bugün

önemli olan yarışmaktı diyen centilmendir.
görsel
saçma sapan başlık açma da sözlük rekorunu elinde bulunuduran yazar.
henüz dahi anlamındaki "de-da" ekinden haberdar olmayan imla yoksunu liseliler tarafından eleştirilmeye çalışılan yazar.
Altın madalya aldıkta ne oldu.
çocuğu koymuştur.
esmer anne, esmer babadan sarışın doğma ihtimali yüksek yazar. belki de tam tersi. yoksa altın madalyalı olurdu.
pek gündeme gelmez. gümüş alanın gölgesinde.
büyük ihtimal boşuna yarışıp yorulmuştur.
komik olduğunu sanan, espri anlayışı olmayıp zoruna giden bir laf duyduğunda bok atma meraklısı, ufaklık. her ne hikmetse bu yazara biri laf koydumu nıck altına liseli yazıyor. bir zoru var anlaşılan liselilerle.
özel not:çok merak ettin madem, kendi yaşını 3 e böl.2012 den çıkart. al sana liseyi bitirdiğim yıl.
kendisinin yazamayacağı bir yazıyı başka bir yazar yazdığında hemen o yazarı kötüleyip, yazdığı yazının çalıntı olduğunu yazan yazarımsı. yazdığım yazı için önce tebrik edip arksından çalıntı yazmış demesi de tuhaf tabi. git sor araştır kime istersen bakalım çalıntı mı alıntı mı yoksa ben mi yazmışım.
henüz 100 entry bile girmemişken, kalkıp başkalarının yazılarını çalıntı olmakla itham eden, kuvvetle muhtemel faşist.
az önce beni onore etmiş yazar, ilk +'mı veren insan ve uğurlu geleceğine inanıyorum teveccüh göstermiştir zat-ı şahaneleri sağolsunlar efenim.
bosuna bok atmayın,seviyesi ve mekanı ekşi olup burayı boş trollere dersini vermek için kullanır bakıyorum muvaffak da olmuş. ufaklık diye saçmalayanların hepsinide her yönden cebinden çıkartır. devam başkan.
kırıcı üslubundan ötürü donuza eklemekten mutluluk duyduğum yazar. bu vesileyle sözlüğe donuzu kazandıran zall' a teşekkürü borç biliyorum.
üçüncü olmuştur efendim.
bronz madalya almışsa yumurtaya girememiştir bu nedenle en fazla üç gün sonra yaşamını yitirecek spermdir. Son başarısıdır keyfini çıkarsın.