bugün

Yargılanması gereken insanların yönettiği bir sayfaya ait olan sicmik. Feminizm insanlık suçudur.
Sinirlednirmiştir. Bak yazamadım bile. Böyle gevşek gevşek konuşan kızları iyi bi ... (bkz: tövbe tövbe) allahım sen yardım et.

Edit: oto klavye hata düzeltmesi
beynindeki gri hücreleri ''bunlar kirlenmiş'' diye çamaşır suyuna yatırmış kancık feminazi beyanıdır.

çocuğun yerinde olsam direk mahkemeye veririm.

ulan kancık! sen kimsin ki milletin fotoğrafını izinsiz çekip medyada paylaşıyorsun? bir de yavşak demiş amına koyduğumun kara yaban domuzu, sana kimse iğrendiğinden sikini sürtmüyor diye neden insanları suçluyorsun? tipini siktiğimin meymenetsiz leş kokulu kıl yumağı.

nerede devlet, adalet diyeceğim ama aile bakanlığı koltuğunda oturan kişi ''kadın beyanı esastır'' deyip kadem'le işbirliği içerisinde erkek katliamı yapıyor.

vay anasını siktiğimin dünyasına bak be!
Çok ilginç bir serzeniş.
Sadece bacaklarını açarak oturdu diye bir insanın nefesinin kesilmesini istemek en cani insana bile absürt gelir zannımca.
Şimdi aslında bu bacak açık oturma mevzusu bazı erkeklerin sırf temas etmek için veya temastan rahatsız olmadıkları için veya erkek olduğunu gösterme çabalarından dolayı yadırganıyordu. Ama tepki tepkiyi doğuruyor ve gittikçe anlamsızlaşıyor çoğunlukla. Masum insanları hedef alıyor.
Çocuğun tipine bak amk, masum masum oturmuş telefonuyla uğraşıyor ne yaptı bu size? Yanında bir kadın bile yok. Neden bu düşmanlık?
Anlamsız feminist hareketleri işte. Bunlar yüzünden "gerçek" kadınlar da maskülist hareketin hedefi haline geliyor. Sizin ben amk günümüz feministleri. Hedefsizce saldıran herkesin hatta.
Evet seksist bir küfür ettim burada. Rahatsız olan çıksın.
Kadın şiddeti dedikleri şey tam olarak budur. Koruyun kendinizi beyler. Serkan inci tam olarak bu konuda kitap bile yazdı. Alın okuyun. Kadınların bu şirretliklerinden nasıl korunacağınızı bilin.
Böyle düşünen insanları alacaksın.. gerekeni yapacaksın. Onlar anladı. Çocuğun duruşunda birini rahatsız eden bir durum da yok. Ben biri yanıma oturunca iki büklüm oluyorum rahat etsin diye. Olması gereken yerde yapıyoruz zaten bu çocuk böyle oturunca ne zararı oldu sana!!!
Ben çoğu zaman hislerimde yanılırım ve sürekli kendimi suçluluk psikolojisinde hissederim ama...ilk defa hissetiğim bir duygunun çok doğru olduğunu anladım. Ben bu kendini dev aynasında gören, ota boka kadınlık haklarından, gururundan bahseden, ortalıkta car car konuşup diğer kadınlarıda gaza getiren, sürekli şımarık liseli ergen kız çocuğu gibi atarlı giderli tavırlarlar sergileyen, sürekli kendi bildiğini topluma kabul ettirme çabası içerisinde olan, erkekler ölsün gebersin, hepiniz abazasanız, mini etek giydiysek bakmayıversin sapık gibi laflarla asıl kendi sapıklığını ve ahlaksızlığını görmeyip twitterda, Facebook da vıdı Vıdı yarrak kürek şeyler yazıp milleti galeyana getiren bu aklı evvel, beyinden yoksun aptal kadınlardan çok samimi söylüyorum nefret ediyorum amına koyim. Asıl senin gibi sürekli işine geldiği gibi konuşan düşünce orospusu kadınların yaşamaya hakkı yok.