bugün

-bir türk olarak kürdistanı destekliyorum.

+al abi eşek... iyi misin abi.

-oh iyi geldi.
sen türk olamazsın annen yada baban kürt olabilir üvey olabilirsin daha neler çıkar dna testi şart...
Bazılarının babasının sperminin kalitesizliği yüzünden ortaya atılan söz kalıbıdır.
bir k*rt söylemi olabilir. türk ise de bilemiyorum ben hoşlanmadım.
içerik okundugunda mantıklı gelen önermedir. içeriğin, basliktan çok farkli olduğu anlaşılmamış.
ben de tabii ki destekliyorum.

ama cehennemin dibinde.
sonuna kadar haklıdır gitsinler kuzey ırakta falan kursunlar devletlerini.
Zırva bir beyandır. Adalet ve özgürlük gibi kavramların devlet kurma hakkıyla bir ilişkisi yoktur. Devlet kurma hakkı diye de birşey yok aslında. Kendi kaderîni tayin hakkı tartışılmış ancak uygun görülmemiştir dünyada. Milletin devlet kurma hakkıymış. Peh! Bize kim hak verdi de kurduk. Özgürlük ve adeletin yanlış yorumlanması maalesef tüm dünyada büyük felaketlere yol açmıştır.
hem türk olup hem gerizekalı olmak,hiç yakışmıyor.
türkiyeden santimetre kare almadan kursunlar destekliyorum.
eyalet olarak olabilir.
Yeni moda bu oldu. çok cahilsin türk çok cahil.
vatan olarak türkiye cumhuriyeti nerene battı ?

burda, laz, ermeni, gürcü, alevi, şii, ateist, sünni yok mu ?

hepsine vatan mı vercez ?

yürü lan trol taklitçisi kro !
Türkün öşek sever olanının beyanı olan söz.
Kürtlerin devlet kurmamasi için canımı verebilirim. Onlar devlet kurabilir; bir şey demiyorum. Ben de ölürüm. Bir PKK'lı oldurursem ne mutlu bana.

Not: insan öldürmek hoş bir şey değil. Biliyorum. Inşallah ben ölmeden onlar devlet kuramazlar.
bir seçim.
(bkz: bir insan olarak hiçbir ulus devleti desteklemiyorum)
valla çok istiyolarsa kursunlar fakat şu gerçeği unutmasınlar o devlet kurulursa en fazla 1 yıl ayakta kalır.
ışid saldırır suriye saldırır amerika bunları destekler en son gelir amerika barış getircez diye devlete çöker ve petrol sömürüsü yapar.

o işler öyle olmuyo çünkü.
görsel