bugün

kötü demiyorum iyi de demiyorum.okanla da kıyaslamiyorum.
2003'te Duman grubunu kendi programına davet eden Beyazıt Öztürk, Kaan Tangöze'yi programına geldiğine pişman eden heriftir.
Hani ortamda prim yapmak için insanların kusurlarıyla en ufak hatalarıyla dalga geçen, komiklik yapmak için girmediği şekil yapmadı şaklabanlık kalmayan tribünlere oynayan sevilmeyen şerefsiz tipler vardırya. Ha işte beyaz'ın karşılığı bu tip arkadaşlardır.
hala ekranlarda olması çok vahim bir durumdur..
ilgi manyağı kişilik.

bir gün kimse onunla ilgilenmezse intihar edebilecek bir hali var adamın.
vasat komedyendir. asla ama asla bir steven gerard olamaz.
0 espri kapasitesine rağmen sempatikligiyle halkımız tarafından sevilmiş ve sevilmeye devam eden showman.
komik olmayan ama sempatik ve şanslı bir adam.
showunu yapmıştır yine.
--spoiler--
twitter adreslerini vermemişler, zaten verseler de...

en yakın zaman da tivitlerimizi tekrar atmak istiyoruz
--spoiler--

hayatının en politik iki cümlesini kurdu. * *
Komedyendir, Skeç Oyuncusudur, Son zamanlarda Yalan Dünya adlı dizide bir karakteri canlandırmaktadır. Yıllardır Devam eden sunduğu talk show formatlı programı beyaz showu severek izlerim ayrıca "r" harflerini söyleyemez.
polis akademisi yle alakalı kişi diye millete Pascal nouma yi kakalamis. gelmeyelim bu oyunlara.
kimisi kendisi için ülkücü der kimisi cemaatçi.
Sırf saf ve iyi niyetli gibi davranıp yetenekli kişilerin ayağını kaydirarak bu ülkede yıllarca para kazanilabilecegini ispatlamistir.
bu aksam gorukle kampusunde konuk olacaklar.

gelen varsa yesillendirsin.
Abartılmış Talk show producer.
vasat taklidi yapan adam. çünkü ülkede vasat olana talep, başka hiç bir şeye olmuyor.
(bkz: reptilian)
3 adam soytarılarının yanında sevimli görünen programcıdır kendileri.
90 lı yılların sonlarına doğru radyo klas'ta 00:00-02:00 arası çıkardı "gece tavuğu" isimli programıyla, kırıp geçirirdi gülmekten. sonradan televizyona sıçrayınca radyodaki komikliğinden pek birşey kalmadı.
Yahudiye üstün hizmet vede kibri sayensinde bu zamana kadar götürdü. Ama bana göre 10 yıldır tv de yok. Herkes o gün tv de bi bk olmadığı için bunu izlemek Orunda kaldıklrı bir kişi. Ama bişey olmaz. O gtü sağlama aldı. Zaten inanışıda belli değil. Burada sıkıntı yok. Ölüm anından sonra yaşadıkları önemli. Hesap verecek. Sorulara cevap verecek. Kabir azabı çok fena.
Ailemizin çocuuğu.
Karakolda rutbesiz er ne ise beyaz da odur. 20 senedir erbaş olmadı. bi 20 sene daha bekleyelim.
banvit beyaz show, rifle beyaz show gibi TV showlarini sunmuş olan adam. hatta showmenlik kariyerinde bir dönem kanal D'de beyaz show'u da sunmuşluğu vardır.
candan erçetin'e cevabı vremiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=OW5Fm9lfmjc