bugün

size bir şekilde musallat olan hayvani cazibenizin etkisine çoktan girmiş, peşinizi bırakmayan, kıskançlık krizlerine girip hayatınızı mahveden kadından kurtulma yollarıdır.

(bkz: ben başkasına aitim bebeğim)
biraz uçuk yalanlarla ömür boyu kurtulma yollarıda vardır tabi.
(bkz: ben homoseksüelim)
çok saf bakıyorsun, seni üzmek istemiyorum daha fazla demek. evet, yaşadım ordan biliyorum.
onu aldatığınızı hissetirin. kalsa bile asla sizin olmayacaktır.
bir seni seviyorum diyin bir demeyin.
bir çok ilgilenin bir eskisi gibi değilim diyin.
bir yatağa atın bir elini bile tutmayın.

bir telefonla arayın bir telefona cevap vermeyin.

bunları bir bir yapın zaten hatun ambele oluyor "sikerim böyle ilişkiyi" diyerek ayrılalım diyor.
terk edilecek kadınla yüz yüze gelinir ortamın ağırlığını yansıtmak için ciddi olunur. ve senı terk ediyorum. denilir. sonra ; kadın neden diyerek soru sorar ve senin suçun denılıp arkamızı dönüp koşarak kaçılır ve kadın terk edilir.
yolları derseniz bahaneler ararsınız ve binlerce bahane bulabilirsiniz. eğer geçerli bir nedeniniz varsa yol aramaya gerek yok adam gibi oturup konuşun. ama keyfiniz için terk ediyorsanız ebenizi alıp zürafaya gelin.
40 defa terk etmek fiilini "terketmek" olarak yazın. terk etmenize gerek kalmadan terk edilirsiniz.
Ayrılmak istediğinizi söyleyin.insan gibi ayrılın.
sen daha iyilerine layıksın deyin.
Bahane bulmaya gerek yok. Sizin icin artik bittiğini söyleyip sonra da siktir olup gidin o kişinin hayatından.
bir (bkz: türk hava yolları). değildir.
kadın-erkek ilişkilerinde erkekler daha korkaklar bence, özellikle bitirme anlarında. Bahaneler bahaneler bahaneler.. Sevmiyorum deyip gidin abi. Hep bir kapı aralığı.

Üzmemek için mi yumuşattığını iddia etmesin bana kimse, ilişki içinde binlerce kez kırıp üzüp can yakıp ayrılma anında mı " ayy o üzülmesin" olmuyor.

Artık sevmiyorum, artık bir şey hissetmiyorum deyip ayrılın abi, inanın hatun için daha sağlıklı, tabi onu değil kendinizi düşünmüyorsanız.
Aldatmak.
en iyisi için
(bkz: ada ben ayrılmak istiyorum)
yollar aramak için hiç vakit harcamayın. asla hayatınıza dahil etmeyin ama onun hayatına mudahale edin.
sonuç; "temiz iş..."
fazla iyi davranın. kendiliğinden hemen gider zaten ihale de size kalmaz böylece.