bugün

Anlamadım babacımdır.
hiçbir şeyden çekmedi dünyada
oğlu bilal'den çektiği kadar
muhalefetin söylediklerinden bile
o kadar müteessir değildi
evde para yokken
anmazdı ama bilal'in adını
çok da dindar sayılmazdı.
yazık oldu tayyip efendiye.
aslında hala aldırılma şansı var. tıp çok ilerledi bi kere. hatta babasınıda aldırsa kendi alınırken komple gitseler.
(bkz: küçük enişte)
görsel

bu tipten hırsızlık beklenmez mi allasen...
görsel

(img:#609562)
mühürü yuvarlağın içine sokmamaya çalışarak basacağını düşündüğüm zat.
Chp hariç tüm partilere evet basmış başbakanın saf oğlu.
millet 4 yaparken o 5 yapmaktadır.
balkondan düşmesi muhtemel insan. sağı solu belli olmaz bunun.
--spoiler--
sümeyye sahi biz neyi kutluyoruz?
--spoiler--
Müstakbel Türkiye padişahı.
Gidişat o yönde.
türkiye için çok büyük bir başarı yapmış edasıyla babasının yanında balkon konuşmasında arzı endam eden padişahımızın oğlu küçük şehzade. !!!

sonuç: bu dünya öyle de böyle de geçiyor peki ya öbür dünya??????
Mutlu tosuncuk.
yeni başbakanımız olacaktır. çünkü artık babadan oğla geçecektir. balkonda halkcığın önüne çıkarıldı görsünler diye.
seçim sonuçlarından sonra,balkon konuşmasından el sallaması bazı sözlük yazarlarına kötü girmiştir.
oy kullanırken ilginç poz veren oğlan.

http://www.cumhuriyet.com...55719_resource/bilal1.jpg
cemaatin hedefinde..
babasının boğdurmasını beklediğimiz şehzade. yeni veliaht: (bkz: burak erdoğan).
başbakanın konuşması ile dün gece tekrar başbakan olduğunu sanan oğlandır.
(bkz: Ailenin akıl küpü)
oyunu verdiği okuldan bir resimde gördüğüm, gözlerinde korkuyu, utancı, mahcubiyeti gördüğüm ,%45in de yürü, yemeye devam dediği.
otobüste spor salonu için on beş liranın lafını yapan iki kişinin (amelenin) destek verdiği milyoner.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/yaran-capsler/
ona buna oy verin diyorlar, kafamı düşünen bi bünye olsa oylarim ona feda. ama nerde beyhude istek bizimkisi. “beyhude dedim kendimi garip hissettim” neyse bilal oğlan dese bi çizgi alir misin kanka diye, tamam diyecem adam calsin, ne de olsa kafasını kafamizi düşünüyor. ama onda takılacak göt nerde?

bi kere şöyle düşünmeyi deneyin; bilal oğlanda göt olsa, güzel olabilecek bi kafası olmayacak hiçbir zaman.

"oh be kafam göt gibi oldu" diyemeyecek. nadaar götü.