bugün

ebola ve aidse karşı bağışıklığımın olması, enfekte olmam ama virüsün bana zarar vermemesi, ilişkiye girdiklerimin ölmesi.
güzel sesim olsun isterdim.
Sihirbazlık.
Hepinizsiniz ben tekim.
şimdi olduğu gibi yine futbol derdim.
Kokusunu sevdiğim her şeyin parfümünü yapma yeteneğim olsun isterdim. Hemen annemin kokusunu yapardım.
Kesinlikle akıl okumak olurdu.
görünmez olmak.
Insanların zihnini okumayı seçerdim, o kadar garipler ki yaptıklarının ne anlama geldiklerini çözemiyorum bi türlü.
görünmez olmayı seçerdim. hem insanları gizlice takip edip konuşunca aklından geçenleri öğrenirdim hem tehlike anında paçayı kurtarırdım. görünmezlik süper laaann!!
zihin çelmek isterdim
yada akıl okuma
ne yapacakları belli olmaz malum
her ikisi de lazım
ama illaki birisi olacaksa akıl çelme derimfdaha mantıklı re daha güvenli çünkü mesela birisi sana saldıracak ya da tecavüz falan edecek
zihnini çeleceksin ki kurtulasın.
Güzel rap soylemek isterdim böylece acunun programına katılıp acun abi rap soyleyecem diyebilir ilk bakışta tipime bakıp bumu rap soyleyecek lan diyecekleri dumur edebilirdim. Şaka şu tıp kitaplarını bi kere okuyunca bi daha hiç unutmamayı isterdim.
istediğim bilginin zihnimde o an canlanmasını isterdim.
Bazi seyler olur hayatta, zorluk cikaran kucuk seyler ve unutmak istersin bunlari. Unutmadigin surece bulundugun ortamda sıkıntı yaratir. Onlari unutabilme yetenegini secerdim.
Bana hafizami tum kapasiteyle kullanmayi verseler yeter.
Zihin okumak ve görünmez olmak diyenlerin çoğunlukta olacağı seçimlerdir. Bunu söyleyen insanların en büyük özellikleri herşeyi bilmek isteme içgüdüsünden gelir. Herkes ve herşey hakkında bilgi sahibi olmak. O zaman daha kolay yönetir ve yönlendirir çünkü. Kısacası durum şu: Kibir.
Bencil olmayı isterdim. Şayet insanlar bunu yetenekmiş gibi göğsünü gere gere kullanıyorlar.
dünyaya barış huzur getirebilme yeteneğim olsun isterdim..
ebru gündeş gibi bir sese sahip olmak isterdim.ateş ediyor kadın.
Telekinezi. Ama öyle silgi uçurmaktan falan bahsetmiyorum. Arabaları, otobüsleri kaldırmak çok havalı olurdu.
Zamani geriye almak isterdim. Herseyin boka sardigi andan 10 saniye oncesine giderdim.
zamanda yolculuk edebilmek. harika birşey olurdu yav.
Zihin okumayla geçmişteki konuşmalardan haberdar olmak arasında kalırdım kesin. Ama zihin okumak daha keyifli ya evet evet zihin okuyayım ben, iki yüzlü insanların aklından geçenleri merak ediyorum.
Gençler nasıl losersanız millet su bükeyim falan demiş ben her şeyin başındaki suyuda özgüvenide herşeyi yaratan kişiyle kanka olmak isterdim.Sonra kendime ait bir şey yaratmak isterdim.
Konuşabilmek.
ışınlanmak isterdim. ama böyle resmine bakayım hop orda olayım falan. ohoo uluslararasını bırak gezegenler arası dolanırdım.