bugün

sözlüğe girmek için tırmalayan, yazar olmadan zirveye katılan, yazar aday adayı.
ooo sen mi geldin kardeşim! diyerek karşıladığım güzel insan. nihayet onu da sözlüğe kazandırdık. kendisi bu camianın kaşarlarındandır, sözlük insanıdır. yazar olmadan ekürim olarak zirveye * akmış insandır.

tekrar hoşgeldin, çaylak birader*

edit1 :daha yazar olmadan kırmış geçirmiştir. bütün hatunlar kendisini soruyor ne iş anlamadım*
internet bağlantısında sorun olduğu için internete bağlanamayan, dolayısıyla sözlükte 'online' olamayan hala çaylak olan ve tüm sözlüğe selam ve saygılar gönderen insan oğlu insan...

ps: adam sözlüğe geleli onyedi gün olmuş toplam iki entry var.*
ulan anladık evde internet yok tamam da insan hiç kafeye falan gitmez mi be bilader...
hiç dna testi yaptırmadık kendisiyle gerçekten kardeş miyiz diye. ama derler ya ,gerçek kardeşim olsa bu kadar sevmezdim, o misal işte. o denli bir kardeş sevgisi bu...

bu sabah yola cıkacaksın kardeşim hayırlısıyla. belki iki ay görüşemeyeceğiz. sonrasını da yüce rabbim bilir. ama cok kötü koydu gidişin be. şimdi iki koca ay ne bok yiyeceğiz sensiz buralarda?

ama git kardeşim, bakma arkana. git ki, bir sonraki sefere beni de götür buralardan. beraber gidelim. çınarcık a da gidelim, izmir e de gidelim. yetmezse dünyanın diğer ucuna gidelim...

ağlama lan. ben ağlıyor muyum serefsiz? * * *
Düşlerimden uzaklaştığın kadar uzaklığa uzaklaştığında.
O uzaklığın o kadar uzak olmadığını fark ettim.
O uzak,
Uzak değil bendim çünkü.
En uzak düşünceydim.
En uzak uzağındım hayatında.
Hâlbuki tek nefesin yeterdi
Uzağı uzaklaştırmamaya.
Tek nefesin yeterdi. Arafat ta olsam gelirdim sana.
Ama sen uzak demiştin bir kere bana.
Ferhat ın olur Şirin derdim
Ama ben uzaktım.
Dağları delemezdim
Ama uzak olmazdım sana.
Her sisli bir gecenin sabahında
Seni düşünmezdim.
Uzak olmazdım sana.
Ama sen uzak dedin bana.

uzak
gün itibariyle doğum günü olan insan. iyi ki doğdun kardeşim, mutlu senelere. şu an yanımda değilsin ama ruhun burada. nice senelere...
kendisi için istanbul da zamanı durdurdum. zira o ve onun gibiler olmayınca zamanın akmasının manası yok. hele bir gelsin, çalıştırırız yine...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar