bugün

beyaz çorapla gezin ne bileyim kot pantolon altına kundura giyin en basitinden.
Sevişirken erken boşalın bilerek. Bir defa yapıp 2 ye uğraşmayın kalkmıyor diye ayak yapın. Ön sevişmeden uzak durun.
Mesaj atmayın , mesajlara geç cevap verin biraz da ters konuşursanız ister istemez soğuyacaktır .
kıza çok ilgi annecim. başka yöntem yok.
bir insanı nasıl soğutabilirim diye düşünün aynısı kızlar için de geçerlidir. mesela karşınızdakiyle ilgilenmeyin, söylediklerini dinlemeyip umursamayın ve o sırada başka şeylerle uğraşın, kötü söz gruplarında cümleler kurun (küfür, argo vb.) ve kişiyi öldürmeyi düşünün ve bu şekil planlar kurun mesela araba bagajına koymak, yemeğine ve içeceğine bir şeyler karıştırıp zehirlemek, kişiyi tehlikeli araçlarla saldırmak (silah, bıçak vb.). bunları yaparsanız kişi sizden soğuyacak hatta sizle geçen hatıralara pişman olup aklının ucundan geçmeyi dahi istemeyecektir.
Aşırı kıskançlık.
Ve bu kıskançlığın getirdiği her şey.
Kusura bakma başka birinden hoşlanıyorum dersiniz olır biter.
alaksız davran ses tonunu ayarlaman bile işe yarar bide mesajlaşırken yeni konu açmak yerine ÖYLE iŞTE desen sık sık olur.
Bok gibi davranmayin o zaman soguyorlar. Ben türk kadınlarının mazoşist olduğunu düşünmeye başladım zaten.
osurun. Soğumaz ise sizden evlenin gitsin.
Adam gibi söyleyin daha ilişkiye devam etmek istemediğinizi. Ilişkinin cılkını çıkarmayın.
Evet çekirgelerim açikliyorum
onu görmezden gelin ve etrafinda ki diger kizlara iyi davranin bu is olur.
Önce onu usulca karşınıza alın..
Gözlerinizi kısarak anlamlı bir bakış kondurun onunda gözlerine.
Bakmaya devam edin..
Evet devam edin.
Durmayın halen devam!
Ve devam...
Sonra birden şöyle deyin;
-Ne bakıyon lan yarram?
Soğudu bile...
Sevin, değer verin, gelecek hayali kurun.
Kesin soğuyorlar böyle yapınca.
Ama internetten yürüyüp yavşarsanız sizden kralı Yok, aylarca peşinden ayrılmaz.
bir şey yapmaya gerek yok. zamanla o kendiliğinden soğur. sonra oturur düşünürsünüz ne oldu buna diye.
Kıskandırmaya çalışmak
Otoriter tavırlar
Anlayışsızlık
Herşeyden ötesi karaktersizlik( bu kızlar için de erkekler için de geçerli.)
Boydan at
Tamam bırak şimdi onu foto at
Ben orda olsam naparıs
Sen burda olsan..
Ama benim ki küçük değildir