bugün

ilerde bir gün evlenmeyi düşündüğüm hatun.
inanılmaz seksi bir ses tonu var. geçen sezon beni böyle sev dizisinin izlenme sebeplerinden biriydi, bu sezon gitti dizi de bitti.
burcunun tüm özelliklerini taşıdığını iddia eden kişilerin kendilerinden söz ederken kullandıkları söz kalıbıdır.
+burcu biricik biriyim. akrep burcunun tüm özelliklerini kendimde barındırırım.
çok güzel sarı hatun. duru bir güzelliği olsa da gene de saf karakteri oynamamalı diye düşünüyorum. son bir şey daha eklemek istiyorum bir tek ben mi beni affetteki feride karakterini canlandıran Şeyma Korkmaz'a benzetiyorum bunu.
görsel
hayat şarkısı adlı dizide oynayan güzeller güzeli genç oyuncu.
kısa sarı saçlarından kendisinin suçlu olduğunu söylemek istediğim afet-i devran. aşşşırı güzel bir şey.
Bir canan ergüder olmasa da yanından geçecek kadar soğuk görünümlü kadın.
görsel
Tam bir viking.
buğulu sesi, sarı saçları, mavi gözleri...
güzel ve alımlı.
aslı enver, elçin sangu gibi bi kaç ay sonra bunun da rüzgarını estirirler. geride bekleyen güzel..
görsel
Günümüzün " filiz akın " ı. Yürür gider bence bu kadın. Takipteyim ki şöyle " beni böyle sev " dizisinde oynarken de onu hepsinden güzel buluyordum. Şirin bir suratı var ve de.
Göz kapaklarının düşük olmasından mütevellit yüzünde bir gariplik sezdiğim kadındır.

Not: Bu entry kıskançlığın verdiği etkiyle girilmiştir.
denk geliyorum arada dizisine. mimiklerini biraz abartılı kullanıyor sanki.
Güzel bayan. Allah sahibine bağışlasın.
Cok guzel cok tatli bir kadin.
Çok güzel kendisi de oyunculuğu da.
görsel
şuan hayat şarkısında oynuyor. Röportajlarında hiç buralar geleceğini düşünmediğini hayal bile etmediğini söylemiş ayrıca prensen ve naif değildim hep ayaklarım yere bastı demiş gerçekse ne ala.
sevişmeli rollere güzel gidecek oyuncu.
Aşırı güzel ve yetenekli... Öyle ki, hangisi daha aşırı bir türlü karar veremiyorum.
Hastası olunabilir. Çok tatlı, çok sempatik lan.
Aşırı tatlı bir oyuncu. Çok da sempatik.
kendisi yeni evlenmiş efenim. mutluluklar diliyoruz.
Düğününde "kocam var, o benim" edasıyla oynamaktan kurtlarınA "yeter ulan biz döküldük sen bir duramadın" dedirten, buldumcuk olmuş kadın kişisi.
Severim.
görsel

Bir dönem platonik takıldığım güzeller güzelli bir kız ciddi ciddi çok güzel.
türkiye'nin en güzel kadını değildir..