bugün

beşiktaş'ın yaklaşık 13 yıldır falan kendi çapında devam ettiği şerefli mücadele.

bu alanda rakipsiz kendileri.

bence anlamlı bir seneye denk getirmek istedikleri için bu kadar uzattılar. herhalde 2023'e falan denk getirip cumhuriyetin 100.yılında aldık, 100.yılımızda da şampiyon olmuştuk falan diyecekler herhalde.

(bkz: umutlandırıp utandırmayın)
Fakir takım olmanın zorluğudur.

(bkz: Reza gelsin sizi kurtarsın)
ne yıldızı lan isterlerse elimizdeki iki yıldızı da alsınlar biz armanin peşindeyiz.
arma değil yıldız peşinde koşan iyi gün taraftarlarına dert olmuştur.
Her ne kadar değiştiyse de beşiktaşlıyım dediğinde insanların bilinç altında oluşan güven duygusu bütün rekabetlerin üstündedir. Beşiktaş bir hayat anlayışını simgeler. Giderek yok oluyor yaşatmaya devam etmemiz lazım bu olguyu.
3 eskidi direk 4'e geçin. Boşuna masraf etmeyin.
üç büyük siyasi partinin (akp-chp-mhp) seçim bildirgesinde yer alan 2023 vizyonunda geçeceğine dair iddialar var. bu demek oluyor ki beşiktaş üçüncü yıldızını en yakın 2039 yılında alacaktır. nasıl olsa 10 senede bir şampiyon olan beşiktaş en son 2009'da şampiyon olmuştu bundan sonra 2019'da şampiyon olacak 2039 yılında da üçüncü yıldızı şerefle takacaktır... ama bak sen kaderin cilvesine fenerbahçe ve gs o günlerde 7. yıldızı kazanacağından ötürü doğal olarak formalarında yıldız bulundurmayacaktır... yine çaktın kemal efendi durumu doğuyor...
fenerbahçe ve galatasaray dördüncü yıldızın peşindeyken, beşiktaş türkiyenin üçüncü büyük takımıdır tezimi şiddetle doğrulayan olaydır.
dün ağır bir yara almıştır.
ligtv nin 2037 yılı pazarlama sloganı.. oyuna gelmeyin, ligtv ye prim vermeyin.
Henüz başlamamıştır.
mario gomez'le umutların bu seneye taşındığı mücadeledir.
yildizlari yurekleri uzerinde tasiyan bir taraftara sahip olduklari icin, yildiz mucadelesi degil, bizim icin sadece mucadeledir.
bu sene boka sarmasa bari. ligin büyük bölümünde lider gidiyoruz, lig üçüncü bitiyor. deneme süresi dolan programlar gibi, yolda bırakıyor.
Olayı yıldız sananlar var. Asla bir beşiktaş taraftarı olamazdınız.
Lig de son viraja girildiğinde 333 kere error veren takımın mucadelesıdır. ben de ısterdım gecen yıl gs yerıne sız sampıyon olun baya da destekledım ama bjk kanserı dıye bır gercek var, olandır.
mesele yıldız meselesi değil abi, bizim olayımız farklı minvalinde konuşan arkadaşların samimi olmadığı şakalı başlık.

mesele yıldız değildi de ne gittin mahkemeye avanta yıldız için kardeşim? çok da sikimdeydi yıldızı şampiyonluğu deseydin. o zaman derdim adamların bi tavrı var aq.

öyle bir şey olmadığına göre olmayan tavrın cakasını da atma o zaman.
(bkz: hayırlı olsun)
ulan su amk tinercilerini gorunce gulesim geliyor..

ulan galatasaray 2001-2002 de ☆☆☆ oldu..

siz hâlâ ugrasin.ama sorsaniz buyuk.
asdfjhsh....