bugün

-tecavüz söz konusu değil kimseyi ilişkiye zorlamadım.
poligamiye inanıyorum.
flaş flaş flaş aygıdr tecavüz suçunu neden işledğini itiraf etti:

+ aşk-ı memnuya özendim pişmanım herkesten özür diliyorum türk adaletine sığınıyorum..
idolüm şahin k
tay tv de çıkması beklenen olası röportaj

+bu suçu işlerken herhangi bir şarkıdan esinlendiniz mi?
-arabada 5 evde 15..
+hangi arabada?
-at arabasında...
+???
+pişman mısınız?
-2. postayı kaymadığım için mi?
+(bu piç şimdi bana da kayar!!) bu keyifli sohbet için size teşekkür ederiz.
-eyvallah
beşide çok cilve yaptılar kendime hakim olamadım
"olayı baştan anlatayım sayın abim. bir kere sonuçta ingiliz atı abi bunlar. onlarda cinsellik çok olağan bir şey.
are you sex? dedim en başta. baktım kuyruk salladı teki. bende turp gibiyim zaten.
bundan fırsat bulup turp gibiyim turp turp grup olalım grup diyince olanlar oldu. ben masumum."
-arpama pekmez katmışlar. ben masumum. komplo var.
sesleri geliyordu, sesleri dört duvarın arasından çıktı ve ben de yaptım.
BEŞi BiR YERDE GÖRÜNCE DAYANAMADIM TAKTIM.
arpayı fazla kaçırdım suyunu çıkardım heralde sonrada atın ölümü arpadan olsun dedim atladım umarım benden olan taygırlar aynı hatayı yapmazlar.
ama aygırın bir suçu yokmuş aslında. bahar ayları olduğundan kısraklar da istekliymiş.
-beş kısrağa tecavüz etmenizi anladıkta eşşeğe neden tecavüz ettiniz?
+vallahi hocam eşşek dışında kısrak olduğunu bilmiyordum bilsem atlamazdım zaten.
-eşşeğe acımadınız mı hiç? çünkü acısından dolayı yok şu an ortalıklarda.
+şimdi yaklaşık iki yıldır cinsel deneyimim olmamıştı. iki yıl sonra yakaladığım ilk kişininde eşşek olduğunu düşünürsek eğer... acıyorum tabi.*
-son bir sorum daha olacak size, nuri alçoyla film çevirmek ister misiniz?
+tabiki kendisi çok saygıdeğer biri. malum benim 5 kısrak 1 eşşeğe tecavüz etmem onun yaptıkları yanında pek bir şey değildir. böyle bir teklif gelirse seve seve kabul ederim. ondan öğreneceğim çok şey var.
(bkz: kısrak kuyruk sallamayınca aygır bakmaz)
-rakamla 5 yazıyla beş kısrak...
+vay vay vay...
-bir de eşşek...
+bu olmadı..
-eşşek diyip geçme olum, tam ön sağ bacağ...
+bsg...
-beş masum kısrağa tecavüz etmişsiniz, neler diceksiniz ?
+kaç yaşındasın sen?? söylesene bi kaç yaşındasın. hayır abi dur bi yaa... söylesene yaa kaç yaşındasın ?
-19.
+dalyarak !! daha 16 yaşında adamsın lan sen, amcık !! ben sana soruyo muyum kimi sikiyosun diye, ha !! mınırzını... *
-serde aygırlık var hacı ne yapcan.
- ayrıl da gel dedim, gelmedi. mecbur kaldım.
ben çok eşlilikten yanayım.hem recep bey en az 3 çocuk dedi.3 günlük dünyada her sene 1 sıpa için uğraşacak değiliz.

der ve yaptığı aygırlığın dim dik arkasında durur.
etrafta aygır olmadığımla ilgili söylentiler çıkmış. bu söylentileri çürütmek adına böyle birşey yaptım. tüm suçumu itiraf ediyorum. hepsinin cinsini biliyordum.
x: neden 5 tane peki ?
aygir: arabada simdilik 5 evde 15 olucak.
Benim suçum yok, onlar üzerime atladı...
-Ümraniyeli bir sapık varmış, "en büyük sapık benim" demiş. adam olsun onu da sikerim.