bugün

(bkz: aradigi kizi bulamayan adam)

sadeliği seven ve gözü alışmış yazarların eski tasarımı kullanmasıdır.
yeni tasarımın i7 pcler de bile kasması ve yeni özelliklerin kullanışlı olmaması.
o degil eski tasarım iptal olursa sadece mobil kullanırım o derece.
facebook da gibi hissetmek istemeyişindendir. zaten hala hataları var yeni tasarımın. tamamen sorunsuz olduğunda belki düşünülebilir.
alışkanlıklardan zor vazgeçiyorsanız normal olan durumdur.
içinde bulunduğum yazarlar grubudur. Yeni tasarım kasıyor biraz.
benim de içinde bulundugum topluluk.bazı an elim kayıp yanlışlıkla geçiyorum telaşa kapılıyorum bi anda eskiye geçmek için çabalıyorum . göz yoruyo yenisi sıkıcı berabt.
alışmış kudurmuştan beterdir.
yeni tasarımın sik gibi olmasından kaynaklanan durumdur. pipimi mürekkebe batırıp bir şeyler tasarlasam daha yaratıcı ve güzel olurdu amk.
eski tasarımı kullanıyorum çünkü facebook tarzı olmuş yeni tasarım o yüzden pek sevemedim, ısınamadım.
alismadik gotte don durmaz sozunun bosa soylenmedigini gosterir.
bu yazar aynı zamanda xp de kullanır.
yılların verdiği alışkanlığın berbat derecede olan yeni tasarıma karşı durmasından dolayı ortaya çıkan durum.

hayır, iki seçenek çok adil. gün gelir de dayatma yapmaz umarım sözlük yetkilisi/yetkilileri.

referandum bile yapılması gerekir ayrıca. *
kastıktan ve birçok eksiğinden sonra içinde bulunduğum yazarlar kümesidir*. ne yapayım arkadaş ben hız istiyorum.
--spoiler--
alışmak sevmekten daha zor geliyor
--spoiler--
*
Yeni tasarımın birçok özelliğinin işlevsel olmaması sebebiyle haklı bir davranış sergileyen yazarlar grubudur. Dâhilimdir.

Not: Aklıma gelmişken sorayım; bir entrynin sahibini nasıl görüntüleyebiliyoruz yeni tasarımda? Ben tıklıyorum isme, tıklayınca aynı entryyi tekrar görüntülüyor.
yeni tasarımın pek o kadar olmadığı gerçeğini gözümüzün önüne yansıtır.
Yeni tasarımın yalnızca tasarım olmayıp yazılımsal eksiklerinin de olmasıdır.
gelenekçi yazardır. Sözlükte geçirdiği 6yılın ardından yeniliklere kapalıdır.
benim o. Yeni tasarım hiç güzel olmamış hakkaten.
geri kafalı yazarların içinde bulunduğu durumdur. şaka şaka, yeni tasarım eskisi kadar kullanışlı olmadığındandır ki ortalama bir kaç dakika sonra eski tasarımı özletiyor.
eski tasarımın temalarının bağımlılık yapmasından kaynaklıdır.
yeni tasarımın gereksiz ve göz yoran yapısından dolayıdır.
buradaki amaç kendi doğrularını yaymak ise yemişim tasarımını.
zall bu yeni tasarımı ne diye dayatır anlamış değilim, eski tasarım kalkmadığı sürece yeni tasarımı kullanmayacağım.
kalkarsa yazmam zaten.