bugün

çok sıkıntılı bir şeydir. insanı durup dururken strese sokup ulan acaba ben hamilemiyim dedirten olaydır.
asiri antibiyotik kullanimi sonucunda meydana da gelebilen sorun.
her erkeğin ortak derdidir.
hormonların suçudur.
yumurtaliklarda kist olmasina istinaden adet kanamasi disinda asiri kanamanin da neden olabilecegi soruncuk.

allah baska dert vemesin.
bir çok bayanın problemidir, olması gereken adet günleri geçiktikçe sıkıntı büyür, çünkü yumurtlama olmamaktadır bu da çocuğun olmayacağı anlamına gelir. Doktora gidildiğine kortizonlu iğneler, ilaçlar sizi beklemektedir tabi tadavi yanında alacağınız 5-10 kilo ile birlikte...
kişinin ya yaşı gelmemiştir yada yaşı geçmiştir. ihtimallerden ikisi bunlar.
yazarın kız olduğunu açık etmesiyle bizim bakir yazarların hemen kız kaldırma operasyanuna girişmesi için işaret olan başlıktır.bayan yazarlara bir öneri kız olduğunuzu belli etmeyin,özel mesajlarla boğuşmak zorunda kalmayın.
olsan bir bela olmasan bir bela, ne varlığıyla mutlu eder ne de yokluğuyla... olurkenki verdiği gerginlikten daha da gerer insanı.
rahimde çikolata kisti mevcuttur.
(bkz: bülent ersoy)
özellile lise çağındaki genç kızlarda alay konusudur."hahayt ben ortaokula giderken oldum" vb.
tahminen ciddi ağrılara sebep olur.
depresyon sebebidir. kadınların yanına erkek sinek bile yaklaşmamalıdır böyle bir durumda.
bir türlü çikolata ile haşır neşir olamamaktır.
daha kötüsü varsa o da bir türlü regl olamayan kadının sevgilisi olmaktır.
bir erkeğin hayatı boyunca yaşayacagı bir sorundur.
erkek olmaktır.
adamın amına koyacak hadisedir. evet adamın. zira bir türlü regl olamayan kadın on kaplan yırtıcılığındadır.
tiroid hastalığı varsa, olamazsınız. tahlil yaptırılmalı.
tiroid hastalığı diye bir hastalığınız varsa kendinizi camdan aşağı atınız. çünkü öyle bir hastalık literatürde yok.
küçük memeli kadınların çok ta şikayetçi olmadığı hadise, zira ölçüleri kısa süreliğinede olsa hayli büyüyor.
buyuk bolumu psikolojik olan sebeplerden oturudur. hatun kismisini pek bir telasa sokuyor, sakin olunuz efendim. sakin olmadikca daha da cok anlasiliyor bu tip durumlar, e biz de sabir tasi degiliz.
siki tuttuğunu gösterir. daha ne bekliyordun?
bunun farkedilmesiyle hamilelik testine kadar geçen süre erkek üzerinde kafayı yiyebilecek kadar stres yaratabilir.