bugün

3.köprü ile yeni havalimanını kıskanıkları için. Zaten 2023'te anlaşmalar bitecek ve o zaman türkiye uçacakasdfadsafafsff

Lan siktirin gidin kimsenin kimseyle uğraştığı filan yok paranoyak olmayın , adamlar senin sikik ortadoğu topraklarını napsın.
komik türklerin yanılgısıdır.
Şu sıralar Dahada bi alevlenen sapık düşünce.
ay herkes beni sikmek istiyor tribidir o. yok öyle bir şey.
Beceriksizliğin mazereti.
Zamanında çok iyi koyduğumuzu gösterir.
bor madenidir !
Sen paratoner olursan ve ben paratonerim ben paratonerim diye haykırırsan çakan çok olurun temsili uğraşması. Ha bide honolululular neden uğraşmıyor? Onlar uzaylı mı amk. Nasayla taşşak geçenlerin sesi çıkmıyor artık. Eminim paralarını dolara mı çevirsek altına mı yatırsak derdindedirler.
He ya he.
Yakutistan, kırım, başkurdistan vs. Özerk Türk cumhuriyetleri olduğu için!
KKTC ve Türk cumhuriyetleri'de cabası...

Yok Osmanlı Osmanlı!!!
sabah radyoda sığırın bir tanesinin haykırarak söylediğine şahit olduğum söylemdir. adam doları fetonun yükselttirdiğine öyle bir inanmış ki öyle bir dile getiriyor ki araya diğer eleman girmese tüm dünyanın anasına avradına sövecek dolar yükselmiş diye.

bu adam öyle vatandaş falan değil lan bildiğin gazeteci yorumcu bir adam ismi aklıma gelmiyor şimdi paralı kalemlerden bir tanesi işte. çomaristan vatandaşı yani..
müslüman ülkeler içinde islam ülkelerine liderlik yapacak tek ülke türkiye'dir.
bunu içimizdeki hainlerden başka herkes biliyor
hainler sahibinin sesi olduğu için işine gelmiyor.
bu memlekette bu ülke başka bir ülkeyle savaşsa o ülkeyi tutacak kanı bozuk orospu çocukları var.
israil'i,amerika'yı,iran'ı,rusya'yı,suriye'yi,ingiliz'i fransız'ı tutarım diyenleri bu sözlükte okudum.
doğrudur dünya bizle ugrasiyor, bizi kıskanıyor. bu kadar kötü yönetilen bir ülke nasıl oluyorda hala ayni hükümete oy veriyor diye hayiflaniyirlar. ulan biz bir hata yapsak millet hemen ağzimiza sıçar, türkiyede ise halk agzina sicmayana oy vermiyor diyerek bizi kiskaniyirlar. hele bi 2023 gelsin borlansin buralar, sikecegiz bizi kiskanan dunyayi. reis forever.
not: saka degil la, dunya bizi kiskaniyor, neyse hele borlanalim da iyice bi catlasin dunya.
iyi de sen domalırsan herkes siker. türkiye domalmış bekliyor nihayetinde ezik yunanistan bile ayarı veriyor.