bugün

bunlardan birini bu akşam ortak aldım ihalede.
bir insan 9 diyip 5 alamaz mı yahu bu kadar mı bilmez bu oyunu?
boğa burcu herifi ihale oynamasını bilmiyor aga. bilmiyor.
hak etmeyene kazık atmayan erkeklerin burcudur. hakedeni de sabırla .ikendir.
üniversitede yerinize çok iyi imza atar.
çok pardon ama öküzün önde gidenidir. verdiği sözü tutmazlar gayet gevşek olurlar relax relax takılırlar, dünya yıkılsa umurlarında olmaz. boğa erkeği ile karşılaştığınızda eğer gerçekten sabırlıysanız ileriye dönük birşeyler düşünün. yoksa üzülen siz olursunuz.
yer, içer, siker, sıkılır, sallamaz, aşık olursa bırakmaz, yer, içer, siker, sıkılır...
Istisnalar disinda cok zor anlasilan erkek turudur. Karsisindakini dusunmez her zaman kendilerini once dusunurler.
mensubu olduğum, özelliklerine ve yorumlara bakınca burçlara inanmama sebep olan, fakat daha ekmeğini yiyemediğimdir.
yemeğini, suyunu verdikten sonra, bir de verdikten sonra anlaşamayacağı burç yok.
kaymaklı ayva tatlısı tadı verenmiş.
itiraf ediyorum o kişi benim ama daha nimetlerinden faydalanamadık.
(bkz: burçlara inanacak kadar aptal olmak)
son derece fedakar, evine ailesine düşkün, kıskanç, tez canlı babadır.
son zamanlarda sözlükte neden bu kadar popüler olduğunu anlayamadığım burç erkeği. şahsen bana kendilerinden gına gelmiştir!
bir ikizler değil.
21 nisan 20 mayıs tarihleri arasında doğan erkekler için söylenen burç.
inatçıdır. laf sokmak en büyük zevkidir, geneli zekidir. kolay kolay güvenmezler.
bir boğa erkeği değil.
iyi öpüşür.
allahın belasıdır,piçtir,abazandır,tam bir aygırdır,dengesizdir,uzak olsundur.
(bkz: evet yazar burda içini dökmüş)
midesi dipsiz bir kuyu gibi olan, dengesizliği de bonus olan erkektir.
(bkz: yazar burada kendini eleştirmekte)
(bkz: burçlara inanma yavşaklığı)

not: daha önce yazılmışsa kusura bakmayın.
açık yarasına basıldığında burcunun ismini son harfine kadar bizzat yaşayan ve yaşatan tip.
ilginç adamlardır kendileri. çok iyi yemek yerler.

ayrıca Yılancı burcu çıktığı için, birçok Boğa burcu erkeği şu anda Koç burcuna adapte olmaya çalışıyor. hatta bilim adamları yılancı burcu'nun olduğunu söyleyince birçoğunda koç burcu'nun özellikleri belirmeye başlamış. ilginç.

lan pardon burçlar kişinin karakterini belirlerdi. yani insan burçlara göre karakter değiştirmezdi. evet.

hatta şu anda 12-13 çeşit insan karakteri var. burçlar kadar işte. öyle önemli şeylerdir burçlar.
şu an hastadır.
iyi mimarların çıktığı erkeklerdir. işlerine önem verirler şüphesiz. genel anlamda evlenilecek erkek tipi olsalar da , benim hiç karşıma bu anlamda çıkmamışlardır , çıksalar da nolur bilemem.