bugün

klasik beşiktaşlı abartması diyeceğinizi biliyorum ama şu an itibariyle takım uyumu ve yerli kalitesiyle ligin en güçlü şampiyonluk adayıdır. ne de olsa abartıyor diyeceksiniz malum. o zaman şunu da ekleyeyim yüzüncü yıldaki gibi net bir şampiyonluk alacak takımımdır. not alın ya da fava atın ya da aklınızda tutun.
Taraftarı olmaktan gurur duyduğum takım.
Beşiktaşlı olmak neden güzel biliyor musunuz? Dost meclisinde, sağda solda, Beşiktaş a yapılmış en ağır eleştiriye bile gülüp geçilebiliyor. Genelde temelsiz, eşek osuruğundan hallice, saçma sapan eleşitiriler oluyor. Beşiktaş, bir halk takımı olmasına rağmen, en soylu takımdır. ingiliz asilzadeleri yanımızda b.k yesin uleyn!
Tuttugum takım.
Rakipleri puan kaybetmişken gene galip gelememiş bizleri kanser etmiştir. Alıştık artık uzulmuyoruz.
küçük takımlarla oynarken 80 dakika dana gibi yatıp langur lungur oynayan, son 10 dakika da ise motoru takan futbol mantalitesine bu sezonda devam eden takım.

ulan bu ne sorumsuzluk bi ciddi olun amk, bu kadar savrukluk gevşeklik olmaz. bazı futbolcuları ise alenen futbol zekasından yoksun. olum yenilin yenilinde bi ciddiye alın şu maçları...
siyah beyaz bir film olan , diğer futbol takımlarının koyup koyup izlediği bir erotik filmdir.
hafta arası trabzon'dan altı (6) yiyen rize'den beraberliği zor koparan takım.
demba ba ve oğuzhan olmayınca sıçan takım.

oyun kurmada zorlanıldi resmen, topun ayağında olması önemli değil ne yapacaklarını bilemedier ki. demba ba resmen etkiliyomus bunu anladık.

sağolsun olcay.
takımdaki tıfıl oyuncuların kahraman olmak için saçma işler yaptığı takım. Cenk antep'ten geleli 4 maç olmuş, ismail-motta-töre varken topu alıp ben kullanacağım diyor. lan oğlum kaç frikik golün var?
Kerim kendini yere atıyor olum burası beşiktaş, orda hüseyin eyyam yapsaydı beşiktaş kariyerine balta vururdun.
ismail sol ayaklı adam sağda oynuyor, sürekli dışa doğru gidiyor, olcay'a diyecek laf kalmadı zaten. kadın futbol liglerinde senden sert oynanıyor olcay. korkma bi tekmeyle futbol hayatın bitmez.

Bize gelince forza'da olsun, twitter-facebook olsun herkes birbirine girmiş yine. Ahanda durumumuz şu:
görsel
esprilerine kendinden başka kimsenin gülmediği bazı idiot doktorların saldırdığı kulüptür.
saf bir sevgi beslediğim takım,
bir futbol kulübüne bu kadar sevgi ile bağlı olmak bir çok insana mantıksız gelse de,hatta aptallık deseler de çok dikkate almam.
ben küçüklükten beri her sene kadro şekillendiği zaman dev bir takım kadrosunun fotoğrafını alırım,çocukken bir çok maçtan sonra odama gider o posteri yere serip eğer kaybettiysek bütün futbolculara tek tek sitem ederdim,onlarla konuşurdum,kimi zaman ağladığım bile olmuştur ama eğer kazandıysak tek tek tebrik eder övgüler dağıtırdım hepsine.
böyle bir saf duygularla büyüdüm beşiktaşla.
rize maçında 5900 seyirci toplamış şampiyonluk adayı. akhisar'ın maçları bile daha dolu.
geçen yıl sadece tadının olmayışı yüzünden şampiyonluğu kaybetti.
bu yıl da stad yok üstelik passolig geldi, yine işi zor takımın.
başakşehir stadı dururken, elverişsiz bir yerde maç yapmak çok saçma değil mi.
beşiktaş'ın ayrıntılı analizlerine ulaşmak isteyen beşiktaşlılar için burdan,

https://twitter.com/bjk_analiz
bu akşam asterası yenerek http://abcspor.com/index....s-asteras-tripolis/avrupa ligine güzel bir başlangıç yapacak olan türk takımı.
not:güzel analiz olmuş.
Benim de dahil olduğum taraftar grubunun yüzünü asla kolay bir şekilde güldürmeyen, insanlara galibiyet ve başarı sevincini gönülden yaşamayı unutturan takım. 18 yaşında ağaran saçlarımdan bir çoğunun sorumlusudur. Hem beşiktaş hem talih, hiç yüzümüze gülmüyor.
ya mına koyayım bir kere de son dakikada yeme ulan şu golü. yeter la yeter bir takım kuruldu kurulalı hiç mi gelenek bozmaz. illa son dakika.
Taraftarını kanser etmeye etmeye and içmiş kulüp.
çok karakışlar gördüm ben yine ses etmedim dediğim takımımdır.ah ah.yok bir sitemim hayatta herşey kısmet.
bir teselli ver desen sırtını döner gider. insanı kanser eder.

yine de seviyoruz işte.
sözün bittiği takım.

nasıl beceriyosunuz anlamıyorum ama yeter artık. bu takımı biyerlerde görmek istiyoruz yeter!
bu takımda çok ciddi bir bitiricilik sorunu var. hadi 1 olur, 2 olur cenabetlik der geçersin de bu ne lan? takım iyi oynuyor, zorluyor, yaratıyor, pozisyon buluyor ama bitiricilik olmadıktan sonra ne sikime? ulan bakıyorsun olimpiyattaki arsenal maçına neler neler kaçmış. mersin maçına bakıyorsun tamam yendin de 4-5 olacak maç son dakikalarında insanı kalpten götürecek kıvama geliyor sırf sen o pozisyonları atamadığın için. bugünkü maça bakıyorsun pozisyonlar var hanede sadece 1 gol. ve son dakikalarda yiyorsun. e olmaz ama böyle birader.

bunun yanında takım çok heycanlı. tamam heycanlı olman iyi bir şey en azından ruh var. ama mantıklı oynayamıyor. bugünkü maça bakıyorsun, yediğin gol pozisyonuna bakıyorsun. ulan ceza sahasında 3 defans var. neymiş 2. golü arıyorlarmış. lan sen kimsin? oyundan kopmuşsun, zemin desen yarrak gibi, karşında var yunan takımı. öndesin ulan önde önde. gelsene geriye!

kadro derinliği yok. iyi oynuyor ama kapasite kısıtlı. bilic'e de çok suç atamıyorum. bugünkü maçta son 10 dakikada defansif bir takviye yapması gerekirken gitti alakasız kerim frei'yi aldı ama suç onda değil. admaın elindeki kadro bu. malzeme bu kadar. bu derinliksiz kadroda belki gruptan çıkarsın, belki bir tur daha atlarsın ama çok ilerleyemezsin.

ama en en vahimi bitiricilik sorunu. bu kadarda olmaz birader.

şimdilik eyyorlamam bu kadar.
bitiricilik sorunu olan takımmış.. ulan sanki sağ beke cafu'yu, stopere hierro'yu, ortaya zidane'ı almışlar da bir raul'u ikna edememişler asfsadfsdfsdfgd.

tanım: 3.kalite bir avrupa takımı.
Üzerinden prim yapılmaya çalışılan takım. Siz gidip uslu uslu 4. yıldız atışmaları yapsanıza. Bak burada büyük abiler var.
sağ bekte cafu, stoperde hierro, ortada zidane olmadığı için bitiricilik sorunu olan takım. bazıları gibi devletin parasını hortumlamadığımız, birilerinin götünü yalamadığımız için alamaıyoruz. futboldan gram anlamayan bezelye beyinlilerde gelip burda aklı sıra dalga geçiyor ya en çok ona üzülüyorum. amkdumun salağı asşldkaşsdlakşdladk.