bugün

Allah kabul etsin dediğimdir.
ALLAH KABUL ETSIN VE ILERDE TERORIST OLMASIN DENILEN GENCTIR.
illa cemaatçi veya herhangi bir tarikata intisap etmiş olması da şart değildir.
cennette hurileri düşünmekten namaza odaklanamayan gençtir.
nur nurani yüzü vardır

haktan gelen sözü vardır

ledün ilmi sohbeti vardır.
özellikle gençken yapabiliyorsa helal olsundur, devam etsindir.
yüzü ayın 15 i gibi parlar. gençliğini allah'ın emir ve yasaklarını gözeterek geçiriyordur. mükafatını fazlasıyla alacaktır. zira gençliğinde ibadeti terk etmeyenlere şehit sevabı verilir.
cehenneme gidecek olan gençtir.

islam dini doğru değildir.

hepinizi hristiyanlığa davet ediyorum
kısacık, faydasız ömrüne mana katmış gençtir. Zira dünya lezzetleri insanı tatmin etmez.

--spoiler--
"Kalpler ancak Allah’ı anmakla huzur bulur” (Ra'd Suresi - 28. Ayet)
--spoiler--
inandığı dinin emirlerini yerine getirirken bir yandan da wesley sneijder'in 10 milyon yuro edip etmediğini düşünür. namaz sırasında bu tür düşüncelerden sıyrılmak için arada bir estağfurullah çeker, kendine gelir. akabinde bu adam 10 milyon ediyosa, diğer takımın aldığı (lan.. adı neydi...) adamın 5 milyona gelmesi tuhaf değil mi. o eleman (valla gelmiyo adı aklıma) için de süper über topçu diyorlar. eğer doğruysa wesley sneijder'i alanlar kazık mı yedi acaba? sübhanallah, estağfurullah, imam ikinci rekata geçmiş. amin.
Yapması gerekeni yapan gençtir, takdir edilesidir.
yaşlıları pek takdir etmiyorum ben açıkçası. bıçak popoya dayandığında akıllanıyorlar. ama gençken kılanları her zaman takdir etmişimdir. allah kabul etsin.
herkesin takdir ettiği gençtir. hocanın dediğini yap yaptığını yapma misali.

takdir edilesi gençtir.
Spesifik olarak bu konuda, En fazla Geriye kalan diğer tüm dinlerin dindarları kadar sorumluluk sahibi olan gençtir.
sabah namazına kalkıyorsa, kalkmayanlardan daha mü'min gençtir.
kendisini kılmış olduğu namazlar günahlardan alıkoyuyorsa doğru olan adamdır..ya da genç kızdır..her neyse..birde şu vardır namaza yeni başlayanlara tavsiyemiz kıldığınız namaz sizi kötü alışkanlıklardan içki ve zina gibi büyük günahlardan arındırmıyor sa siz yine de namaz kılmaya devam edin..zira göreceksiniz ki kısa bir süre sonra namaz gerçek selahiyetine erişecek ve sizi bu gibi mındar ve pis davranışlardan kurtaracaktır..şaşılması gereken bir gencin beş vakit namazı kılması değildir..aksine günde beş vakit ezan okunduğu halde bunu duyarak ya da duymayarak namazını eda etmeyen müslüman kardeşlerimizdir..allah tüm cümle müslüman kardeşlerimize beş vakit namaz nasip eylesin.
5 vakit cenabet gezmemeye özen gösteren iyi ve temiz gençtir.
manevi huzuru tavan yapan gençtir.
iyi, sempatik gençtir. Allah kabul etsindir.
Allah kabul etsin . Darısı başımıza .
rabbim kabul etsin denilesi, faydalı gençtir.
Müslümandır.
Allah herkese böyle genç evlat nasip etsin.
allah' a şükür liselerde gösterilen seçmeli din dersi sayesinde vuku bulan ( sözlükten öğrendim) durumdur.
allah daim etsin diye, hayır duası alan gençtir.