bugün

kıskandığı ve uyuduğu andır kesinlikle.
bu halidir: görsel
erkekleri tatlı yapan (ya da öyle gösteren) detaylardır.
Konuyla bir alakam olmadığından verecek örneğim de yok.
(bkz: nutella).
az önce gördüğüm andır.
normal şartlar altında hiç mi hiç ilgimi çekmeyecek bir insandı gördüğüm, hatta yüz yüze geldiğimiz halde pekte sevmediğim itici bulduğum bir insandı.
ama artık gözümde kraliyet ailesinden gelmiş bir beyefendi;
sokakta bir köpek kaldırımın kenarına yatmış üşüye üşüye uyumaya çalışıyordu. benim yeni gözde favorim beyefendim köpeğe elleri ile su içirdi şişeden döküp döküp, yetmedi dükkanın tekinden tavuk aldı verdi. o kadar güzel o kadar yakışıklı o kadar masum bir şekilde köpeği sevdi ki.
tamam dedim hemen bu başlığı görünce anladım ki en tatlı oldukları an benim için bir hayvanı severken yardım ederken ki halleri imiş.
görseniz sözlük böyle samimi böyle tatlı böyle merhametli bir erkek olamaz derdiniz yahu!
uyuduğumuz andır net. uyuyan bi ayı hiç olmadığı kadar masumdur. * alınmasın kimse bu böyle öküzüz.
anasından doğduğu andır. Sonraki zamanlarda, tüylenmeye, tırnakları uzamaya ve dişleri çıkmaya başlar.
para sayarken yada hesap öderken hem tatlı oluyoruz hem seksi.
üzerime bal ve kremşanti dökmeme rağmen yakalayamadığım andır. bu kadar mı nalet huysuz ve aksi olunur be.*
5 - 6 yaşlarındayken annesinden izin koparmak için başını masum masum eğip ' anne dışayı çıkabiliy miyim? ' tarzı sorular sorduğu andır. Öyle tatlıdır ki yiyesiniz gelir.
rükuya giderkenki andır. *
içindeki çocuğun ortaya çıktığı anlardır.
Kurban Bayramında kurbanın kafasını kestiği andaki seksi bakışlarıdır.
bazuuuurttt diye, çarşaf yırtarcasına osurduktan sonra, şirin şirin bakıp "osuydum" dediği an.. kıyamam..
sıçtığı andır.
27 yıllık erkeğim, hiç tatlı bir halimi hatırlamıyorum. erkeğin neresi tatlıdır lan, erkek tatlı ise o aslında yumuşakçadır;erkek değildir.
erkeğin tatlılığı, sahiplenmesinde,şefkatinde ve liderliğindedir.
bir kızın verip vermeyeceğini düşündüğü an, bizden tatlısı yoktur.
uykudan uyanma anıdır. fazla masum oluyorsunuz.
numaradan kazak erkek moduna girer ya hani gülmemek için zor tutar kendini işte o andır efendim. siz kahkahayı basarken hala uzatır ya "ne gülüon kız" diye işte o an. aptal ya bak güldürdü beni yine.
sarhoş olduğu an olabilir.
uyumadan önceki 1-2 saat olduğu test edilip onaylanmıştır.
Ya kahretsin nutellayı taşırken sen devril bütün omzumdan sixpacklerime kadar nutella ol .
sevgilisine çiğ köfteli waffle ısmarladığında ve basur olmasına sebebiyetten müebbet yediği andır.
yatakta biten mutlu son. *
aşık olduğunu hissetirdiği andır..
güncel Önemli Başlıklar