bugün

çeşitli sebeplerle eşinden sıkılmış olma ihtimali bulunan erkek olduğu doğrudur. ve fakat bu durumda aile mahkemeleri ne güne duruyor? boşarsın eşini, sonra da gidip istediğin orospunun koynunda alırsın soluğu... ama evlenmişsen ve kendine bu yönde bir hayat inşa etmişsen, en baştan böyle bir müsrifliği reddetmiş olmalısın. yoksa da evlenmemelisin ananın ve babanın karşısında durarak. ama herkesin harcı değil, kabul ediyorum...
kadının uyruğundan muamelenin kalitesine göre değişen enayi veya ağız tadını bilendir.
pavyonlarda türkiyenin dış borcu kadar para harcayan ve kel kafasından utanmayıp bununla övünen tiplerden daha tutumlu davranan erkektir.
belliki zevk sahibi adammış.(kesin rustur ha)
parası ve bıyıklı karısı olan erkektir, acınılacak adamdır.
Natalia al şu iki yüz euro biraz kahvaltılık bişeyler alırsın.
karısı para istese 5 kuruş vermeyen şerefsizdir. çoluğunun çocuğuun evinin rıskını orospularlar yiyecek kadar karaktersizdir. evli değilse de enayidir. o parayla ne işler yapılabilirken uçkurunun keyfine harcamıştır.
karısı pahalı gelmiş olacaktır ki adamın oraya gitmesi daha mantıklıdır.
"ha bedava verenini bulsak sorun yok yani" sorusunu aklıma getiren durum.
ya da evdeki eşe de pazara giderken 200 euro biraksak sorun olmayacak yani.
hiçbir şart altında hoş olmayan olaydır. kasaptan et al onu zik aq , oda para verip yapmak diğeride.
mesele "bedava sevişmek" veya "karıya da 200 euro" vermek anlamında çözülebilecek türden birşey değildir. mesele, insanın kendisine karşı dürüst olabilmesi ile çözüme ulaşacaktır. eşine karşı dürüst olması değil ama dikkat. kendisine karşı dürüst olması...

madem ki zevk-ü sefana o kadar düşkün bir adamsın, o zaman evlenme arkadaş. ama kendini o kadar dahi tanıyamamışsan(ya da ebeveynlerine bu durumunu kabul ettirememişsen diyelim. zira genelde olanı budur.) gelip de bana "karıya da mı 200 euro vereyim?" diye sorma hani haşmet dayı...
çocuğu 10 euro istese konuyu değiştirecek insana benzeyen erkek görünümlü canlıdır.
zanidir kendisi.
200 yüro yu bir öğrenciye burs vermeyi gereksiz sayar çünkü bunun ballandır ballandıra anlatılacak bir tarafı yoktur.
örneğin şunun gibi; geçtim öğrencinin karşısına, burs mu lazım dedim. "evet" dedi. al lan sana burs dedim 2 saat aralıksız burs verdim. ben burs veriyorum o bi daha diyor, ben burs veriyorum o bi daha diyo.
sözlükteki yazarlar sikinin kahyası değildir bu adamın.
Internetin verdiği nimetlerden faydalanarak, parasız da yapan orospular çok.
kazıklanmış erkekdir. piyasası 100 dolar enayi.*
enayi adamdır. avradını beleşe yapabilirken orospuya para yedirmiştir. hem bu aralar piyasa düştü. 100 avro civarı hacı!
şirinevlerde 25 liraya halledebilecekken 200 euro vermek niyedir anlamıyorum.
satın mı almış? nüfusuna mı geçirecekmiş o mal? 200 dolara acıdım şimdi.
(bkz: zenginin parası züğürdün dili)
(bkz: bonservisini almak)
bi siktirsin gitsin o adam, başkada bir şey denmez.
bir orospuya iki yüz euro veren evli erkegin karısına durumu haber vermek en insanca olandır, aslında bunun karısını da birileri mutlaka ayartıyordurda durduk yere bunu söylemek iftiraya girer.
2000 kadınla yattım diyen mali erbil in büyüyen kızlarının kaç kucak gezdigi ders olsun.
en şerefsiz duyguların insandır . karaktersizdir , adam gibi oturup eşi ve çocuklarıyla mutlu mesut yaşamak varken kazandığı parayı orospulara yedirmek de nedir ki .