bugün

On numara beş yıldız olan bir dizidir, yabancı dizilere başladım başlayalı türk dizilerinin yüzüne bakmaz oldum.
Ödülleri silip süpürmüş dizi.
bir çok başarı kaydeden bir dizi.
emmy ödüllerinde toplamda 5 ödül almış başarılı dizi.
imdb'de zirveye çıkmayı ve bugüne kadar aldığı tüm ödülleri sonuna kadar hak eden dizi.bir de arada çok beğenmeyenler var onlara şaşırıyorum her anında bir incelik bir ayrıntı, gizem, gerilim var.tabi görene.
Walter white orospusu hariç herkesin haklı* olduğu muhteşem dizi.
bir kimya öğretmeninin değer yargılarının değişimini konu alan genel olarak uyuşturucu üzerine kurulu yabancı dizi.

Bugüne kadar başlamayarak hayatımın hatasını yapmışım, şimdi 2. sezondayım ve spoiler yememek için elimden gelen her şeyi yapıyorum çünkü öyle bir dizi ki izlerken 'aha la şimdi şöyle olur' dediğim hiçbir şey olmuyor, neyin iyi neyin kötü olduğunu büyük bi aksiyon ve gerilimle birlikte sorguluyorsunuz, diğer bölümü hemen merak ediyorsunuz fakat çok uzun bir dizi olmadığı için hemen bitirmekte istemiyorsunuz sindire sindire izliyorsunuz. iyidir hoştur her zaman böylesi gelmez vesselam.
son sezonunu izlediğim bitmesin diye uğraştığım efsane dizi.son 4.
Gelmiş geçmiş en güzel dizidir türlerinin arasında en iyisidir .
' bir oz' değil ' rıdvan dilmen.
az önce 2. sezon 6. bölümü de zevkle sonlandırdığım dizi, efsane güzel gidiyor izlemeye kıyamıyorum, sonu var biliyorum, bitmesin istiyorum yo bitch! swh.
baby blue (bkz: baby blue) adlı güzel bir parçayla son bölümünü yapmış efsanevi dizidir, ve hayır lise kimyasıyla meth yapamazsınız.
mükemmel ötesi bir dizi. izlemenizi şiddetle öneririm. konusu çok dikkat çekici zaten. kaliteli dizilerden biri.
şu güne kadar yapılmış en iyi dizidir. sıkı bir game of thrones izleyicisi olmama rağmen asla ikisi mukayeseye bile sokulacak diziler değildir.

braeaking bad ayrı bir dünyadır.
Bir daha böyle dizinin gelebilecegi ihtimalinin zor oldugu dizidir. Bryan Cranston' un en iyi oyuncu oldugunu gormemisi saglamistir
milletin 'abi çok iyi yaa' kışkırtmalarıyla başladığım ve şu an 3. sezon 4. bölümde olduğum şu ana kadar vasat ve aşırı yavaş ilerleyen dizi. cidden çok sıkıldım her bölüm sonunda bırakcam diyip bi bölüm sonra belki ortam hareketlenir ümidiyle izlemeye devam ediyorum.

ah be dexter tırnağın olamaz şu dizi.

edit: 4 ve 5. sezonda hareketleniyormuş.
bölümü kapatip sozluge girdiğimde karşıma çikan dizidir. sinekli bölüm biraz sıkıcı olsa da idare ederdi.
Tahminleri ve beklentileri boşa çıkaran ve hep şaşırtan bir dizidir.
4. sezon finali bittiğinde ekrana amaçsızca 20 dk. baktığım dizi.

tövbeeee!
bana kimyayi sevdiren dizi.
başlayıp başlamama konusunda kararsız kalınandır.

izleyen bir arkadaşa başlayayım mı diye sordum ''breaking bad'e başlayayım mı diye sorulmaz, başlanır'' dedi. sonra ''game of thrones bile açmadı beni emin misin bak'' dedim, ''oha la o zaman bir şey diyemem dedi''

böyle işte..
bazen sadece özlersin.

http://www.diyphotography...-bad-cinematography-4.jpg
yeter lan yeter.

milletin başla başla süper dizi nasihatlarıyla başladım. ama yeter lan artık. sıkıntıdan ölecem. 4. sezon 7. bölümdeyim siktiğimin dizisi türk dizisi kıvamında ilerliyo. karısı trip atar, adam sürekli ağlak suratla gezer, jesse desen samanyolunda gösterilen kötü yola sapmış yitik genç. ilerlemiyo kodumun dizisi. sikerim dizinizi. daraldım aq. izlemeyin dexter izleyin. bu ne aq ya her gün pembe dizi kuşağı gibi.

eksileyin aq sikim gibi dizi.

bide kendine konu yaratamayan dizi. amını siktiğiminin soğukkanlı uyuşturucu reisi neydi o herif gus sanırım. 2 torbacıyı öldürdü diye en saf meti yapan heisenbergi öldürmeye çalışıyo. la ziktirin. torbacıdan bol ne var.

eksileyin eksilemeyeni sikiyolar. sanki bölüm başına para alıyonuz şu diziden aq.
en iyi final bölümüne, hatta sezonuna sahip dizi olabilir. tam bir film gbi, baştan tasarlanmış gibi, herkesi tatmin ederek bitti. helal olsun.

ilk iki sezon boyunca sevemediğim, sıkıldığım, tavsiye edenlerin zevkinden şüphe ettiğim ve "tamam iyi de, o kadar da değil" diye tutturduğum için herkese sorry kardaşlar. kah nefret edip, kah haline üzüldüğüm walter abim, üstatsın! saygılar.
baş karakterlerinin gelişimini mükemmel bir şekilde anlatarak büyük bir sinema filmiymişcesine izleyende derin etkiler bırakan efsane dizi. dexter ve game of thrones ile birlikte adını kişisel tarihime yazdırdı.