bugün

bakın vallahi öyle beyler. adamı görseniz bayağı bayrak, vatan, millet sevgisi olan bir genç. lisenin de ülkücülerinden biri hatta. geçen beni nike'la, adidas'la gördü "olur mu lan böyle şey, bunlar milletimizi sömürüyor, yerli mal kullansana" dedi. o an acaip takdir ettim bu argadaşı argadaşlar. böyle argadaşlarımız da var işte.

o sebeple akıllı olun az iki dakika böyle türk, kürt kavgası yapmayın lan. çok saçma şeyler bunlar.
(bkz: hepsi öyle değil bazıları orospu çocuğudur)
'benim bir dominik cumhuriyetli arkadaşım var o da ülkücü' şeklinde misilleme yapılan durumdur.
''çoğunluğu böyle olmakla birlikte benimde sıkı sıkıya yurtsever birçok kürt arkadaşım var doğu'da yada batı'da''diye belirtebileceğim demeç.
(bkz: türk milliyetçisi kürt = fail)
her ırkın içinde iyisi çıktığı gibi pezevengide çıkar.

mesela bütün ermeniler kötümü

hayır tabi değil.

mesela apo denen kahpe kötü diye bütün ermeniler kötümü.

yada nihal atsız kafatasçı diye bütün türkler kafatasçı mı?
zaten öyle olması gereken bir durumdur.
türk milliyetçiliğinin kendini pazarlarken sık sık başvurduğu bir malzeme.
benim kamboçya lı arkadaşım sizden daha şakirt.
benim brezilyalı bir arkadaşım var. Varya hepimizden daha brezil. *
ayrım yapmayın ulen!
asimilasyon mu entegrasyon mu diye sorarlar o zaman.
normaldir.
ülkücü hareketi gerçekten kavramış bir kürt olacak ki ülkücü olmuş.
benimde vardır tanıdığım kürt ülkücüler.
kazı gomünist ve solcu arkadaşlar bu durum karşısında kudurur.
şekil A'da görüldüğü gibi.
kudurun durun lan.
türk milliyetçiliği salt bir anlayış değildir,kürt kardeşlerimizde türk milliyetçisi olabilir.
ülkenin % 50'sinin kürtleri sevmediği gibi saçma laflara kulak asmaması gereken bir argadaştır.

http://www.radikal.com.tr...05.2011&CategoryID=77
türk olmayı iyilik ölçütü ya da geçerlilik ölçütü sayan ırkçılığın gözünü kör ettiği zihniyetin ürünü olan zırva.
sen nesin kimsin ne kadar türksün vakasıdır..
(bkz: ölçülebilen bir değer olarak türklük)
yaşadığı, doyduğu, oy kullanabildiği, okuyabilip türk kadar hak verilen bir ülkede yaşayıp ülkesini, vatanını, bayrağını benimsiyor ise teşekkür mü etmek gerek olması gereken buyken zaten eleğin altında kalması normal eleğin üstündekileri temizlemek lazım. azınlık olması arkadaşın özelliği yada güzelliği değildir diğerlerinin şerefsizliğidir sadece.