bugün

Biz size kitleriz türkiye kampanyası.
bizbize diyor. bunu anlarsınız bence.
Memurlar 1-2 maaşını bağışlayarak katkıda bulunmaları lazım.
görsel
Birileri yolsuzluk yapmasa Biz bize yeteriz zaten.
https://www.gazetedamga.c...-gelen-tepkiler_f0c3c.jpg
şu salgın aslında doğru ve güvenilir bir kriz yönetimi ile yönetilebilse, insanların kaygılarını korkularını körüklemek yerine gerçekler söylense belki birbirimize gerçekten kenetlenip yetebilmeye gayret edeceğiz olabildiğince.

ve kim bilir belki karşılığında kaybedilen güveni ve iktidarı geri kazanabilecek ülkenin tüm kurumları ve kurumsal kimlikleri, ama öyle uzağız ki tüm bunlardan.

anca çin'e tu kaka, avrupa'ya içten içe oh olsun diyerek kolonya ve maskeyle, ve de salavat zinciriyle yeneceğimizi sanıyoruz.

kaygı ve korku sandığımız şey kendi kötülüğümüzden başka bir şey değil aslında. ve cehaletimizle her geçen gün daha fazla büyüyor.
yapacağım yardımları sadece

etrafımda ki ihtiyaç sahiplerine yaparım

zeus ve odin adına.

amon ve ra da olabilir

hatta edi ile büdü.

ne bu adama güvenirim

ne de 1 kuruş gönderirim

hiç kuşkum yok ki gidecek o para

ya saraya

ya yeni bir uçağa

ya da yancı mütahitlere gidecek

benim bunların hiç birini beslemeye mecburiyetim yok

sefayı sürmesini biliyorlarsa

bedelini ödemesini de bilecekler.

benim okluk da bilmem kaç dönümlük yazlık sarayım yok.
Deprem paraları gitti.Bedelli paraları gitti.imar affından gelen paralar gitti.Vergi affından gelen paralar gitti.Şehitlere toplanan paralar gitti.Varlık fonuna aktarılan şirketler gitti.Merkez Bankasının kara gün parası gitti.Şimdi pamuk eller cebe
Siz size yetin benden kuruş alamazsınız.

Söylemesi ayıp Haluk levent'in derneğine 50 tl attım. Neden? Çünkü adam samimi, hakkaniyetli, vicdanlı. Şovmen değil merhametli.

O varken devlete dilencilik yaptıran zihniyete mi kerizleneyim.
Sanırım kanal istanbul yatırım fonu.
Neyse.

Yardım yapacak olan çevresine baksın. Yakınında, bildiği birine yardım etsin. Biz bize gerçekten yeteriz de, o zaman sizin işiniz ne?
parayı topluyorlar yarın biz bu para nereye gitti dediğimizde bir de üstüne küfür yiyoruz, vatan haini ilan ediliyoruz.
yani para verecekseniz hesabını sormayacaksınız, para verip bir de üstüne küfür yemek istemiyorsanız.
Kim kime yardım ediyor anlamadığım kampanya, virüse yakalanan halk.

Kendi kendine Yardım eden yine halk.
komşusu aç yatarken tok yatan bizden değildir biz bize yeteriz . yakınımızda kim varsa yardım etmeliyiz kendi kapımızın önünü süpürmekle başlarsak herşey olur.

depremdede para topladılar sonra youtuberler röportaj yapti adam diyor muhtar deposuna yığdı battaniye katalitikleri sattılar yandaşlar ikişer üçer aldı diye. surilere şu kadar harcadık şu kadar daha harcarız diyorlardı bir suri kadar olamadık. nasıl güvenelim.

siyasiler hiç kendinden feda etmiyorlar vurun abalıya. zengin iş adamlarına yardım edilip destekleniyor vergide kayrılıyorlar hep olan alt sınıfa garibana. vergi sadece maaşlı çalışandan mı alınır. iş adamları nerde desinler geçiş ücreti taahütleri durdurduk. şu kadarda yardım. millet vekilleri şu kadar yardım.

devlet babadır millette çocuğu korur kollar. ama gençler işsiz biz iş mi bulmak zorundayız. okuyun dediler sonra bizmi okuyun dedik her okuyana işmi. gençler evde kaldı gençler çocuk yapmıyor. millette paramı kaldı. gaz yağından bozma arabalar bir dünya oldu. markete bir giriyorsun iki şey 50 lira. Allah durumu olmayanın yar ve yardımcısı olsun. Virüs bile adaletsiz parası olan stokladı garip ne yapsın. Çöpten ekmek toplayanları gördükçe üzülüyorum.
binlerce insanın instagram sayfasını dolduracak storylere gebe olacak kampanyadır.

herkes sms attıktan sonra ss alıp story paylaşacak ve dünya bir dakikal... dur bu öyle değildi lan...

şakası bir yana modern robin hood'luk bu.

zengin kesim bağış yaparsa ki ona gidiyor gidişat bence güzel bir kampanya.
Reis iban göndermiş.
"biz bize yeteceksek senin orda ne işin var amk, git fatih te kirala bir ev, göt kıllarınla beraber otur ne bok yersen ye" diyesi geliyor insanın.
Sağlık çalışanlarına bizzat gider para dağıtırım, kendim veririm, nereye gittiğini bilirim.

Elazığ depremi gibi olmasın sonra?
https://www.youtube.com/watch?v=f59-B9-txD0
allah versin dediğim kampanya.

not: iman yetmedi az biraz da iban ver kampanyası...
görsel
başlığa ithaf olunur. bir yerde devlet varsa en büyük soyguncu odur.
rezillik ya. reize tavsiyem bi acunla gorussun ve tv8'e falan ciksin bakanlariyla birlikte. daha fazla para toplayabilir.
"Çok basit, çünkü çaldılar..."
Nankörlük yapmayın. Verdiğimiz vergiler yol oldu köprü oldu hatta o köprüleri yaptırdığımız firmalara dedik ki şu kadar kişi geçecek garanti yoksa biz veririz parasını. Bundan ala hayır mı olur? Bundan ala vergilerin kullanılacağı yer mi olur?

Ekonomimiz o kadar büyüyor o kadar gelişiyor ki halkımız o kadar zenginleştiki devlete vergi haricinde ekstradan para veriyoruz.

Nankörlük etmeyin...