bugün

sıkmaya başlayan talk show.
bu hafta serdar keskin (ismail abi) ve zeynep çamcı (sedef/leyla) nın katılacağı programdır.
an itibariyle hande yener giydiği kıyafetle erkekleri kadından soğutmaktadır.
hande yener şarkısına başlayacaktır, şarkının girişinde yerde dansçılarıyla kıvrım kıvrım kıvrılırken, annemden yorum gelir :
'' bok içinde kurt gibi, ne yapıyor onlar?''
hande yener'in leydi gaga çakması olarak karşımıza çıktığı program.
o ne kostümdür ya direkt aşırsaydın kadının kostümlerini. yuh be.

ayrıca sürekli detone. "my baby" dedi yardı bu arada dj'e ha. ahahahahah.
kusura bakmasın da o kadar detone ki kanalı değiştiriyorum. kulak diye bi şey var bizde de .. bu gürültüyü dinlemek zorunda değiliz.
13 yaşından gün almış leyla ile mecnun fanlarının serhan keskin'den her an ismail abi'lik yapmasını bekleyerek izleyeceği şov.

edit: bok mu var da eksiliyon alagavat liseli, dövcem şimdi annesini çağırcak yeaaa!
görünen o ki beyaz program boyunca handeye yürümekten başka iş yapmayacak.
ekran başında izlemesi daha zevkli olan talk-showdur. keza stüdyoda program 2-3 dakikada bir reklam arası veriyo gibi gelmektedir.

ayrıca buradan seslenmek istiyorum; beyaz program başlamadan seyirciye yaptığın konuşmayı artık değiştir! ezberledim!

--spoiler--
arkadaşlar hoşgeldiniz,şimdi program esnasında kamera hep bizi çekiyo sanıyosunuz ya hah işte o öyle olmuyo. biz konuşurken sizi de çekiyo kamera ve o minderde oturmaktan dolayı oluşan popo acısını olabildiğince gizleyin, yanınızdaki arkadaş altına felan yaparsa telaş yapmayın stüdyo eğimli şurdan akar gider herkes minderini kaldırsın geçince geri otursun bla bla bla
--spoiler--
hande yenerin an itibariyle yani ne dersin kim kime ne diyeceğinin kim seni dinleeeeer kim dinlemeezz. öyle işte.
Bu akşam spor spikeri ve yarışma programı sunucusu Ertem Şener, Leyla ile Mecnun dizisi oyuncularından Zeynep Çamcı, Serkan Keskin ve Hande Yener konuk.
Bunun dışında makası ile harikalar yaratıyor diye Beyaz'ın lanse ettiği Adam Saaks diye biri çıktı. Ama adam makasıyla Alexandra adlı modelin elbisesini keserken kimse ona bakmıyordu. Çünkü Alexandra taştı, taş. Özellikle kameranın makası ustaca kullanıldığını göstermek için zoom yaptığı anlarda eminim kimse makasa bakmıyordu. Aynı anda ekranın yarısını Alexandra'nın göğüsleri dolduruyordu.
o kadar seyirci arasından leyla ile mecnun izleyen yok beyaz soruyo favori karakteriniz kim çıt yok seyirciden
Hala ısrarla var olan tolkşov. Rifle iken izliyordum, gülüyordum sanırım en son da o zamanlar düzenli izledim, sonra ara ara açtığımda şöyle bir baktım geçtim. Bundan 10 sene önce "poofff baydı artık bu yeaa" diyordum, şimdi birşey demiyorum bile. Bu sene ilk defa Yalan Dünya'dan sonra denk geldim. Giriş jeneriğini beğendim, stomp apartması ama olsun, kendine göre yorumlamış.

Hala izlendiğine göre başarılı bir program diyebiliriz. Bir de ben hiç izlemesem de bitmesini de istemediğimdir, zira bu program bir şekilde geçmişimle bağ kuruyor. Lost'daki bir nevi the constant. Israrla olmaya devam etsin.
ertem şener ve zeynep çamcının sempatileriyle renk kattığı beyazın yıllanmış şovu.
tatlı sevecen çocuk gibi bir kızımız var şu an konukları arasında kızın adını unuttum bi saattir söylesinler diye bekliyorum demediler recep ivedikte oynadı hani o işte heh acayip bişi ya.
dadı duzu yok.
reklam arası beyaz show olmuştur.
sıkmıştır, skeç yapma beyaz.
mesut yar izle beyaz biraz.
dertlendim burda.
programa hazırlanmak skeç yapmak değildir. oraya getirmişsin serkan keskin gibi bir oyuncu, sorduğun soruya bak bir de: "rolünüze kendinizden bir şeyler katıyor musunuz?" e heralde katıcak kendinden bir şeyler. katmaması elinde mi ki... aynı rolü serkan keskin başka oynar, bir başkası başka oynar. demek ki neymiş, oyuncular rollerine kendilerinden bir şeyler katıyorlarmış. bir de "doğaçlama yapıyor musunuz?" sorusu var ki; akıllara ziyan. ben onların yerinde olsam hiç çıkmam böyle anlamsız televizyon programlarına.
hande yener show olmuştur adeta.
"doğaçlama var mı" daha kaç kez sorulacak merak içindeyim.
buakşam irem sak , gupse özay , sarp apak ve öner erkanın konuk olacağı programdır.
beyaz show malesef artık talk show formatından çıkmış ve başka misyonlar üstlenmiştir. her yeni film çekeni, her albüm çıkaranı, her dizi başladığında dizi oyuncularını programa çıkartan tanıtım ve reklam amaçlı bir programa dönmüştür. muhabbet sıfır, nitelikli espiri sıfır, müzik banttan (sakın hande yener canlı söyledi demeyin, iğrenç ötesiydi), zırt pırt reklam... maziyi mumla aratmaktadır. artık cuma geceleri tarafımdan iple çekilmemektedir.
Bu hafta yalan dünya ekibiyle yardırmaya şimdiden başlamış talk show.
gupse özay'ın ilk canlı yayınım açıklamasını yaptığı program.
betül demirin canlı performansındaki sesini beğenmediğim programdır.
Bir betül demir muhabbetidir gidiyor. Sanki herkesin şarkılarını dilinden düşürmediği biriymişcesine. Kim ulan betül demir. Te allam ya..
an itibari ile orçun'un baskınına uğramıştır.