insandır kendisi. cayenne porsche almışlığı vardır.
Türkiye'de çok pahalı olan bir markadır. Avrupa'dan alınca gayet ucuza gelmektedir. Türkiye'den 400 tl'ye aldığınız ayakkabı italyadan 60 euroya alınabilinir.
ebay üzerinden çok makul fiyatlara alınabilecek olan markadır. Hele ki free-shipping de bulabilirseniz tadın yinmez.
europe parfümü harika olan giyim markasıdır.
kullanmaktayız.
hoş kokar , akılda kalır.
Bi çantasına aşık olduğum marka.
Keşke pahalı olmasa da alabilseydim.
70 yaşındaki amerikalı moda tasarımcısı bir adam. Bir sözü çok dikkatımı çekmişti; "Çocukluğum yatılı okullarda geçti, çalınmasın diye iç çamaşırlarıma adımı yazardım. Bir gün marka olacağını kim bilebilirdi ki?"
bir "escape" gerçeği vardır ki. mükemmel bir kokudur.
comfort family çakması.
Bugün Eyvah düşüyorum yarışmasında bir yarışmacının cevabı Charlize Theron olan soruya vermeye çalıştığı cevaplardan sadece birisidir.
muhtesem bir parfum markasi. parasi da muhtesem tabii.
sanırım kızı şey demişti;

"seviştiğim adamlarda babamın adını görmekten bıktım"

vay orospu.
"modellerini tek tek yerim" markası.

görsel
sözlükçülerin don markaları arasında yer alan hoş bir markadır.
http://www.youtube.com/watch?v=IpbDHxCV29A

değişik bir reklam çalışması yaratmışlar. hiç birbirini tanımayan 20 kişiyi, terse sınıflandırıp birbirlerini öpmelerini istemişler. müzik ile beraber çok hoş olmuş.
Av çıya looo??
yurtdışındaki cüzdan fiyatlarını merak ettiğim kaliteli marka.

acil yardım pls.
dünyanın en güzel beyazlı renklerdeki pantolonlarını üreten marka...
kelvin klayn.
boxer markası resmen.
bodybuilding ile uğraşıp bu markayı görmemiş olan bodybuilder değildir. *
Adım başı tişört ve pantolon arasında gördüğüm yazı. Anladık o kadar para verip giyiyorsunuz, artık çekin şu pantolonları yukarı.
hakikaten fitness yapan adamin slip markasi. ben de giyiyorum, tanidigim fitnesscilar da giyiyor. iyi hissettiriyor lan sanki. adonisler calvin kleindan baska, tutku ic camasirdan baska gozukuyor.

ayrica fitnesscilarin diger markalari icin; armani, jack jones, abercrombie.
güzel don yapıyorlar.
reklamını tv'den çekmek zorunda kalmış firma. ama neden?

2 yıl önce belgeselinde izlemiştim. ilk zamanlarında önemli bir model kot üretmişler. tv'de, sokakta afişlerde iyi bir reklam politikası izlemişler. bir şeyi hesaplayamamışlar: bu derce talebin olacağını. adeta talep patlaması olmuş. sipariş yetiştirememişler. hemen tv'den reklamları çekmişler. sonra da afişleri toplamışlar. muazzam bir olay. nasıl bir tüketim çılgınlığı bilemedim. link bulursam ileride paylaşırım.
Kotları hala harika olan marka.