bugün

Yeter artık! Kaç saattir ankarada işkence yaşıyoruz. Bırakın bilgisayar başında gerizekalılara laf yetiştirmeyi. Gelin. Herkesi bekliyoruz.
ah be sözlük
sanırım tükenmişliğin içerisindeyim.
boyumu aşan dertlerin arasında boğuluyorum. hiç bu kadar yorulmamıştım.
final haftasına da girdik.
insanları tanıyamıyorum. ev arkadaşlarım değişim evresini çoktan geçirirdiler. kız kardeşim çok rahatız
akdeniz anemisi tehşisini koymak üzereler. keza annemde..
çocukluktan kalan tek bir arkadaşım var.
ilk gözyaşlarımı omuzunda döktüğüm
ilk aşkımı bilen
çocukluk çağımın en güzel zamanlarını tattığım kişi.
bu ayın on beşinde düğünü var. enişte beyle tanışmıştım daha önceden nişanında da yanındaydım.
ben üniversiteye başlayınca uzaklaştı benden.
ben ne kadar arayıp sorsamda onu yabancılaşıverdi bana.
sonra yaşam şartları ne kadar uzaga atmış olsada hakikaten iki yabancı gibi olduk birbirmize.
biliyor musun beni arayıp düğününe davet etmedi.
bende enişte beyi aradım.

kübra beni neden davet etmedi diye yönelttim sorumuu
işim var dedi döneceğim sana sonra dedi
bekledim dönmedi.

ev arkadaşlarımdan yediğim kazık burdan istanbula yol olur.
kutu gibi odamda öle saatlerce oturdum
düşündüm.

kızkardeşimi..

annemi..

sonra dedim ki kimim var benim bu hayatta
bu sorunun cevabını bulabilmek için sabaha kadar düşündüm.
sabaha kadar ağladım be sözlük.

bir insan kimim var benim diye düşünür mü?

telefon rehberimi karıştırdım olur ya belki rastlarım diye.

tek cevap annemdi sabah 7 di uyuyakalmışık yarımyamak üşümüş olarak
yağmur yağıyordu gözlerimi açtığımda sesine uyandım zaten.

şimdi değer verdiğim biri samimiyetsiz ithamında bulundu bana.

hakikaten kimsem yokmuş benim..
ben hiç gösterememişim benliğimi..
evet sözlük. istanbula gidemedim malum en yakın arkadaşım olan kübra beni çağırmadı düğününe kınasının olduğu gece bayagı ağladım. koydu çünkü derslerede bayagı asıldım bitecek bu okul en iyi şekilde modunda finallerim bitti ama ne yaparsak yapalım bütteyiz. taşındık bi de çok yorucu oldu ama sonunda oldu. final büt arasında çalışmaya başladım. amasradan geldim bacaklarım ağrıyo başım şişti. ama en azında bazı insanların yokluğu iyi geliyor. canımı sıkacak hiç birşey yok artık kendi işimde gücümdeyim.
sana çok kanım ısındı. Hem duygularımı, fikirlerimi seninle çekinmeden paylaşıyorum,hem de başkalarının fikirlerini öğrenebiliyorum. Kimine ne saçma diyorum, kimine bu da benden yalnız değilim diyorum, kiminde deli gibi kendi kemdime gülüyorum.
Gunaydin sozluk. Bir sabah daha oldu.
Uyku tutmadi nedense. Gunesi bekledim ve dogdu. omrumun kacinci cumartesisi acaba bugun ve kac cumartesim kaldi. Acaba kackere daha gunesin dogdugunu gorebilecegim be sozluk? Ne kadar kisa hayat. Hep birseyleri sigdirmaya calisiyoruz.
Bu gecelik bu
kadar. Gidiyorum artik,(uyumaya)

CoK gucsuzum nedense.kemiklerim agriyor.kisa zamanda toparlanacagimi umit ediyorum.

Sana kalan gece tayfasiyla mutluluklar.
(farkindayim bu gece mizikcilik yapip erkenden kactim)

Iyi geceler.
hadi ben yatıyorum iyi geceler sözlük. ne kadar umrundaysa artık.. yalnızlık zor işte.
Bana ikide bir ceza verip durmayın. Ne yapayım yani Türkçe hocam çok salaktı her ders tahtaya yazı yazıp çıkardı başka bir şey yapmazdı haliyle benimde Türkçem bozuk, noktalama işaretlerini yanlış yere koyuyorum. Ayıp ama psikolojim bozuluyor ceza alınca.
Ölüye bile saygı yok bu sozlukte.
Ahmet erhan, türk şairi vefat etmiş,hala arkasından saçma muhabbetlerle gülmeler bilmem ne.

Sürekli aynı gereksiz konuların döndüğü , erkeklerin türk kızına ,kezbanlık muhabbetlerine, kızların da erkeklere,türk erkeği şöyle böyle gibi gereksiz şeylere taktığı sozluk.
Konular aynı, seviyenin genelde vasat olduğu yer,malesef ki.

Ha her genelleme herkes için doğru da değil. Çok doğru ve güzel yazan insanlar yok mu,var.
Ama bir ekşi gibi,daha normal,değişken konular ve yazılar için çok değişmesi gereken yer,uludağ sozluk.
-Yazarlarin sozluge yazdiklari yazilardir.

Iyi bayramlar.
Sizinde arkadaşlar.

bu da sözlüğün cevabıdır.
ne mal insanlar barındırıyosun be ulu sözlük. *
gittim geldim ama birini almışşsın benden sözlük kendi gitmiş galiba, kendi gittiğine göre mutludur belkide sözlük. giderken bana mesaj da atmış cevap veremedim ona sözlük, haberim olmadı sözlük.
Bi bilsen ne ucuz ne kezban ne barzolar barındırıyorsun içinde.
Her yerim ağrıyor dayak yemiş gibiyim önerisi olan yok mu sözlük ?
sen son zamanlarda iyice sapıttın sözlük kendine gel.*
Bana her şeyi de ama düz adam deme be sözlük. Nefret ettim bu karmadan. Nihilist daha iyiydi.
Haydi beni eğlendir.
herkese günaydınlar olsun sözlük. mutlu olun ve hep şuku verin.
selam sözlük üyelerinin çoğu şakirt.
Ben uyumaya gidiyorum iyi geceler.
evet sözlük tekrar sil baştan başlıyorum.
hayatımda kim var kim yok çıkarttım. bazıları da beni çıkarttı ya hadi neyse.
aman öyle ya da böyle bir şekilde hayatıma devam etme kararı aldım. tekrar buralardayım işte.
kahrımı çekmeye hazır mısın diye sormaya geldim aslında.
karşılama merasimi olsaydı iyi olurdu.
ne diyeyim hoş bulduk.
naber? tamam bu çok samimiyetsiz oldu. o kadar şey yaşadım sayende yaşıyorum yazıyorum da naber kuru kaldı.

biraz içimi dökeyim . doldum bayağdır. güzel şeylerden başlamak istiyorum öncelikle.

eve çıktım sözlük. valla ben de şaşkınım şaka maka çıktım eve.

yurttaki idarecinin tacizleri ve yurt sıkıntıları yüzünden daha fazla duramazdım.

adam banyoyu tamir etme muhabbetine banyomdan çıkmadı dolayısıyle her sabah odamda onu görmek hiç hoş değildi.

neyse ki evi olan birini bulmam çok zamanımı almadı.

ev arkadaşım da nasıl tatlı nasıl hamarat . kafamız falan da uyuyor bakalım şimdilik hiç bir sıkıntı yok.

dün gelişimi kutladık . bomonti de geldi. çok vefalı bomonti ya. **

kafalarımız güzel olunca şarkılar söyledik lanet olsun ki ikimizin de sesinde arabesk fantazi sanatçısı yatıyor.

neyse ki kafayı çok bulmadım şahsen ciddi anlamda çabuk uçuyorum ve sarhoş olunca tuborg kapağını yüzük yapıp kendimle evlenicem en iyisi benim diyecek kadar da saçmalıyorum.

kız ingiliz dil ve edebiyatı okuyor haktan söylüyor. *

komşularımız da öğrenci yan tarafta iki kız karşı tarafta üç erkek kalıyor.

gece erkek olan komşumuz da geldi. ya bir dur fantezi yaratma hemen çocuk geldi muhabbetimizi edip sabaha karşı çardakta oturduk.

ev arkadaşım harika yemekler yapıyor hunharca yiyorum. artık göt göbek için de ayrı oda açarım herhalde.

nargilemiz de var bizim biliyo musun nasıl tatlı.

ev alışverişi nasıl eğlenceli geldi dün anlatamam. babam bir de evi öğrenci evinden çıkarıp gelin evi gibi yaptı.

ev boş beyler bekleriz diyemiyorum ev dolu dolu çünkü.

ev boş derken eve atacağım ilk erkeği de merak ediyorum. yok yok etmiyorum ne atıcam.*
ikinci güzel habere geleyim diş tellerimden kurtuldum. sözlük çocuğumu kucağıma vermişler gibi mutlu oldum ya.

sevinçten fsm bulvarında galoşla yürümüşüm ağzım açık herkese gülüyorum falan.

artık en azından şuramı beğeniyorum diyebilicem. oley yes okey.

tüm bunların haricinde şu an odamdayım kahvem yanımda .

ama içimde bir sıkıntı var sözlük.

ve lanet olsun ki ben ne zaman bir şey hissetsem çıkar.

neyse iyi düşüneyim iyi olsun.

dinlediğin için teşekkür ederim.

cankidsin kalp.
Ota boka emin misin diye soran sözlük. Yetti artık zulmün, zalım sözlük. Belediye nikahı kıymıyoruz ki altı üstü entry giriyoruz.
Edit: eminim laaan. Son kararım.
lan sözlük gene beni çaylak yapmışsın allahsız. neye bozuldun lan? bi alt dudak ver de barışalım... hade!

edit: seyyyar japon'a küfür ettiydim mesaclan ona bozulmuş... sik kafalı japon askerleri sizi... silersen de sil amına koduğumun sözlüğü. ben gidecem zaten az kaldı. daha ciddi şeylerle uğraşacam.