bugün

Sorsan nerede şehit verdiğimizi hatta kaç şehit verdiğimizi bilemeyecek asamlar burda duyar kasıyor.

La siktirin gidin. Sırf Beşiktaş'ı eleştirmek için malzeme yaptığınız konuya bakın lağım çocukları.
konyasporumuzun son 2 sezondur becerdiği gibi süper kupa finalinde de becereceği tinerci kulüp.

(bkz: 6 ağustos 2017 beşiktaş atiker konyaspor maçı)
bursaspor'dan öyle nefret ediyorlar ki, trabzonspor bursaspor'a yenildi ve böylece bursa ligde kaldığı için trabzonspor'a çullanan bir kesim var.

ulan şampiyon olduğunuz sezonda dahi uğraştığınız şeylere bak.

şike imasında bulunacak olan 2011 senesini iyi incelesin. kendi çıkarları uğruna istediği olmayınca çamur atmasın.
Vodafone park'ta 5 tane attığımız takımın gerizekalı bir taraftarının da aklına düşmüş kulüp.
Son 2 sezondur beceriyorlarmış bizi.
O nasıl bir becermekse artık son iki sezonun şampiyonu biziz.

Sığır amk!!! Beyni yok fikri var...
Altıncı nesil troll olma çabasındaki başarısız bir trollünde ara sıra başlığına uğradığı takım.
Bunca zaman entry kas ama bi sik boyu ilerleyeme,sonra sağa sola sar...
Benim gibi bir taraftara sahip ne kadar övünse az olacak takım .
Şu hayatta en sevdiğim insanların Beşiktaşlı olduğu gerçeği var.
Şampiyonluğun haklı gururunu yaşıyoruz çok şükür.
Sadece ülkenin siyasi büyük kısımlarına yalakalık yaparak şampiyonluklar kazanan aciz ve ezik bir kulüp, asla büyük bir kulüp olamayacaksınız asla büyük bir takım OLAMAYACAKSINIZ!
nalçacılılar'ın tribünde rezil ettiğine şahit olduğum tiner yuvası.

süper kupa'da elinize vermememiz için bir sebep yok, açın bakın son yıllarda size nasıl koyduğumuza.

bu da buraya ibretlik olsun: https://youtu.be/gG2ujKBISOI
çok güzel olmuş emeklerine sağlık;

https://youtu.be/gG2ujKBISOI
bazen diyorum delilik la bu bizim yaptığımız dünyadaki en dindar adamdan daha dindarlık abartıp saçmalıyoruz falan. sonra semte gidiyorum bi maç öncesi falan stada doğru yürüyorum diyorum ki dünyada bundan güzel daha güzel sadece en fazla 1-2 tane his var. o zaman karşı koyamıyorum.
futbolda 3.yıldızı anca eski başkanlarını federasyon başkanı yaparak alabilmiş spor kulübüdür. aynı başkan kulüpten alacaklı olduğu paraları bjk'ye şampiyonlar liginden gelecek paralarla kapattırmaya çalışmaktadır, konunun bir de o yönü var.... danışıklı dövüş yani!
Taraftarının bir bölümü aşırı çirkef olan jimnastik kulübü. Hepsi efendinin kim olduğunu yakın zamanda tekrar anlayacak. Hadi eyv.
kaç yıldır şu sözlükteyim bu kadar konuşulduğu başka dönem olmadı. 2 yıl şampiyonluk görünce hiç görmediğim tipte yazarlar sabah akşam beşiktaş der olmuş. arkadaş geçen senelerde neredeydiniz ben bu sözlükteydim sizi hiç göremiyordum. iki kupa görünce ortaya döküldüler. seneye gene inlerine çekilirler. evet.
Ağlayın ağlayın. Daha çok ağlayın. Hönküre hönküre ağlayın.
marcelo'nun satıldığını düşünürsek titi ve vida stoper için yeterli. ama ersan'da kadroda olmalı. mitroviç de mümkünse kiraya verilmeli.
Bunca zaman federsyon Başkanlığı yaparken tüpçünün borcu akıllarına gelmeyen adamlar son iki senede alınan şampiyonluğu buna bağlıyor.
He yavrum he hepsi borçtan dolayı.
Yoksa oynadığımız futbol değil yani.
bu yıl basketbolda da şampiyon olursa aziz yıldırım'da kalıcı hasar meydana gelir. verin gitsin, önce sağlık.
Bu saçma bogaz turu sevdası bir cocugun bacagının kesilmesine sebeb oldu hala bununla övünüyormusunuz yazık.(beşiktaşlıyım).
görmemiş biri sikimsonik bir şampiyonluk için boğaz turu yapan tiner cephesi...

ulan biz uefa kupasıni aldigimizda bile bu mallar kadar simarmadik...
basketbolda da futbolda da kısıtlı bütçelerle büyük başarılara imza atan camia.
futbolda kısıtlı kadrosu vardır. iyi oyuncuları ucuza bulmaktadır. ayrıca tek stoperle şampiyon olduk, ilk yarının sonunda ve ikinci yarının başında tek forvetimiz cenk'ti. çünkü ffp'den dolayı direk 11 oyuncusu alamıyoruz, bedava gelenleri biriktiriyoruz.

bir de şu yukarıdaki listenin bonservis gelişlerini yazayım da tam olsun:

adriano: 600 bin euro - 2 yıl 4 taksit.

babel: bedava.

g. inler: bedava.

tosiç: bedava.

caner erkin: 750 bin euro.

cenk tosun: bedava.

marcelo: 2 milyon euro.

g.gönül: bedava.

oğuzhan: 600 bin euro.

q7: 1,2 milyon euro.

atınç: bedava(kiralık)

tolgay: 450 bin euro.

talisca ve abou kiralık.
Semt takımı olgusunu 21.yy'da yeniden gösteren bir camia.
Bu açıdan kendi içinde bir kültür inşa edebiliyor.

Dünyada büyük kulüpler bu semt-bölge kültürüne inanılmaz önem verirken türkiye'de bunun çok az olması acı.

Beşiktaş bu açıdan güzel bir örnek.

Galatasaray'ın sportif başarı, fenerbahçe'nin ise markalaşma konusunda rol model olması gibi; beşiktaş ta takım kültürü açısından örnek bir duruş sergiliyor.
Fenerbahçe'den daha az para harcayıp futbolda 2 senedir şampiyon olan takimdir.

Aziz Yıldırım başkan oldukça biz daha çok şampiyon oluruz. çirkef sporu böyle böyle terbiye edeceğiz.
"Kısıtlı bütçeler" ile "kısıtlı kadro"yu karıştırıp taraftarına laf çarpıtanları vardır bu kulübün.
Eskiden "okuduğumuzu anladık mı?" Diye bir bölüm olurdu türkçe derslerinde bu arkadaş o dersleri kaçırmış belli.
Hücum gücü iyi olsa da savunmada marcelonun yedeği yoktu mesela, atiba yorulduğu zaman da orta sahada sıkıntı yaşamaya başladık.
Bunları görmeden konuşmak "laf ola beri gele" den başka bişey değildir.