bugün

Takımı halasının mını görenlerce "şampiyonluğu birkaç güne unutulacak" diye buyurulmuş.
S.ktir git 3.lük yarışındaki takımının hali ile ilgilen. Ne gaz yaptı arkadaş!!!
Sıça sıça bitiremedin.
renklerine hayatımı adadığım takımım, herşeyim. umarım gelecek sezonda bu seneki gibi ligi domine eder, 16. şampiyonluğumuzu kutlarız. gelecek sezonda şampiyon olmamak için hiç bir sebep göremiyorum. tabii eğer basaksehir veya trabzon daha verimli bir kadroyla sezona başlamaz ise.
evet, şerefliyiz kardeş.

ya okumuş etmiş adamlarsınız amk, cahil misiniz manipülasyon peşinde misiniz ?

serdal adalı nerede şu an ? tayfur havutçu' yu 2013 den sonra tesislerde gören var mı ? ibrahim akın' a girmiyorum bile.

sizin şikeyle hala anılıyor olma nedeniniz şekip mosturoğlu, ilhan ekşioğlu ilaveten de "yaptıysam fenerbahçe için yaptım, kendim için değil." diyen, cas tarafından hüküm giymiş başkanınızın hala görev başında oluşu.

resmen aptala anlatıyoruz ya resmen. sik kırıkları sizi.

takıma gelecek olursak, tamamen şahsi sallamalarımdır bunlar,

maalesef adriano gidecek ama çok yüksek bir meblağa, herif bildiğin barcelona performansı verdi bilmem farkında mısınız ? ha kalırsa yine çok işimizi görür. janti bir abimizdir kendisi.

q7 nin ve atiba' nın da gideceğini düşünüyorum. nedeni yok, his.

cenk' i de umarım premier lige okuturuz. bu da bir temenni.

oğuzhan, abubakar ve talisca hakkında herhangi bir fikrim hissim yok.

şenol güneş inşallah kalır.

ve son olarak, fırından yeni çıktı,

düzeltme: video patlamış da. üzdü. champions besiktas! yazıp ryan babel' in paylaştığı videoyu izlemenizi öneririm.
şike yapanları değil, şike yapma teşebbüsünde bulunanları dahi kulüpten içeri sokmadık. aklanana kadar da kupayı iade ettik.

final maçında şike olmadığı anlaşılınca kupayı geri aldık.

eğer yöneticiler şike yaparsa taraftarla o kupayı istemiyoruz diye yürür. beşiktaş farklı arkadaşlar, çünkü her daim şerefli.
Masum olmayan kulüp. Şike soruşturmasında gördük, eski yöneticisi ihsan kalkavan' ın adının fetö ile anılmasında gördük. Masum falan değildir. Kimse aksini iddia etmiyor zaten. Fanatiği hariç...

Edit: beşiktaşlı fanatikler bilsin ki her şeyin farkındayız. Öyle kolay kaçış yok.
sözleşmesi bulunan gidecekler listesi kabarık: mustafa pektemek, boyko, veli kavlak, pedro franco, rhodolfo, miloseviç ve aras özbiliz.

rohodolfo satıldı galiba, veli'de de zorluk yaşamayız iç pazarda ve avusturya'da gideri var. mustafa pektemek de kalburüstü takımlara gider.

fakat miloseviç, pedro franco, aras özbiliz ve boyko dert.
yine bu yaz da kıt kanaat transfer yapacak takım. ffp cezası sürüyor.
Siyah beyaz ,aşk ,asalet ,duruş ,hepsi beşiktaşim ❤️
Kadrosunu koruyabilse transfere hacet olmayan takım.
Ama marcelo ayarında bir stoper şart.
03.06.2017 tarihinde 14:00 saatinde boğazda gemilerle, vapurlarla üst üste 2. Şampiyonluğunu kutlayacak olan takım. Takımım.
Takımı koruması halinde seneye de favori olacak takım.
ulan dalyarak beşiktaş şike yüzünden ceza almadı artık anlayın bunu amk klüp resmen batmıştı mali yönden uefa da cezayı bu yüzden verdi.ama şikebahçeye sen çok güzel şike yapıyosun sana cezayı veriyorum geçmiş olsun dedi.
an itibariyle besiktas donanmasi: https://twitter.com/forzabesiktas
"Kudurun"dur. ♥
Şehitlerin acısı bile daha taptazeyken "coşkuyla" şampiyonluk kutlamış takımım. insan biraz utanır be. Sözüm hem yönetime hem de vatan kurtarmışcasına oraya gidip böğüren avandallara. Utanıyorum.

Not: hasta Beşiktaşlıydım ama artık soğudum. Sadece tuttuğum takımdan değil, endüstriyel futbolun tüm iğrençliklerinden. insanların, kendilerini bir takımla özdeşleştirip takımı aleyhinde konuşulunca anasına küfredilmiş gibi köpürmesinden. Tribünde/televizyonda topçunun anasına avradına sövülmesinden.
insanların birbirini fenerli Galatasaraylı diye ayırıp bölmesinden evet bunda bile bölünülmesinden.
Vee insanların, ülkedeki onca pisliğe aldırış etmeyip aptal aptal takım yarıştırmasından.. Tiksiniyorum sözlük!

Sanırım birilerinin zoruna gitti. Siz gidin boğazda şampiyonluk kutlayın aq. Sonra "ulan bu ülke neden böyle?" deme hakkınız yok.
bu ülke de ne zaman şehit düşmüyor ki. Kutlama yapılmaması gerek normal şartlarda evet ama artık şehit haberi aldığımızda şaşırmıyoruz bile. Bu herkesin ayıbıdır.
kendim galatasaraylı olsam dahi bu sene kendi takımımdan çok maçını izlemiş olduğum takım. oynadığı futbol izlenmeye değer tek takımdı bu sene. şampiyonlukları bence analarının ak sütü gibi helaldir. kimse de boklamaya çalışmasın bizim oynadığımız futbol ortada, fenerin oynadığı futbol ortada. açıkça sevindiğim bir şampiyonluk olmuştur.

tebrikler bjk tebrikler siyah beyazlı arkadaşlar. (her fırsatında öteki takımlara bok atmaya çalışmadan kendi takımını destekleyenleri kastediyorum.)
(bkz: beşiktaş)
Tövbe estağ..
sülalemdeki bütün erkekler beşiktaş'lı. şampiyon olsalar da sürekli ağızlarında beşiktaş, olmasalar da sürekli beşiktaş.

hatta aile toplantılarında tartışma falan çıkınca bjk tv'yi açıyoruz susuyor hepsi.
görsel
görsel
son 2 yılda uefa'da kazandığı puanlarla türkiye'yi ayakta tutan takım.

http://www.habergzt.com/b...i-yila-damga-vurdu/63184/

dahası gelecek inanıyorum.
3.sınıf iğrenç milliyetçilik yaparak şampiyonluğa gölge düşürmeye çalışanları göstermiş camia.

Aq bide konyaspor' dan örnek veriyorlar asdjdjd. Hani helikopter kazası olduğu gece deli gibi türkiye kupası şampiyonluğu kutlayan camia. Bide malum paris patlaması' nda hayatını kaybedenler için yapılan saygı duruşunda ölüleri ıslıklayan...hadi neyse.

iğrenç ve midesiz insanlarsınız vesselam.
seneye stoper, atiba alternatifi, sağ sol açık oynayabilecek gelecek vadeden bir kanat oyuncusu almalıyız.

görsel
görsel
atletico madrid, feyenoord, arsenal, roma, lyon, borrisia dortmund gibi bir takım.