bugün

7 liranın habercisi olan zam. http://www.bursadabugun.c...rt-dolum-soku-573065.html

(bkz: bursa da metro ve otobüsün 3 lira olması)

bu kafayla bu ülkede trafik sorunu bitmez. sen bu fiyatlarla, nasıl "özel aracınızı değil, toplu ulaşımı kullanın" diyeceksin?

o otobüsü, o treni kendi malın mı zannettin?

ben zaten ulaşım hizmetini ver diye vergi ödüyorum. niye bu hizmetten faydalanırken paramı sana vereyim?
(bkz: mynet tipi habercilik)
O otobüsü belediye başkanına sokarlar.
sonunda yaktıracaklar o belediyeyi.
Oy verenlerin mallığıdır. Dünyanın en mal halkı bu ülke de.
Ogrenci olarak 1.50 tl oduyorum metroya ama bu bile koyuyor. Mezun olmayi dusunmuyorum o derece.
ortalama 15-20 yaşındaki otobüslerde "balık istifi" yolculuk eden yolcu milletine koymayacak(!) olaydır. hıı birde 2.5 liraydı değil mi ???
Kaliteye kıyasla oldukça gereksiz bir meblağ. Teşekkürler Türkiye.
benim haberden anladığım minimum 5 lira yüklenecektir. önceden 3 lira imiş. zaten minimum olayı saçma da burada ulaşım ücreti artıyor mu ki ?

yani bursalı arkadaşlar küfür edeceklerine adam gibi milleti bilinçlendirseler.

tanım : her zaman ki zamlardır. hala neye şaşırıyor bu insanlar anlamıyorum. devlet daha doğrusu hükumet açık verip duruyor bu zamlar artacak daha neyin kafasını yaşıyorsunuz. oy veren güruh memnun agalar. siz paraları gömün bir yerlere ülke patladığında para lazım olacak.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
insani değerlerle hiçbir alakası olamayacak kadar yüksek bir fiyat. sahi nereye gidiyor bizim vergiler?
"Artık nilüfer ve mudanya belediyeleri en azından kendi otobüslerini çıkarsın" Dedirten uygulamadır.
Haberi iyi okumak gerek. Minimum yükleme bedeli 3 tl idi artık 5 tl olacakmış. Son zam ile öğrenci kartı 1.5 tl basıyor ama metrodan inip iade alırsanız 1.40 A düşüyor. Bazı hatlar aktarma kabul ediyor 35-c gibi. Yani otobüs kartına en az 5 tl yüklemek başka her otobüse binişte 5 tl basmak başka.
Oha yani dedirtecek durumdur. Bir çaylak cezalısı olarak lafı uzatmak zorundayım.
istanbulda yillardir boyle.sadece kart yuklemesi yapan bakkallar 5 liradan az yukleyeniliyor.Makineler 5 liradan basliyo.ayrica para ustunde vermiyor.200 lira versen hepsini karta yukluyor, biz bisey diyomuyuz ? Ne kudurdunuz amk kac gundur.
metro 2,25; kısa hat 2,25; uzun hat 2,5'tur. öğrenci ise 1,5 ve 1,65 tl'dir. bu haliyle bile oldukça pahalıdır.
#28926739 nüfusu 20 milyona yaklaşmış istanbulla, şehir merkezi 2 milyonluk bir şehri bu noktada karşılaştırmak yanlış.

ayrıca bursa'da metro uzunluğu daha kısa. tren ve otobüsler eski ve çok yavaş.

ülkemizi, insani değerlere sahip olmayan kişilerce yönetenlerin alabileceği bir karar. bunların derdi para. insanlara hizmet değil.