bugün

ben seni arkadaş olarak görüyorum abi demesinden daha iyidir.
insana ne diyeceğini şaşırtan cevaptır. çoğu kişi saçmalar bunu duyunca. o zaman sen beni hiç görmemişsin deyip konuşma kesilmelidir. duygusal ve etkileyici bir son olur . merak bile uyandırabilir. yeter ki kız yüzsüzlük yapıp gösterseydin o zaman filan demesin. siz efendi olun göstermeyin yine de.
vereceksen ver vermiyiceksen bi siktir git der karşıdaki cocuk ya da kız içinden.
idare etmektir.Karşındakini yedekte tutmaktır.En iyisi gelene kadar şu an sensindir.

x:Bizim gidişatımız nereye böyle?
0:Ne gibi canım ?
x:sevgili gibiyiz ama adını koyamadık hala ...
o:ama ben arkadaş gibi görüyorum ki seni..
X: hmmm ...
sonrasında; hastir! geç mi kaldık?! denilebilir.
-ben senden hoşlanıyorum.*
-ama ben seni arkadaş olarak görüyorum.
-tamam sen beni arkadaş olarak görmeye devam et ama benden nefret etme olurmu hem insan arkadaşından nefret edermi?**
(bkz: ağzından çamaşır yıkar gibi ses çıkaran insan)
-Ben seni arkadaş olarak görüyorum
-Ben de seni arkadaş olarak görüyorum.

-Ben seni arkadaş olarak görüyorum
-Ben de seni sevgili olarak görüyorum. N'aapcaz?
bende seni yavşak olarak görüyorum diye hemen cevaplanması gereken soru.
- Ben seni arkadaş olarak görüyorum.
+ Oradan göremezsin, gel yaklaş da bak
- Hıı tamam o zaman. Dur bi dk aşağıdan bakayım.
+ Ne arıyosn kızım sen orda?
- işe yarar bişey var mı diye bakıyorum.
+ !!
- ??
Reddetmenin en kibar halidir.Karşıdaki yoğun duygular besliyorsa yerle yeksan olmuştur muhtemelen.Ama çaktırmamaya çalışacaktır,bende öyle görüyorum seni diyip saklıyacaktır bozulduğunu.
Üstü kapalı şekilde seni beğenmiyorum bizden bir halt olmaz demektir.
durun çekmeyin biz arkadaşız.arkadaşlık o kadar geniş bi yelpazedir ki dün gece seks yapıp sabaha kanka bile diyebilirsiniz gerçekten.
"bsg" nin bir başka açılımıdır. kişinin kendi iç sesi bu cümleyi tekrarlarsa hele bir de arkadaş olarak görüyorum kısmına vurgu yaparsa işler çığrından çıkabilir.
gözün çıksın ulan.
- senden çok hoşlanıyorum melis.
+ ama ben seni arkadaş olarak görüyorum necati.
- peki ühüü ühüüü
+ ayy ağlayan erkeklere dayanamam arkadaşça veresim geldi.
- ühühühüüüüü yüühüüü yupiiiiii.
(bkz: gözün kör olsun)
-anaaaaaaaam! büyük ikramiye!
+bizi de görürsün artık tarumar...
-beyler ben sizi arkadaş olarak görüyorum...
+ama biz senin sonunu pek iyi görmüyoruz..
eyvallah, denip arkaya bakmadan gidilmesi gereken durumdur.
karşı tarafın umutlarını bitiren laftır.
bunu mu demek istemiştiniz : dalgan küçük.
insanın hayatında hiç mi hiç duymak istemeyeceği cümledir. adeta yıkar insanı. eğer bir odanın veya binanın içindeyse kapının yolunu bile bulamaz. aman yarabbim ne kötü birşeydir ya. aklıma geldikçe içtiğim sigaranın haddi hesabı olmuyor.
sen kenarda bi dur. bakalım bi ortamda ne var ne yok... biraz takılalım. nabza göre şerbet ayarlayacam ben sana diyen bir kızın erkeğe uydurduğu en sağlam yalandır.
"iyi yapıyorsun" şeklinde bir erdener abi şekli yapılarak karşılık verilebilecek itiraf.
"istemem yan cebime koy"cular ve "dur işte yedekte ya"cılar tarafından yerli yersiz kullanılınca bugünlerde inandırıcılığını yitirmiş olan savunma.
halbuki doğru olduğu durumlarda olabilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar