bugün

bu ülkeye ve insanıma dair her türlü olayı çözsem bile bu konuda tahta tecavüz etmiş sülük gibi yapışmış konudur.

yahu bir insan karısına nasıl tecavüz eder? hani kadınlar böyle şikayet ediyorlar ya koskocaman türkçe de başka bir tabir mi kalmadı? zorla sevişti beni sekse zorladı falan de ama tecavüz etmek nedir arkadaş?

edit: o değilde ben sadece bu nasıl bir tabir gerekirse buna uygun yeni bir kelime bulalım diye şeyettiydim başlığı olay çok farklı yönlere gitti. Neyse izliyoruz bakalım.
evli kadına tecavuz diye bir sey yoktur;avret gunleri haric,her kadının kocasına karşı cinsel arzuları 7/24 açıktır.
*Kadın cinsel ilişkiye girmek istemediği halde erkek kadınla cinsel ilişkiye girdiyse, tecavüz etmiş olur.

*Tecavüz suçu, bir şeyin ırzına geçmekten öte, sana ait olmayan bir şeyi, izinsiz ve zorla kullanmaktır.

*'Haneye tecavüz' denilince aklınıza, eve izinsiz girmek mi geliyor, yoksa eve tecavüz etmek mi?
saçmalıktır. evlilikten beklentin neyse olmazsa olmazların neyse dürüstçe evlenmeden önce oturup karşılıklı anlaşıp konuşulmalıdır.
Bazı insanlarin nasil 6-7 cocuga sahip oldugunu gosteren durumdur...
Sen ne igrenc konuşuyon lan, Ne demek biriyle evlensen bile 24saat silkme hakkınmı var?Işte gecen kurandaki bir ayetle ilgilli başlık acmıştım, bu ayeti sümsükce anlayan müslûmler var dedim, inanmadınız. alın işte şu başlığa bakın.
fantazi olsun diye olabilir. şöyle ki; ispanyol yapımı bir filmde görmüştüm, kadın sırf fantazi için eşinden ona tecavüz etmesini istiyordu ve bunu nasıl yapacağını bilemeyen adam (eşini öyle düşünemiyor, bunu yapmak istemiyordu) sırf eşini mutlu etmek için bunu denemeye çalışır. kendisine tecavüz etmesini istemeyen yabancının ( eşi farklı bir kılığa girmiştir ) başını yarar ve adamı hastanelik eder. şaka kaka olur misali. böyle fantazi olmaz olsun, adam geberiyordu.
evlilik sadece bir resmiyetse anlamca tecavüz olabilir.
Bu başlıgı açan adam bonzai içmiş bu kadar entry giren kişi ise hap atmış belli insan karısına tecavüz edermi lan her şey güzellikle olur yapmayın beyler.
her gece bir ayının 72 saniye boyunca üstünde tepinmesine katlanıyorlar. bir sefer ya da birkaç sefer izin vermeyince saçından tutulup zorla sürükleniyorlar. zorla sahip olunuyorlar. bir kadın ve bir erkek her zaman uyumlu olmak zorunda değil.
evlenince her istediğinizde o kadınla sevişebileceğinizi mi sanıyorsunuz ? kadınlar her istediğinizde sizin isteklerinize boyun mu eğecekler ? * * *