bugün

hayatında her zaman doğru kararlar vermesi muhtemel kızdır. bakireliği bile karambole gelmemiştir. ince eleyip sık sokumuş ve "bu sen olmalısın" demiştir erkeğine. bundan daha büyük bir mutluluk yoktur kız için. aşırı alkol alınan bir gecede alkolün dozuna yenik düştüğü için istemediği birine bekaretini vermediği için şanslıdır. evet.
(bkz: seni seçtim pikachu)
büyük ihtimal, seçtiği erkek o erkek olmayacaktır, önemli olan akıllı olup, erkeğin de gerçekten seçilen kadını olmaktır. yoksa 1-0 kaybediyor o esnada hanım kızlarımız.
burada önemli olan erkeğin kızın bekaretini aldıktan sonra çekip gitmesi değildir. varsın çekip gitsindir. burada önemli olan kızın bekaretini verecek erkeği seçmesidir. kız onu evlenmek için değil bekaretini vermek için seçmiştir. dallandırıp budaklandırmaya gerek yoktur.
bugün doğru olarak gördüğü erkeğin yarın doğru erkek olmadığını anlayamayan kızın yaptığı davranıştır. 2-3 yıl süper giden ilişkiler 4. yıl çok rezilleşebiliyor. kime göre neye göre doğru erkek ? ayrıca kimsiniz ki kime neyi veriyorsunuz siz ? verdiğin şey nedir afedersin ? et parçası. kasapta bol bol mevcut...

(bkz: şurdan 250 gram bekaret alabilir miyim usta)
bekareti alan erkek için ise aynı sıkıntı başlar. bu bekareti şimdi ben kime vereceğim diye düşünüp durur.
bekaretine ne kadar önem verirse onu vereceği kişiyide o kadar zor seçen kızdır. kesinlikle karşısındaki erkekten emin olmadan vermeyecektir o yüzden seçilen erkenten yana sıkıntı olmayacak olan durumdur çünkü erkekde bilir bir kız için bekaretini vermenin ne kadar ciddi birşey olduğunu. Güzel duygudur tabiki sonu evlilikle bittiğinde.
genellikle yanlış seçim yapılır.
şanslı kızdır zira bir çok afrika ülkesinde bakire evlenmek yasaktır bu nedenle mecburen ^^bakire bozulur^^ofisine gidersin artık şansına kim çıkarsa.
17 yaşında hayatın çok başındayken bu seçimi yapmak daha bir hoştur gelecek kaygısı taşımadan deli dolu yaşanan lise yıllarında. güzeldir hoştur.
erkek acı verir, zevk alır.
kız beraketini verir, acı alır.
giren ve çıkan her zaman eşittir..
içerik bulunamadı.
güzel bi'şeydir. sonra bir de 'la ben ne bok yedim' diyerek mal mal dolaşmasalar ortalıkta, güzel bi'şeydir tabi.
doğrusu evleneceği erkeğe bekaretini vermektir. sen çok hoşsun ,çok tatlısın, zenginsin beni de seviyorsun al bekaretim. bu mudur bunun mantığı ? ayrıca doğru kararlar vermek ile ters orantıda dır. çünkü erkeklerin %90'ı (ben degil isviçreli bilim adamları söylüyor) evleneceği kadınların bakire olmasını istiyor.
seçmediğine vermekten kurtulmuş kız pardon kadın.
bu yüzden o kişi evleneceği kişi olabiilir.
(bkz: 24 eylül 2010 bekaret seçmeleri)
seçme ve seçilme hakkı