bugün

tazmania canavarıyla birlikte olan bölümleri vardır ki tadından yenmez.
http://www.youtube.com/watch?v=e0IuDIxr0Fg
en sevdiğim looney tunes karakteri. bunda seslendirmesini -ki tek kelimeyle mükemmel- yapan serkan altunorak'ın katkısı da yadsınamaz.
tavşan şeklini almış bir cizgi karakterdir. şaka yönü pek olmayan tekrarcı tavırlarıyla izleyicisini sıkan amerikan yapımı bir cizgi filimdir.
family guy filminde elmer tarafından kariyerinde ilk defa acımasızca öldürülmüştür.
bu sahne için izlenmeye değerdir.
küçük kızların ilk aşkıdır.
salaksın aptal herif salaaaak, diye bağırışı geliyo ikide birde aklıma. geç farkediyoruz ama seslendirmesi de hiç fena değildi.
bölümlerden birinde road runner ın yerine geçip coyote ile kafa kafaya vermiş kahramandır.
muntazaman gizli ibneleşen ve bu potansiyele fazlaca sahip, ağzından havucunu eksik etmeyen bununla beraber : 'arkidiiş, niieemm naaberr canımmm...' kabilinden laflar ederek bu savımı daha da güçlendiren, asla yenilmeyen çizgi film kahramanı.

anlamıyorum bir türlü, bu tavşan mı ibne yoksa bu tavşanı çizen mi...

ve yosemite sam ile beraber elmer fudd sempatizanı olduğumu da söylemek isterim.
birlik olup, vursalar ya şu ibneyi.

ne çok ibne dedim ben böyle yahu.
george adında bir kardeşi vardır bu müthiş çizgi kahramanın.izleyenler bilir bazı bölümlerinde bunu dile getirmiştir **
her zaman kazanan ama neden kazandığı belli olmayan tavşan.
çocuklara iyiliğin hep kazanacağı yalanını daha ufakken aşılayan çizgi film.
kafası ibnelikten başka şeye çalışmayan şımarık, terbiyesiz ve yavşak çizgi flm karakteri.
eşcinsel olduğundan şüphelenilen, zaman zaman erkekleri ciddi şekilde öpen, bi piskoloğa görünmesi gereken tavşan kılıklı tilki...
seslendirmesini su an (bkz: melekler korusun) adlı dizide oynayan (bkz: serkan altınorak)'ın yaptıgı sevimli mi sevimli tavsanımız.
Uludağ sözlük ailesine katılmış 6 nesil yazardır.Hoşgelmiş yazardır *
tavşanların peygamberi.
sözlüğe hoş gelmiş nesildaşım, biraz da kaderdaşım yazar.
çok güzel arkidiş diyebilen davşan.
Kimine göre davşanların piri kimine göre ingiliz atı hede hüde..
Len arkadaş kimse mi farkında değil bi yazar olduğunun..
Başlıcam davşanına kuyruğuna..
Sinirlendim sözlük...
bana cevabını verdiğim zaman tükiyenin karışacağı sorular soran kişi.*
bir görünüp bir kaybolan, ismini taşıdığı arkidişden daha hızlı kaçabilen yazar arkadaşımız; ayrıca çok güzel börek yapıyor, bize de göndermiş sağolsun...
bir bölümünde idam edilirken son isteğinin sorulması üzerine "hmm. keşke benim kölem olsaydınız, her istediğimi yapsaydınız" demişliği vardır. işin ilginç yanı son isteği gerçekleşmiştir.
über piç.

-"bir tavşan en fazla ne yapabilir ki?" sorusuna hidroelektrik santrali yıkarak cevap vermiş idolüm.
bir gün daffy duck tarafından feci şekilde madara edileceği günü beklemekte olduğum warner bros karakteridir.