bugün

sözlüğün dikkat çeken yazarlarından birisi benim için. fikirlerimiz farklı olsa da takip edilmeye değier buluyorum.
elinde copla gezen hanımefendi. *
bazen duygusal bazen de yüzeysel yazılar yazar, gerçekten ne burcu olduğunu merak ediyorum. yay ya da akrep tahminim.
yay burcu olması sebebiyle kendisini gayet net anlayabildiğim yazar. valla yazmıyorum nan. *
(#17762972) tipsiz bir polis değilmişçesine bir özgüvene sahip yazar.
dikkat çekmek için elinden geleni yapan yazar. formspring gibi bir ergen aleti de tam ona layık sanırım. belki kadın bile değildir ama nickine bunu koydurarak genç erkeklere çaktığı selam gözümden kaçmadı.

ama başarılı, ben adam yemem korkma(owwwwwwww!) mesajları ile gel gel yapıyor, çekici.

geçmiş olsun.
dokuzuncu nesil ezik. gerçek hayattaki ezikliklerini burada trollük yapmaya çalışarak * dışa vurmuyorlar mı bitiyorum. bir de gururu kırılıyormuş bu arkadaşın. işine gelmeyince hemen eksi tuşuna sarılıyor. trollemeyi biliyor musun? bir de trollenmeyi dene.

not: bundan ekmek çıkar düşüncesiyle bazı abazanlar de hemen eksilemeye başlamış. aslanım o bir harun abi, kız değil.
görsel
(#17759440) nolu entrysi ile erkekleri kullandığını düşünen yazar. nedense bu toplumda hep kullanılıp, mendil gibi atılan hep kadınlar olmuştur.

bir polis kadinin böyle bir entryden sonra harun abi olma ihtimal oranı daha da artmıştır.
Aç aç aç aç aç

oooooo oley oley oley

run baba run run.
bir candarma gadın

You are just a foolish Casanova.
çok anlayışlı bir hanımefendi. ona yamuk yapanın kestanesini çizerim ulen!
Dindarımsı.
kadınımsı.
kendi nickaltında yazılanları ciddiye alıp cevap verirken bile 'ahaha sizi ciddiye almam' havası vermeye çalışan sakar şakir. Kendi nickaltına yazması da combo loser olma yolunda hızla ilerledini gösteriyor. Yazık!
fazlasıyla kompleksli bir hatun, muhtemelen çok çirkin ve sanal dünyanın gizemli dünyasında egolarını tatmin ediyor.
"taşaklı" bir hanımefendi olduğunu tahmin ediyorum.. mantıklı, güzel yazıyor fakat "haspam" kelimesi göze batıyor..
fazlasıyla kompleksli bir hatun, muhtemelen çok çirkin ve sanal dünyanın gizemli dünyasında egolarını tatmin ediyor.
similar to the four corners of a plasma into the traps of life I can not go any more

imza:serçave bro
angel with the devil in the line between lie and tell MATCH

imza:hattori hanzo
'Yine kimi şamarlamış acaba' sorusuyla bana kahkaha attıran yazar.
Birde nick altında cevap veriyor diye eleştiriliyor, hayır eleştiren soytarıların nick altına bakmak gerek, ne utanmaz arlanmaz bir güruhtur, bunlar yahu...

Takdir ettiğim yazar.
otomobil alınabilecek nicke sahip yazar.
güzel ayar veren yazardır. ibretle takip edilesi.
kadın *
polis *
külotlu çorap giymeyi sever mi diye sormak istediğim yazar.
sözlüğün yeni şebeği..
hemde hatun vav..

sözlük yazarları en az iki ay sıkılmayacak gibi duruyor.
#17790477 akıllı yazar.*