bugün

Ölüm tribine sokan sikindirik uyuşturucu. Keyifli değil. ilk içişte bile yaşattığı sıkıntı uyuşturucunun doğasına aykırı.
oda arkadaşımın dediğine göre iki akşam önce içmiş ve gece ben uyurken hastaneye gittiğinde yoğun bakıma alınmış. ölüyodum nerdeyse felan diyor. anlaşılan o denilen ölüm tribine girmiş. mallıktan başka bir şey değildir uyuşturucu madde kullanmak. anlattıklarından anladığıma göre içmeyin arkadaş bunu.
rengi esrardan beyazcadır. kafası yavaş yavaş gelmez. 10 15 saniye içinde vurur.
bu ara en çok tutulan uyuşturucu tipidir 13-14 yaşındakiler bile kullanıp satmaktadır fişek 10 tl dir zınk diye hemen kafaya girer kafası saglamdır ama kısa sürer.
hiç içmemiş olanlara kesinlikle tavsiye edilmez.
arkadaşlar içmeyin, çocukluk arkadaşım bir deri bir kemik kaldı amk bağımlısı olmuş, polis bir şey demiyor artık yolda içerken görünce, ne de olsa yakın zamanda ölür diye.
Bunu içeceğine boku rızlaya sar iç daha iyi. Görüntüsüne bakılıp esrar zannedilir, bu sebepten ölüme sebep olabilir. Herhangibir bitkinin üzerine spreylenmiş kimyasal asittir aslında. Bu kimyasalı ıspanağa sıkıp sarıp içsen aynı etkiyi yaratır yani. Oyüzden görüntüsüne bakıp ot la ottan zarar gelmez moduna girmeyin.

adam gibi alkolunuzu içip dağıtıp sızın işte uyusturucuya gerek yok hayatınız kayar her anlamda.
tek bir dumanda sadece iskeletinizi kemiklerinizi hissettiren,en çok kurduğunuz hayali gözünüzün önüne getiren kimyasal içerikli 'ayan' 'torbacı' lakaplı doğulu insanların sattığı uyuşturucu türü.
bir kere içtim öldüm canlandım. bonzai içmeyi tavsiye etmeyi cinayet gibi görmekteyim.
En ucuz uyuşturuculardan. 3 gramın fiyatı 120 ile 150 tl arasında değişiyor. Aynen borsa gibi talebe göre bazen düşüyor bazen çıkıyor. Bir paketten 20 içim çıkıyor. O yüzden sürümü yüksek, o yüzden son zamanlarda bu kadar çok ölüm haberi gelmeye başladı.
bugun bursada bir can daha lan uyuştu madde.
Sentetik uyuşturucu bulunan halisulasyon ve kafa yapıcı özelliği bulunan ağır kimyasal.
Çok güzel kafası vardır.
10 saniyede aniden girer tribe düşerseniz mal olursunuz.
(bkz: bu mal bi harika dostum)
Kesinlikle tek dumanla başlayan entryleri yazan dostların kullanmadığını düşündüğüm madde.
içmeyin demiyorum.

herkes payına düşeni kendisi seçiyor ama insan elbise gibidir kumaşı vardır.

kumaşı kaliteli adam uyuşturucu kullanacaksa da bunu kullanmaz.

ikinci sınıf insanların tükettiği madde.
askerdeki keşlerin kokusuzluğu dolayısıyla bolca kullandığı tarım ilacı.

(bkz: kimyasala bulaşma)
hayat kaydırandır. (bkz: kafası yeni geldi)
adamı tek darp izi oluşturmadan linç eder.

(bkz: kimyasaldan uzak dur)
içilmemesi gereken uyuşturucu , lakin içtiğinizde götü kaybetme durumları söz konusu olabilir , bir arkadaşımın ısrarlarına dayanamayarak bunda ne var gibisinden 1 duman almıştım ve anladım ki yaşamak gerçekten güzelmiş.
Yeni nesil gençlerin çevresi itibarı ile oldukça ilgi duyduğu fakat oldukça uzak durulması gereken bir uyuşturucu maddedir.
Bağımlılık yapan lanet.
görsel
yeni nesil bebelerin ağızlarını yaya yaya yaa bu akşam bonz mu içsek dedikleri bok. alışkanlığı var. tribe giren çok yapmayın evladım bunu içmeyin. bunu satanin ta amk ben.
Uyuşturucu içen biri ot,kubar vb şeylerde yaşadığı minimum ehlikeyf durumu 30 dakikadır. Bonzai'nin içilme nedeni; saniyeler içerisinde beynindeki sinirleri harekete geçirmesidir. Uyuşturucu içen birine bu olay çölde su bulmaya benzer. Ne kadar hızlı bir şekilde ehlikeyf durumuna geçerse içici, onun için dünya daha yaşanır bir hale gelmektedir. Bonzainin vücuda zararı saymakla bitmez. Tek bilmeniz gereken bu zararların kalıcı bir şekilde vücudunuzda kalmasıdır. Ve en önemlisi zihinsel ve ruhsal olarak sizi bir çöküntüye sokabilir. Üstüne üstlük ailenizle sürekli tartışmaya girebilir, arkadaşlarınızla aranızı açabilir, hatta bir zaman sonra ehlikeyf durumunda birinin canına bile kast edebilirsiniz. Kimyasal içmeyin içirmeyin.
kucuk japon agaci.
cüce ağaç. ağaç diyorlar lan bide buna. böyle ağaç mı olur?