bugün

her ergen kendini böyle lanse etmeye bayılıyor . arkadaşım çıkın yürüyün ,gezin ,etrafta ne olup bitiyor kulak kabartın ve bırakın teşhisleri konunun uzmanları koysun .
herkes için demiyorum ama bu başlık altındakilerin bir çoğu böyle.
Benim günlüğümdür. Günlük tutmuyorum o ayrı. Ama kahvecide ders çalışır kahve içerim kpssye kadar her gün düzenli.
Kahve devam tabi ki her zaman*
görsel
Eski bir bipo olarak -hoş bipo asla iyileşmez sadece siz iyileşmiş gibi davranırsınız- mümkün olduğunca okuyacağım günlüktür. Şimdiden günlüğün sahibinin benim "civcivli" olarak adlandırdığım döneme geçmesini umut ediyorum. Öteki türlüsü güç çünkü.
bipolar insanlardan uzak durun. bazen çok eğlendirir bazen ağzınıza sıçarlar, hayatınızı bile sikebilirler. yaklaşmayın, uzak durun; kaçın.
same şik diye biri vardı. kafayı kırmıştı bipolarım diye. götünden element uyduran adamların birleşip günlük tuttukları başlık altıymış.
2.12. bu saatte ses yapıyorsanız gerçekten medeniyetinizi silkmek isterim. insanlar uyuyor ya. az empati yapın.
02.15 olum ses yapmayın amk uyumaya çalışıyoruz.
gençler titanik silik yemiş siz burda goygoydasınız ya..
azıcık saygı amına koyayım..
yarın gidin yine bir uçtan diğer uca doğru bale yaparak koşturun durun..
cık cık cık..

bir bipolar hastasının günlüğüymüş..
peh peh peh 40 yıllık manikdepresif kişilik bozukluğu oldu 2000 neslinde bipolar..
yav he he..
bir de çok cool ve eğlenceli bir hastalık biliyonuz mu..
dadından yenmiyor, buyrun gelin, eksik kalmayın..
02:28 saat de epey geç oldu.
bir günlük.

allah sabır versin arkadaşlar bipolar olan herkese. ammavelakin lütfen çok fazla sylvia plath etkisinde kalmayın. kendisi en sevdiğim yazar olduğu halde söylüyorum bunu. sonunuz nilgün marmara'ya dönmesin.
2:32

Keşke bipolar ne bilseydim aklıma espri gelmiyor böyle.
02:34 sayfa kalmadı günlükte.
02.36

Kim koydu bu çay bardağını, izi çıkmış sayfanın üzerine.
http://www.memepile.com/pics/10411-o.png
03:55 sıradaki selayı tüm yazarlara hediye ediyorum.
shameless izleyip bunu bir marifet sanıp kendini bipolar ilan eden ergenlerin günlüğüdür. bunların ağızlarına iki tokat çakarsın bipolar mipolar kalmaz.
benim biZZAT BiPOLAR Bi arkadasim var.
kendisi bu başlığa gayet tanım içeren normal bi entry yazdı ve entry modlar tarafından silindi.
bu başlıkta gerçek bipolarlara yer yok sanırım
sabah: uyanmama isteği
öğlen: çalışma isteği
öğleden sonra: kendi mutluluğu yaratma
akşam üstü: ben ne yapıyorum
akşam: yalnızlık hissi
gece: içsem mi

tabi gelen görüşmelere göre mutsuzluk seviyesinin ani artışları.
duygularını, ruh karmaşasını anlattığı günlüktür.

şımarık kızların ben bipolarım diye şımarıklıklarına bahane bulmalarına aldanmayın. bipolar bozukluk ergenlerin cool olma çabasına malzeme olan ciddi bi hastalıktır.
O değil de klasik ergenlik dönemini yaşayan çocuklarının üzerine çok düşüp, doktora götürüp ilaç almayı başarıp bir de çocuğu gerçekten hasta olduğuna inandırmayı başaran aileleri gördükçe "hööyytt otur ulan oturduğun yerde" diyip çaaat diye tokatı basan aileleri aramıyor değil bu gözler...
Sözüm meclisten dışarı; biri bipolar olduğunu dile getiriyorsa bunu kullanıyor, Hastalıktan fırsat çıkarıyor gibi geliyor.

ilgi istemek her insanın doğal hakkı bunun için bipolar olmanıza gerek yok.

Bir de antidepresan güzel bir şey değil. Övünmeyin. Kalkın kendinize rezene çayı yapın, kurabiye yapmayı falan öğrenin.

Doğal her zaman sizi iyileştirecektir.
- pibolar numarasıyla bugün de şımardım
- pibolar numarasıyla bugün de şımardım.
(bkz: Geçen yine bipolarım)
şş çaktırmamalı kı lityum tedavisi ile bünyeye saldırı yapılmamalı.envai cesit ilac alinmamali.hayat zehir olmamali.
(bkz: kaçamadı)