bugün

-5 kavanoz bal 100 tl dedim bak noldu şimdi?
1 değil 2 değil 3 değil 4 değil tam 5 kavanoz baldır. **
biskolata reklamlarında oynayan adamların bibloları olabilir.
seni çok seviyorum deyip, eski nişanlısını unutamadığını söylemektir.
Kitap okumayi seviyorsa guzel kalin bir ask romani alip onceden o romani okuyup icinede sayfalardaki konularla baglantili olarak ufak notlar yazilir. Hediyeyi alan kaadin da kitabi okudukca notlari ve hediyeyi alan kisinin dusuncelerini ogrenir. Bence en guzel hediyedir.
(bkz: kredi kartı)
konuşmasına izin vermek. çok seviyorlar konuşmayı anasını satim! imanım gevredi. ha bir de alışverişe çıkarmak, bildiğin günlük ihtiyaç nefes alıp vermek gibi! çıldıracam az kaldı.
tatlı söz..
çocuğuna yakışır bir baba olabilmek.
onu dinlemek ama ne olursa olsun kayıtsızca dinlemek.
bir adam sanki yeryüzündeki en güzel, en değerli varlığa bakıyormuş gibi bir tavırla sevgi dolu gözlerle bakıyorsa ve bunu etraftaki kimseden çekinmeden utanmadan hiç kimseyi umursamadan gözlerini bir an olsun kaçırmadan ta ki karşındaki pes edene kadar devam ettiriyorsa ve dahi hatta gözlerini kaçırdığı yerden kadın tekrar ona baktığında adam hala kadına bakıyorsa,

o an adamın gözlerinden jeff buckley'in dediği ''it's never over, my kingdom for a kiss upon her shoulder'' okunuyorsa, işte bundan daha güzel hediye olamaz.
bir paket çikolata ve biraz sevgi o güzel ortamın yaratılmasında baş faktör.
(bkz: biscolata takvimi)
dürüstlük, gülümseme, sevgi ve olmazsa olmazı tek taş yüzük.
koca bir omur beraber gecirme istemekten daha guzel bir hediye olabilir mi hic?
kadınlara hediye almadan önce o kadını iyi tanımak esastır. öyleki onun yaşam tarzı, hayalleri vs. hediye alma konusunda hediye alacak kişiye yol gösterici olur. ben eski bir kız arkadaşıma onu çok iyi tanıdığım için gül yapraklarıyla ona bir kuş resmi yapmıştım. ve o kadar hoşuna gitti ki. hem hediyeyi benim yaptığımı duyunca sevindi bir o kadar daha artmıştı. yani kendi elinizle bir şey yapabilirseniz kızların hoşuna gider bu hediye. yoksa para verip almak mesele değil. o hediyeyi herkes alır zaten. farkınızı ona verdiğiniz değeri hissetirin kızlara. geri dönüşü illaki olacaktır.
soyadıdır. * birlikte bol bol fotoğraf çekilip güzelce hazırlanmış bir albüm, arkasında o günlerde aranızda geçen konuşmalar ve tarih olabilir.
Instagram fotoğraflarından oluşmuş bir e-albüm.

Nasıl mı? Cevap: https://bionluk.com/mahir...ergi-olusturabilirim-2828
Sadakattir.

Lakin o da yetmez bazen.
duyguların anlatıldığı güzel bir mektuptur.
Güven, sevgi yeterli.
orgazmdır.
bu biraz zor ve her an veriliyor olması gerekiyor malesef ama en önemlisi. sadakat.
sevgidir efenim.
sonra bi kilo pattes verin. oturtma falan yapabilir. olmadı getirin ben yaparam köylüyüm ben çok pis yemek yaparam.
Öpülmemiş dudaklar.