bugün

sorun değildir. sakat mı hasta mı karaktersiz mi? yakışıklı, sağlıklı çocuk işte ne güzel. huyu da güzelse ne mutlu size. yapmayın böyle allah sizi çocuklarınızla vs. sınar. yarın öbür gün başınıza işler gelir o zaman size o 1.75 bile bakmaz. bence şükredin, hoşlanıyorsanız da konuşun, tanımaya çalışın. ya da bulursunuz bir tane 1.87 boyunda adam, sizi aldattır, şiddet uygular, sizi sevmez falan. her şey olabilir.
Kötüymüş hakkatten.
1.75 boy değildir. karıştır.
bir karışlık adam tanımı daha uygun olacaktır.
Ah 1.70'lik adamları musallat ettik ömrümüze.
1.60 olarak normal oluyor her türlüsü.
Uzun arkadaşlara başarılar *
Bu boy muhabbeti insanların hayatlarından ne zaman çıkacak ne kadar kalacak belli değil.Hayatin gerçeklerine ne kadar uzak oysa ki paradan haber ver sen uzamayacak hiç bir şey yok.
o seni beğeniyormu, hic soylemiyorsun?

edit: hemen kacmis konuyu acan.
Özgüven sorunlarınızı ve vizyonsuzluğunuzu sözlüklere taşımaktan ne zaman vazgeçeceksiniz arkadaşlar ?
kafası hariç ise iyidir bence muhahahahaha.
1.65 biri olarak özgüvenimi sikiyorsunuz sayın yazarlar.

Şaka amk sikimde değilsiniz. *
Hani boyu değil işlevi diyenler nerde.
Sanki siz kusursuzsunuz aq.
Benim gibi uzun boylu kızlar için kabullenilmesi zor olan durumdur. Bir ilişki başlamadan biter böylece.
kadın 1.80 üzeri değilse sorun yoktur. vahi mi var erkek kızdan uzun olacak diye.
Beğenilen erkek dediği için bunu beğenen kişi problem edebilir.

Bir insanın dış görünüşünü beğenmek onunla iyi geçinip, anlaşabileceği anlamına gelmiyor. insanlar bunun nasıl farkında değil anlayamıyorum, hadi ilk ilişkinde hata yaptın anlayamadın. Sonrakilerde de mi bu durumu deneme-yanılma yöntemi ile idrak edemedin. Valla ben bu insanları anlayamıyorum, derde bak hele.
Boyu uzun olan Erkeklere ilgi duyulmasını anlıyorum ama boyu uzun olduğu için de biri ile birlikteliği olan birisinin o kişinin karakter ve tutumundan şikayet edip ayrılmasını da anlayamıyorum ben.
Genel olarak ben bu insanları anlayamıyorum.
Arkadaş beğendiği erkeğin boyuna pek dikkat etmemiş herhalde yoksa erkeğin boyu ortada sanki gizli birşeyi açığa çıkmış gibi “175 boyunda çıkması”demek saçma değil mi?
Ağlatır :(
Beğenilen erkeğin Türkiye boy ortalamasının üstünde çıkması durumudur, Türkiye erkek boy ortalaması 1 73 tür pek fazla seçeneğiniz yok gibi elinizdeki fırsatları değerlendirin derim.
bu ülkenin boy ortalaması zaten. kızlar ne bekliyor? hollanda değil burası... millet sizin yüzünüzden küçük adam sendromu geçiriyor.
Tuzum kuru da o yüzden diyorum ki geçinilir gider nolcak ki.
Uzun boylunun da pek artısı olmayan durumdur. 185cm olduğum için de fark etmemiş olabilirim:)
bu son dönemdeki boy takıntısı kadar anlamsız bişi yok. Ne yapacaksın kardeşim senden uzun olsun yeter işte. Hayır kendi aşağılık kompleksinizi yanınızdaki büyüterek mi kapatmaya çalışıyorsunuz anlamadım. Sevdiğin erkek piç çıkmasın gerisi faso fiso.
Gayet normal durum. Para, iyi surat, statü sahibi bir birey olursan 1.60 bile çıksa piyango vurabilir. Sadece boyu olan niteliksizler kendini o kadar da bişey sanmasın yani.
(bkz: beğenilen erkeğin hakan sabancı çıkması)
170 60 kilo göbekli ve hasta bir insan olarak 175 cm süper bence.
Şüphesiz derinden üzülmenize sebep olur. Minnoş minnoş takılırsınız.