bugün

hırsızlık oğuldan babaya geçmez babadan oğula geçer diyen insancığın oğlu.
banker bilo.
ifadesinde ''evet yaptım, ama sor bir bakalım neden yaptım'' diyecek olan banker bilo.
başbakan tahttan düştüğünde öpülecek kişidir.
Suratından bir sıkıntısı olduğu belli.

Hani yolda gelip borç istese sırf tipi için vermem amk.
hakkında bu kadar entry girilince babasının ardından çıktı sandım.

babaaaaa!
babası bu dünyadan olurda göçerse yurt dışına kaçar durunda görün yoksa, bu millete hesap veremez.
adamın dibi..
bir çok züğürdün çenesini yoran genç yaşta milyoncuklarla oynayan kişidir.
hakkında yakalama kararı olmayan kişi.sadece iftiralara maruz kalıp adı kirletilmeye çalışılmışdır.
yargının çağrısına uymayan ayrıcalıklı kişi. bugün babasıyla birlikte görüntülenmiştir.

http://www.cumhuriyet.com...rdogan_ortaya_cikti_.html#
eğer fetullah gülen biraz daha yüklenirse gemiciğinde boğulabilir. babasının kanatları altında şuan.
iktidar tohumu.
5 tane gemisi var.
başbakan olan babası recep tayyip erdoğan'ın zırhına bürünen evlattır. el bebek gül bebek adaletten itina ile kaçırılır.

görsel
ulu önderimizin oğlu.
emine erdoğan'nın eteğinde olabilir.
devlet tarafından hakkında yakalama kararı çıkan ama yine devlet tarafından korunan kişidir.
gece rahat uyuduğunu düşünmediğim adam.
on yıl sonrasının yahya demirel'i, ahmet özal'ıdır.
sokakta oynarken polis amcaları gelip götürmesin diye babasının makam otomobilinde, dizinin dibinde vakit geçiren evlat.

10 yıl sonra değil bir sonraki genel seçimlerde milletvekili, hatta akp hükümette olursa bakan olacaktır. hür iradesiyle değil tabi ki! babacığının dediklerini bir piyon gibi yapacak, göstermelik olarak koltukta oturacaktır. sanıyor musunuz ki 3 dönemden sonra koltuk bırakılıp gidecektir babacığı.
yargı tarafından yakalama kararı bulunan ve yürütmenin başının makam arabasında gezen armatörcük.

düzeltme: yakalama kararını veren yargı ve yakalamaya giden emniyet mensupları sürülmüş; kendisi de "ak"lanmıştır.
172 sigara bırakma hattında ısrarla bir ilacı kullanmaya yönlendirilen insanların, o ilac şirketinin sahibi olduğunu söylediği insan.
sahi ya bir bilal erdogan vardi. 2 ocak kadar sorusturmaya gelmeliydi ne oldu ona?

adalet????????????????????????

bilal bize akbil basana abisi....
sezercik' in sıpasını " fıstık benim olacak, vurucam kırbaçı vurucam kırbaçı" diyerek alan şişko, sevimsiz, zengin veletten farkı olmayan başbakan yavrusu.