bugün

fotoğrafına baktığında seni alıp götüren, fotoğraftaki bir çift göze bakıp gelecek hayalleri kurmak ve 'allahım ölmeden önce ona son bir kez sarılmayı nasip et' deyip bir sigara yaktıran kişidir. o bunu bilmez ama fotoğrafına bakan kişi onu hala çok sevmektedir. ama gururuna da mağlup olma ve reddedilme korkusu olduğu için hiç bir şey söyleyememekte ve yazmamaktadır.
şarkılar yüzündendir. siz siz olun sevgiliden ayrılınca sevdiğiniz bütün şarkılarda onu düşünmeyin, bir daha dinlenmiyor o şarkılar. dinlense de acıtıyor az biraz.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
aşık olduğu için unutamaması normaldir. ve kişi arabesk müzikten nefret eder. anlaşılan o ki bazı yazarlarımız henüz aşkın ne olduğunu bilmemektedir. utanç verici bir durumdur.
aşktır.
Unutulmuş ise, sevilmemiş sevgilidir.
ne güzeldir o sevgili. hele ki ilk sevgili ise yeri ayrıdır.

tabi buna layık bir sevgili ise.
çünkü unutulmayan olandır. unutulmamış olandır... unutmak için ekstra çaba, yol, yordama gerek olmayan sevgilidir kanımca. unutulamadıysa da kişi kendini yermemelidir, kızmamalıdır. bu bir süreçtir usta!!

ayrıca; (#20072660)
yeni bir sevgili bulamama durumunda gerçekleşen hadisedir. eğer eski sevgili çok güzelse limitler çok yükseldiğinden gönül kimseyi beğenmez ve bu ızdırap görücü usulü evlilikle sonuçlanır. sonrasında anlaşılır ki önemli olan dış görünüş değil huy ve iç güzelliktir.
Bazi insanlar birbirleri icin yaratiliyorlar galiba...Unutamiyorsun.. baska bedenlerle sevisirken o var aklinda oturup butun gun seyrederdim sevgiliyken .Ondaki hicbirsryi hicbir kizda bulamiyorsun. Hala dusunur mu insan ozlermi sevisirken onu hayal eder mi. Gozlerini yuzunu saclarini ozlermi. Beni adam yerine koymayisini bile ozledim..
nişanı taktı evlilik hazırlığı yapıyor belki çocuk doğuracak yine de akıldan çıkmıyor nedense. selam ve bitti anlıyormusun ile.
yeni ilişkilerin başlamasına engel olan gıcık yabancı.
vardır bir kaç tane
hepsi de it gibi gelmiştir
ama o kadar gururlusundur ki dönüp bakmaz gider eşeğe binersin.
işte o gurur önemlidir.
eskide keramet olsa bit pazarına nur yağardı.
eskiyse bişey biliyozda götüne bastık tekmeyi.
görsel
Unutun demiyorum da acısını çekmek nedir ya.
Kendinize gelin.