bugün

aşka olan inancını yitirmiş olmasıdır.
12. Sınıftır derslerini önemsemesi gerektiğini biliyordur.
(bkz: kendimden biliyorum)
dengini bulamamak; hem fizik, hem karakter, hem de entellüktüel anlamda. Allah işimizi hayreyleye.
daha mühim işleri vardır.
uğraşmak istemiyodur.
en büyük etken gerekli ortamın olmaması.
sevgi, aşk ile var olur. aşk yoksa sevgili yoktur. ihtiyaçlar vardır.
Özgürlüğünü kısıtlamak istemiyordur. En uzun ilişkisi bir hafta sürüyordur.
geçmiş tecrübelerdir.bağlanmaktan tekrar hayal kırıklığından korkuyordur ,eskisi kadar sevememekte bir nedendir.
çünkü devir değişti herkes büyüdü ve kızlar çoğunuz ikiyüzlü. Çok kurnazlar avlarına öyle yaklaşırlar ki anlamazsın. Bi bakmışsın Fatih'in topları fatih'in topları yermisin yemezmisin . işte bu espiriyi anlamadıkları için kızlardan uzak duruyorum.
hergün farklı bi kadınla sevişmek varken neden tekiyle idare etsin ki.
Tek bir kadına bağlı olmama isteği.
Birine geç kalma hikayesi vardır herkesin.
erkek degilim ama bir kız olarak sevgili yapmak çok gereksiz geliyor. 2 dk mutlu ediyo 3 gün düsünceli mutsuz geciyo amk. bunun neresi iyi anlıyacagınız uzagım o konulara.
Belki de sevgili adı altında yer kızı becermek istemediği içindir. Nitekim sevgili kelimesi bu zamana flört olarak kullanılan bir şey. Ancak nikahli karısı da bir sevgilidir.
Son sevgili kalbimin anasını sikti, paramparça etti. bir daha zor dostum zor.

evlenecek birini bulup mantık evliliği yapmak farz oldu.
güven meselesi önceliklidir.

bir daha kandırılmayacağının teminatını kimse veremiyor maalesef....
eski sevgilimin de dediği gibi benden sonra hayatına girecek insanla evlenirsin demişti. sanırım haklı kendileri şu geçen zamandan beri hayatıma bir çok kadın girdi, amaç sadece vakit geçirme üzerine duygusal sevişmeler üzerine kuruldu. fakat bakıyorum cidden birisi olsun istiyorum hayatımda onunla uyanıp onunla öleyim fakat o gelesiye kadar tek başıma kalma fikri çok korkunç.
hayatını tek kişilik bir krallığa çevirmiş olması olabilir. başkasını düşünmek, yapay sorunlarla mücadele etmek, zamanını kontrol edememek pek ilgisini çekmiyor olabilir tabii..
Her kuşun etinden yemek istemesidir. Yani gururlu birisiyse öyle yapar, gidip aldatmaz...

Tek tabanca free bir şekilde takılır, gününü gün eder.
gerek duymamak veya parasizlik olabilir tercih edilmiyor da olabilir.
sapıngen forest yaşamak üstüme öyle yapışmış ki anlatamam.
Unutamadığı bi çocukluk aşkı olabilir.
24 yıldır sevgilim yok yalnızlığa alıştığımdan heralde.
sadakat ve güven arayışından kaynaklanır genelde. arkadaşlarım , bu yüzden sevgilisiz kaldılar yıllarca.