bugün

BMW. 3 yada 5 serisi alacak kişinin maddi durumuna göre değişebilir. (bkz: 1 serisi bile olur)
real madrid-galatasaray maçında 90 dakika sessizlik.
japonlar yapmış ya hani insan tenini en uygun olan inleme seside çıkaran şişme olan bebek var ya o işte.
Bi dal kareli gömlek alırım.
(bkz: limon kabugu)
*
varsa bi mesaj alırım.
Saat ulan.
Bugun benim dogum gunummmm.
tespih..(böyle mi yazılıyordu bu ya) internetten bakmaya erindim şimdi
Alınabilecek değil de verilebilecek şeklinde olması gereken başlıktır. Bu mantıkla hediye edecek bir şey düşünmektense, hediyeleşmemek daha evladır. Zira hediyenin maddi değil, manevi bir değer taşıması gerekir. Denk getirilmesi zor olsa da bana doğum günümde verilecek en güzel hediye, istikbalde olduğuna inandığım ve hala tanışma fırsatı bulamadığım hatunumun verdiği bir evlat olurdu...
kitaptır. kadına da öyle.
Fifa18 geliyor şundan alsa çok makbule geçer şahsen.

görsel
Neye ihtiyacı varsa odur gidin ihtiyacı olan bir şey alın telefonu eskimiştir telefon olur elbise sıkıntısı vardır yapın tarzına göre bir kombin alın koleksiyonu varsa ekleyebileceği bir şey alın gidip kitap tesbih veya saçma sapan romantizme girmeyin biz düz adamız.
Erkek kişisine Hediyeyi alan sevgili kişisiyse; Ferrari veya Porsche tomofil, fakir kızlar uzasın evet.
Fenerbahçe kombine kartı. Durumu kasıyorsa şayet gelsin bi sarılsın yeter.
yarına beklerim arkadaşlar artık.
Şuana kadar aldığım en iyi 2 hediye

1-en sevdiğim türk yazarın imzalı kitabı

2-kız arkadaşım olabilecek en sexy şekilde,aklımın almayacağı şekilde giyinip kendini bana sunmuştu hediye olarak..O gece bambaşka birii gibi davranmıştı..2si kafa kafaya oynar
Forma, bilgisayar oyunu, teknolojik şeyler
Kendi emeğinizle yapılacak bir hediye olabilir. Okuduğunuz kitaplardan biriktirdiginiz küçük alıntıları bir kutu içinde verebilirsiniz.
erkeğe ne verseler gideri var; sesi çıkmaz.

bana keşke araba alsalardı.
Biriktirdiğim çizgiromanlardan birisinin yeni sayısı.
Punisher max serisinden olursa makbule geçer mesela. .
Sadece şeylere çalışmayan günümüz sorunları için de çalışabilen beyin.
Blowjob.
Jartiyer. Tabi ki giymesi için değil.
Teknosa tarzı yerlerde harcayabilecegi hediye çeki.
En iyi diye birşey yok ama saat, parfüm tarzı şeyler yerine kullandıkça aklına siz geleceğiniz birşey olabilir. Kış için örgü veya hanzo değilse bakması için bi çiçek gibi.