bugün

bu markanın bayan parfumünü eşeğe sıksanız, zoofiliye bir adım yaklaşacak insanlar tanıyorum. bu kadar etkili işte.
rose essentielle parfümü büyüler, gülün ne kadarda etkileyici bir koku olduğunu sonuna kadar vurgular. birbirine benzeyen yasemin ,sandal ağacı vb. kokular arasında farkedilir. gül deyip geçmemek lazım fresh bir koku değildir, baharatlı kokuları seven bayanlar içinde mükemmel bir seçimdir.
fantastik saatler üreten firma. ya çok sever ya da tiksinirsiniz.
saatleri kalite açısından rolex, omega, tag heuer, ve benzeri markalarla aynı seviyededir.
bvlgari omnia amethyste isimli parfümü mükemmel kokmaktadır.
jasmine noir adlı bayan parfümünün üstüne parfüm tanımamakta olduğum markadır zira dün öğlen sıktığım halde bugün öğlene kadar hala kokusu duran parfüm markasıdır kendisi. diğer kokularıda harikadır.
Omnia serisi süper olan marka.
ama en güzeli için:
(bkz: miss cherie dior)
logosunda u harfinin v şeklinde yer alması firmanın mücevher konusundaki iddiasını ortaya koymaktadır. v pırlantanın külah şeklindeki klasik kesimini ifade eder ki başarılı bir metafordur..
kıroların markası.
bvlgari urunlerının vazgecılmezlerım arasında parfumlerı yer alır.
kıro italyanlarin markası. *
omnia serisi beyenilmeyecek gibi degil dedigim guzel parfumler uretmekteler. yuzukleri ve saatlerini ise gayet sahte bir sekilde yurdumun her kosesinde bulmak mumkun...
alyans çeşitleri erkeğe en yakışan alyanslardandır. pek de pahalı değildir. 750-800 liraya tek alyans alınabilir.
parfümlerinin insanı havaya soktuğuna kesin kanaat getirdiğim marka.
bir oturaklı, ağır oluyorsunuz azizim.
Güney Anadolu ile Kayseri cura gibi bir saz. Müslümanlığı da kabul etmiş olan bulgar boylarından adını almaktaymış.
çakma saatlerini işportada 15 tl'ye bulabileceğiniz marka.
yüzüklerinin çok kaba oldugunu dusundugum marka.
bvlgari extreme parfümünü kullanırken her on kızdan yedisi "parfümün ne ?" diye soruyordu. şuan ck one kullanıyorum bi allahın kulu parfümün ne diye sormadı.
alyansı gönlümü fethetmiştir.
uzun bir işsizlik döneminden sonra parayı bulur bulmaz koşup bi saat aldım bunların dükkanlarından.şimdi sağ kolumda duruyor nacizane... kadın gibi seviyorum saatımı ve bulgari'yi.
Bvlgari cok kaliteli parfum yapmis, kokusu gecmiyor. Simdi rica etsem sag bilegimi keser misiniz?
çok beğendiğim bir parfüm markasıdır. aqua marine adlı parfümünü 2 yıl kullandıktan sonra bir de bvlgari man olan çeşidini deneyeyim dedim ona da bayıldım.
gerçekten parfüm ve saat işinde başarılı olan marka. saatlerinin 1.sınıf replikası bile 200-300 tl. diagono titanium modelinden bende bir tane bulunmaktadır. amele gibi 3000-5000 tl baymadım. gümrükçü bir arkadaşım sayesınde elime geçti.
(bkz: bvlgari aqva pour homme) aynı türde daha iyisi için; (bkz: davidoff cool water)
kutu,şişe ve koku olarak davidoff cool water' ın ve paco rabbane 1 million'un eline veren parfümdür. resmen sekse davet eder.

edit:kalıcılık olarak bu ikisini üst üste koyar gerisini hayal dünyanıza bıraktım.
her geçen gün insanı kendisine aşık eden koku.