bugün

dizideki masajcı komşunun ayakları çok güzel.
Alibi'de calisan rus yerine suriyeli olcakmis.
türkiye şartlarında idare eder olsa da shameless açısından bakarsak yanına bile yaklaşamaz. yine de aşk ve mavi gibi bir yapımın olduğu piyasada oskarlıktır, izlenir.
Hazal kaya , Burak deniz , Reha özcan gibi iyi oyuncu kadrosu olan zannımca kıvamında olan dizi.
Sözde shameless.
3-4 dakika izledim;
hani şu kel zayıf bi abi vardı kemal sunal filmlerini 90 larda tekrar çekmişti onu 3-5 dakika izledimde bu nedir abi yaa.
Liam a. ismet dedi fiona hazal amk. Kanalı değiştirdim hala elim titriyor.
Shameless uyarlamasıymış, hiç izlemedim zaten eminim güzel de değildir. Çok dramatik diyorlar.
(bkz: gerçek shameless bu değil)
afedersiniz yarrrak gibi dizi. samimiyetsiz bomboş. çok sürmez 2 bölüm sonra yayından kalkar.
Üzülüyorum len ülkenin bu kadar düşmesine, insanların bu kadar aptallaştırılmasına.Standart kurgu üzerinden dönen ve şuan yayında olan tahminimce 10 dan fazla dizi var.Dizilere bakıyorsun oyunculuk namına bir şey bulunması imkansız, flash tv oyunculuğuyla yarışa giren tipler.izleyen kitleye maddi, manevi değer katacak hiçbir şey yok vs.

işte yukarıda anlatılanlar bu dizi içinde geçerli.
(bkz: Çağatay akman) geri zekalisina film müziği yaptırıp

günümüz piç liseli gençlerinin reytingini Kazanmaya çalışan salak turnusolu dizi...

umarım ömrü 6 yada 13 bölüm olur...
Bir Fakir güçlü, gururlu kız ve zengin kahraman adam hikayesi daha. Öhhöm Çok farklı cidden, tutar bu.

(bkz: ironi)
Abi o kadar atıp tuttunuz ama gayette turkiyedeki dizi sektörünü ele alırsak cok iyi dizi.yeri gelince güldürüyor yeri gelince nefret ettirip yeri gelince huzunlendiriyor. Bir uyarlama olunca neden bu kadar yermek zorunda hissediyorsunuz kendinizi.guzelse guzeldir abi .herkes kendi ulkesine gelenek ve goreneklerine gore uyarliyor. Hop aynisi al koy tv ye diger diziden ne farkı kalir ki.
Severek izliyorum ve hayat sarkisindan sonra duzenli takip ettigim tek turk dizisi.boyle bozmadan devam eder umarim.
Daha yeni televizyonda denk geldiğim dizi.

Orijinalinde literatüre yeni küfürler ekleyen dizi; RTÜK etkisinde Adnan Oktar programına dönmüş. inşallah, maşaallah ve amin üçgeninden oluşan bir dil kullanılarak adeta heba edilmiş.
Tepkilere dayanamayıp orjinalini izledim. Tepkiler yüzde yüz haklı.Bizim hikayeden soğumak istemeyenler orjinalini aman izlemesin. Dizide ki ışık olsun oyunculuklar olsun çok çiğ gelecek.
hazal kaya dakikada 10 kere " ya " diyor.

sonra Türkiye'de neden oyunculuk gelişmiyor! bu kız hala başrol oynarsa tabi gelişmez!
Hazal Kaya'yı gördüğüm anda fiyasko olacağını anladığım dizi. Ve yanılmamışım lip karakteri de akıyor.
film olanı efsaneydi gerçekten, dizi olandaki ismet çok tatlı sırf onun için izlenir.
Shameless çakması dizi. Beş para etmez benim gözümde orjinalini izlediğim için. Hani romanını okumuşsundur da filmini beğenmezsinya onun gibi bir şey işte. Sevenleri varmış okuduklarımdan anladığım kadarıyla sevsinler söyleyecek sözüm yok ama shameless ın 2 bölümünü izlesinler bu diziyi bırakırlar. O kadar kesin söylüyorum.
o kadar da fena olmayan shameless uyarlaması. isimlerin benzer olmasına ne gerek vardı; onu anlayamadım.

hangisi ismet, hangisi fikret, hangisi rahmet; kafa karışıklığı gereksiz yere.
adını feriha koydum: feriha'nın yolu.
gay olan Ian ' ı evli kadınla ilişkili yapmışlar. kev kahveci. gece kulübü yerine kına gecesi. ya mükemmelsiniz. dünyanın en iyi şeylerini bile sikip atmakta üstünüze yok helal olsun (:
Şu gereksiz duygusal sahneleri cok daha kısa tutsalar shameless'tan daha guzel olacak dizidir.
senaristlerin senaryoyu yazarken zorlanmadığı dizi.
shameless değilde daha çok shame olan dizi.
Sette iş kazası olmuş, bir set çalışanı hayatını kaybetmiş ama kimin umrunda ??
Ülke başına belâ edilmiş TV. dizilerinden. Rtük ne işler peşinde koşuyor merak ediyorum.
Daha geçen gün Kalbimdeki Deniz illetini yazdık, şimdi bu. 3 - 5 bölüm kerhen izledim aldım alacağımı.

Tuvaleti olmayan evi kaktırmaya çalışan lânet haramzede emlakçı diyor ki : Tuvalete girip n'aapacaksın? Günde bir kere git karşıda bi yere yap işte. Bi de köpek gibi azarlıyor.

Bakkalda çalışan kardeş. Bakkalın karısına aşık mektuplar falan. Yani reşit bile olmamış, bu yaşta ırz düşmanı, adını aşk koymuş. Bakkal karısını dövüyor, tekmeliyor. Adamda her bok var.

Bir çift var genç. Çocukları olmuyor. Kadın diyor ki : Ben sana lâyık değilim git başkasını bul. Bu ne eziklik be? Çaktırmadan çocuğu olmayan kadınları ezikleme.

Bir polis memuru esas kıza aşık. Kızı elde etmek için görevi kötüye kullanma bunda, iftira bunda, kumpas bunda, haneye tecavüz bunda. Her yerde bitiyor.

Rezil sarhoş, iğrenç bir baba. Tam bir pislik. Bira için çocuklarını dahi satabilecek kapasitede.

Anne çocukları bırakıp bırakıp gidiyor. O'na da bipolar bozukluğu kaktırmışlar, serbest dolaşımda.

Obsesif komşu kadın. Rezil sarhoş her dakika bunun evinde, eski kocası bunun evinde, enteresan.

Esas oğlan : Hırsız, yalancı ama iyilik meleği. Nakit sıkıntısında hemen çetesini toplayıp araba çalıyor parayı buluyor. Aldınız mı mesajı?

Esas kız Filiz : Bu birilerini devamlı azarlasın diye çekmişler filmi. Kabiliyetsiz, sevimsiz, suratsız.

Çok acayip bir film, hepsi devamlı birbirinin evinde kalıyor. Hayatımda bu kadar sevimsiz, tipsiz insanı hiç bir arada görmedim.

Kronik hırsızlık,
Aldatma, yalan,
Mafya,
Görevi kötüye kullanma,
Alkolizm,
Ruhsal hastalıklar,
Rutin aralıklarla suça sürüklenmek,
Ahlâksızlık,
Şiddet, vs.

Bu filmde emeği geçen herkesi Allah kahretsin!