bugün

ciddi takviyelere ihtiyacı olan takım. sağ bek, pas kalitesi yüksek bir orta saha ve şayet dünkü sistemle oynanacaksa bir adet sağ açık.

bu 3 transfer "net" olmalı. kaç sezon geçti, şampiyonluğa oynanmalı artık.
çocukluğumdan beri taraftarı olduğum takımdır.
son iki yıldır yaşadığı kaosu atlatmış görünen takım. dün feyenoord'u elemesine ve ülke puanını yükseltmesine bir fenerli olarak çok sevindim. bir sonraki turda napoli ya da arsenal gelmezse yine aynı sistemle elerler diye düşünüyorum. çünkü izlediğim kadarıyla takım ne istediğini bilerek oynuyor.
feyenoord a dün akşam güzel geçirdi. kara kartal.
valla yalan yok ben sevinmek için seviyorum.
atiba'nın yanında oynayacak bir selçuk inan bulması gereken takım.
feyenoord rövanş maçından sonra 10 numara yerine bir box to box alsa mı diye düşündüren takım. zira pektemek ve demba uyumu mükemmel. 10 numara gelirse tek forvete dönülecek ve pektemek kulübeye çekilecek. sanki 10 numara yerine del solar, Federico Giunti tarzı bir adam 4-4-2 sisteminde mükemmel olur. yalnız bu sisteme geçilecekse gökhan töre şart. sağ ve sol açık hem güçlü hem de teknik olmalı. bindirmeli bir de sağ bek lazım. çoklu forvetli sistemleri hep çok sevmişimdir.
elma şekeri gibidir.. önce hep şeker tadı sezon sonuna doğru kurtlu elma..
Yeni sezona, gecen sezon gibi yine bin bir turlu hayalle giren futbol takımı.
play off turunda leverkusen 'i eleyebileceğimizi düşünen taraftarları olan takımım. kafanız mı güzel olum. bu takım Bundesliga'nın bayern ve dortmund'tan sonraki en iyi takımı. sıçıp giden Hamburg Stuttgart bremen'in aksine her yıl cl vizesi alıyorlar ve zirve yapmış alman futbolunu harfiyen uyguluyorlar.

bugün zenit ya da porto çıkarsa tur ortada olur diğer üç rakibi elememiz sürpriz olur. şansa bakar sonuçta ve eğer mesele kura şansına kaldıysa siki tuttuğumuzu söylememe bile gerek yok sanırım.
Feyenoord gibi kıytırık takımı yenince götü kalkan takım. Evet, iyi takım savunması evet iyi takım oyunu. Ancak ne leverkusen e ne napoli ye ne de arsenal e yeter. Dua etsinler de kura şansı yanlarında olsun da zenit ya da porto grlsin.
işler zor yoksa.
"Aşk" kelimesinin eksiksiz karşılığı olan Renksiz Kelime
arsenal dışındaki bir kuraya tamam dediğim ama muhtemelen arsenalle eşleşecek takımım. daha önceki turda da aralarında en güçlüsü feyenord u çekmişti.
muhtemelen napoli ile eşleşecek olan takım.
kağıt üzerinde arsenal dışındaki her takıma karşı şansını kendisi yaratabilecek takım.

arsenal'ı da yenilmez göstermeye gerek yok. zira futbol sahada oynanır. neyin ne olacağı belli olmaz. günlük bir hava yakalarsın dağıtır geçersin. ama işin bir de hesap kitabı yani kağıt üzeri var. ve arsenal hayli, sert bir rakip. zaten güçlü olan kadrosunu Alexis Sanchez gibi flaş bi isimle takviye yaptı.

yenilmez değil ama ürkütücü bir rakip. ilk planda bulaşmamakta yarar var. diğerleri içinde kim gelirse gelsin şansımızı yaratabiliriz.
Türkiyeyi avrupada rezil edecek bir takımdır.
eşleşeceği takımın kim olacağı hakkında;

(img:#634575)

maşallah bu kura çekme olayında yıllardır çizgisini hiç bozmadı. kendisi üçüncü torbada yer alırken, dördüncü torbadan dönemin almanya şampiyonu wolsburg ya da tottenham'ı çekmişliği var.
en kötü kurayı çekmiş cenabet takımımız. komple hamama götüreceğim bunları amk.
ben hayatimda boyle cunubet bir takim gormedim arkadas arsenal nedir? ne gerek vardi simdi? adam gibi bi kura cikmaz mi?
taraftarı ayrı cins kulübü ayrı cins tuhaf jimnastik kulübü.
Bu sene Arsenal'i eleyip şampiyonlar ligine katılacak takımımız.

içime doğuyor.
bu sezon takım olmak konusunda aşama kaydetmiş canımız ciğerimizdir.arsenal'e karşı kimsenin beklemediği şekilde oynayacaktır çünkü komutan bilic'e ve onun askerlerine güveniyoruz.
her zaman doğru çıkan kura algoritması şu şekildedir.
görsel
işte öyle bişey..

https://pbs.twimg.com/media/BugqOpICMAEsOwG.jpg
Arsenal ile eşleşmiş. Hahaha içimim yağları eridi elensin şerffsizler. iyi iyi para cimboma kalacak.