bugün

evet efendim, bilica hazretlerinin beşiktaş ta alkollü bir şekilde bir motorlu kuryeye arkadan çarpıp kuryeyi yaraladığını hepimiz az çok biliyoruz.

az çok dedim, çünkü olay hakkında medya haber yapamadı. hani şu guti 0.71 promil alkollüyken kaza yaptığını 5 gün haberlerde gösteren, bütün spor programlarında tartışan medya.

mağdur durumdaki kurye ise kimseye konuşmuyormuş. hatta şikayette bulunmamış. sebebi ise bilinmiyor (!) aslında biz biliyoruz ama neyse...

bütün spor camiasını kendisine hizmet etmesini isteyen, medyayı yönlendirmeye çalışan, rezillik ve başarısızlıklarını başkalarına (geçen sene beşiktaş diye bağırıp bu sene tü kaka beşiktaş ) yıkmaya çalışan tüm fenevlilere selam olsun.

oylanmadan edit: şimdi bazı sazanlar atlayacaktır ulan bilica nın yaptığını nerden biliyorsun diye? o değilse, eşi, o değilse alex yaptı diyorlar. sonuçta sizin camia dediğiniz o topluluk elemanları.

edit: eksileyin popo yalayıcıları. * *
aziz yıldırımın istemediği hiç bir şeyi basın 1 kereden fazla yayınlamaz.

(bkz: şerefsiz basın bunu da yazın)
çok yanlış bir olay hapise atılması gerekirken şimdi dışarıda gezmesi beni çok sinirlendirdi. ayrıca guti 5 gün haberlerden inmez çünkü ismi var. bilicayı haber yapsan ne yapmasan ne. ayrıca fenerbahçeliyim.