bugün

görsel
3 gün içinde 3. sezonunu yarıladığım dizi. kanımca psikolojimi kötü etkiledi. yanlış anlaşılmasın dizi gayet güzel hatta baya güzel ama ruhsal olarak kötü durumdaysanız bölümlerini arka arkaya izlemenizi tavsiye etmeyeceğim dizi. (bkz: yo bitch)
1 haftada bitirdiğim dizidir.
Harikadır.
mükemmeldir.
cnbc e de nasıl yayınlanabileceğini merak ettiğim dizi. spartacus gibi kuşa çevireceksen ne diye bu işlere kalkışırsın bre adam..
hayatimda izledigim en iyi dizi.
alıştığımız çeviriden şaşmadan devam etmek için azıcık daha dayanacağımız efsane. taskano'dan başkası olmaz hafız.
arkadaşıma başlatmışken onunla birlikte izleye izleye eski bölümleri tekrar bağımlılık yapmış dizidir. yine ne ara 4. sezona geldim hiç bir fikrim yok. yalnız 4. sezon 5. bölüm itibariyle jesse saçlarını kazıdıktan sonra dizide ki herkes kel oldu, yeni farkettim. mike, walt, hank, jesse, fring.. goodman dışında ki herkes kel böyle tarikat üyesi gibiler resmen. çok hoş ya.

dizimag de the writers room breaking bad diye yeni bir dizi eklediler ancak tabii ki bu bir dizi değil. the writers room adlı bu programda her hafta bir dizinin yazar kadrosu toplanıyor. siteden dizinin yazar kadrosu sohbetini izleyebilirsiniz. keşke daha uzun olsaymış.

o değilde merakta bıraktıkça bıraktılar. adamların konuşmaları bile değişmiş. tabi çektiler son 8 bölümü, izlediler büyük finali filan, hepsi ne kadar ağladığını filan anlatıyor. zaten meraktan patlayıp mars a uçmak üzereyim bir de iyice meraklandırdılar. gel de sabret şimdi. neyse ki pazartesi yeni bölüm geliyor. durdurabilene aşk olsun.
cnbc-e den izlenmesi sorun teşkil etmeyecek dizi. herhangi bir erotik kısım dizide yer almadığı için sorun olmayacaktır. ferah ferah izlenir.
son 8 bölümde hank bir level daha atlayacak gibi görünüyor.affetmez.

şu dizi devam kararı alıp bizleri şaşırtsa ne güzel olurdu. bitecek olsa 4. sezonda bitebilirdi.
Çok çok iyi, standart üstü dizi.
yo , bitch gibi kelimelerin kafanıza kazıdıgı dizidir. sadece jesse için bile izlenilir.
her seferinde fragmanını izlerken kafamı arkaya düşürüp allahım çok heyecanlı diye nidalar atarak içimi içime yedirdiğim dizi. saatler geçmedi bugün resmen, üstelik adamlar o kadar acımasız ki 2 kilit noktadan 4 saniyelik fragman yapmışlar. bekle bekleyebilirsen işte şimdi.
4 saat 17 dakika sonra amc ekranlarına dönecek dizi.
özledik be abi.
" i'm not in danger, i' am the danger" mr.white.
"yeahh bitch" jessie pinkman.
"better call saul" - saul goodman.
"asshole" - hank schrader.
bu mükemmel dizi yüzünden yaz tatilinde günleri sayar olduk. neyse ki o gün geldi çattı. umarım beklentileri boşa çıkarmazlar.
--spoiler--
tread lightly.
--spoiler--
An itibariyle 5x09 Dizimag'de yayınlanmıştır.
yarın saat 23:00'da e2'de yeni bölümü ile ekrana kilitleyecek yine.
walter white ın heisenberg oluşunu anlatan kült dizi.
--5x9 spoiler--

bölümün başında ki haliyle walt taş olmuştur, bi insana saçın sakalın bu kadar yakışacağını da hiç düşünmezdim. bunun dışında evin halini gördüğüm anda kocaman bir oha çıktı ağzımdan, kendi açımdan çok dramatik bir sahneydi, meraklanmamak elde değil.

her halükarda yine şaşırtmayı başarmış dizidir. yani herkes de muhtemelen benim gibi hank öğrendiği anda ortalık ayağa kalkacak, hank kayışı koparacak, federaller anında walt un üstüne üşüşecek diye düşünüyordu. ulan kim derdi ki walt hank i tehdit edecek, ağır göz dağı verecek!

dizinin epik olmasına şaşırmıyorum.

edit: badger ile skinny pete arasında geçen star trek geyiği muhteşemdi yalnız. onca gerilim bir yana dizinin içinde film izler gibi bi ayrı kaptırdım o geyiğe resmen.

edit2: bi kaç entry okudum, adamlar 1 sene ara vermekle amaçlarına ulaşmışlar görünen o ki. millet walt un bagajdan çıkardığı silaha şaşırdıkça şaşırmış. ulan sezonu geç dizinin direk en unutulmaz sahnesi herifin o silahla çatışmaya girmesiydi, adamlar sezonun başında gelecekten kesit verdiler. nesine şaşırıyonuz böyle.

--5x9 spoiler--
daha ne kadar gerecekler bizi çok merak ediyorum mükemmel lan mükemmel içim içime sığmıyor vucut fazlasını istiyor. adam hardcore bitirdi ya la!!
çok güzel bir dizidir.

--spoiler--

helelooy helelelelelelelelele heleleloololololololo hebele.

--spoiler--

ulan otursunlar dertleşsinler istiyorum hank ve walt. walt tüm yaptıklarını anlatsın, hank'in dibi düşsün sonra walt desin gel parayı birlikte yiyek. sonra tatile çıksınlar türkiyeye gelsinler bi çayımı içsinler...
düne kadar doktorlar doktorlar diye bir yerini yırtan ergenlerimizin bokunu çıkartmasından korktuğum nadide filmlerden biri.