bugün

egonu sikeyim senin.
vallahi çok yalnızım..
sevgili sözlük
ulan oğlum sen ne tür bi manyaksın? tam başlığımı buluyorum, şuna bir entry gireyim diyorum, hooopp! başlık listesini yeniliyorsun. Yutuyor musun? ne yapıyorsun? bir daha o başlığı bulamıyorum. artık buna bir son ver. sevgilerimle.
bak sözlük bir sürü gereksiz ergen ve cahil barındırmakla birlikte cok fena kral cok fena deli adamları da içinde barındırıyorsun, hayatımı zorlaştırıyosun! siktirolup gidicem bak adam ol, tadında bırak. yeter lan!

-seni seviyorum sözlük-
çok kıçı kırıksın. geçen gün en iyi entrylerde ilk 10'da 6 bim esprisi vardı. en çok eskilenenler arasında da bilgi içerikli.

millet hem bilgi fakiri, hemde stand-up'çı sanıyor kendini.

birde forum tadında yazanlar var. bunlar göz yumarlar. adam entryde "sana katılıyorum xxxx" diyor. bu yazı 2 hafta kalıyor. ama dikkat çekici başlığın tepki alırsa çat siliniyor.

(bkz: sözlük topsun olm)
galiba bu defa bittim sözlük, peşimdeki sapık bırakmazsa beni bu otobüsten indiğim an bittiğim andır. ya pamukkaleden metroya ışınlanmalıyım direkt; ya da kaderime razı gelmeliyim. yeter artık! sinirden ağlıyorum sözlük, hakkını helal et.
nedir bu "uzaklara bakmak modası" diyerek uzaklara baktım.*
senin yüzünde geceleri acaba alınır mıyım sözlüğe? cümlesini zikrettiğim..ve bunu da an itibariyle yazdığımı gösterdiğim..doğrudur.
defolup gidiyorum buralardan sözlük.
tamam sus. biliyorum. s*kinde değil. incelik edip söyleyeyim dedim ne var yani. *
indir o eli ayrıca.
hepsi senin yuzunden.
ama dur senide cikarticam hayatimdan.
genc kizim diye takildim kaldim. gideceksin ama. saatlerimi yiyorsun. hayvan.
bak simdi bu kadar sey cikarttim hayatimdan iyi hos.
en son aşk cikti. artik onu da istemiyorum.
sende fazlaliksin gidiceksin.
sonra??? mmmmmmmmmmmmmmmm.
ben cesur ve yeterince kadinsi oldugum icin saclarimi kazitacam bir kac ay icinde.
ama kazitmadan once 1 kere boyamak istiyorum- yakindir.
cok sey elemek lazim.
bak artik pek film izlemiyorum. dizi izlemiyorum.
muzik dinliyorum. ama azaltiyorum veya azalticam bunu da. hic bir zaafim kalmayacak. bundanda kurtulucam.
bir sekilde daha az yemek yemem lazim. can sikintisindan cok fena atistiriyorum.
okul mevzusu apayri bir arap saci.
degisicem ist.
herseyi silip aticam haaytimdan fazlalik olan.
gencim, istedigimi elde ederim. isssssssstedigimi yaparim. ok?
Dua edin ağalar sıkıntı büyük.
Inancı olmayanlar da temenni de bulunsunlar.

Tişikkirlir sipirmin.
selam sozluk.
Öncelikle bu yazıyı yazmam için bana cesaret veren sevgilime teşekkür ederim ve şimdi bu satırları okuyorsa, okumayı bırakmasını rica ediyorum.

evet, bu yazıyı sevgilim yazmamı istedi ve ben omu çok seviyorum. ama canım sevgilim yazdıklarımı denetlediği için artık yazmayı bırakmıştım. aslında onun yüzünden bıraktım dersem, onu suçlamış olurum. aslında artık yazmaktan da sıkılmıştım ama yazmak benim için önemliymiş. insanın en son yazdığı şey, final kağıdı olabilir mi? işte, oluyormuş ve benim bünyem kaldıramadı bunu. neyse ya, ben bunları yazmaya mı geldim?

hayır, küfretmeye geldim. sözlük jargonu diye argo tabirli bir dil yüzünden ne hale geldik ya? işet sevgilim denetliyor diye 1000 küsür entryden 250 küsür entrymi sildim. geriye 800 gibi bir şey kalmış ve uzun bir süredir yazmamışım. kimse yokluğumu hissetmedi mi? hissetmememiz normal çünkü ben bir ölüyüm ya da ölüm yolcusuyum.

kafayı yiyordum ve yedim. şimdi kafasız yaşıyorum yakında da açlıktan ölürüm çünkü yiyebileceğim başka kafam yok!

ölmek istemiyorum ama ölüm yaklaşıyor ya, iyi olmak istiyorum ben. bu arada ölüm ve iyi olmak diyorum ya, hasta filan değilim. hastaysam da kafadan hastayım. ben sadece yazmak istedim, yazdım yani kustum ve gidiyorum. özelden mesaj filan da atmayın, canım muhabbet etmek istemiyor. ben yazacağımı yazdım işte.
ah be sözlük elimizde az bir mal kaldı ne yapçağımızı şaşırdık.
canım sözlük, ders çalışmaktan beynim yandı sanırım. artık sosyal hayata uyum sağlayamıyorum yanımda bir test kitabı olmadan içim rahat etmiyor. kpss berbat bir şey haberin olsun. çevremdeki insanlarla sınav dışında başka bir şeyden konuşmanın imkanı yok. her lafın sonu atanırsak diye bağlanıyor. insanlar böyle böyle deliriyormuş demek ki. yazık oldu bana ya.
Sevgili sözlük...
Bu gun günlerden çarşamba. Sana yazacak o kadar çok seyim var ki! Ama öncelikle sözlük neden bu kadar merhametlisin ve neden hala yüreği, kafası aptal insanlara yazma şansı veriyorsun?
nolur sözlük yaa bi kere de yalnız kalmıyım,
nolur kalmasamm!!

her zaman ağlamak mı bana kalan?!

artık öyle bir hale geldim ki durduk yere herkes gülerken ben ağlıyorum, o kadar sabrediyorum gerçekten güçlü gözüküyorum,

hovarda aklı bi karış havada gibi...

ama değil hiçte değil hem de... hala aynı şeyi yaşıyorum, daha az önce 5-6 kişilik bi kahkaha ordusunu arkamda bırakarak yalnızlıklarımı hapsettiğim kaleme döndüm, neden ağlamak için. hüngür hüngür ağlamak için.

dayanamıyorum ki, aynı konunun uzamasına, nankörlüğede katlanamıyorum.

o kadar ellerimle yaptığım şeylere laf atılmasına, ben tamam artık derken uzatılmasına, katlanamaz oldum. ben artık nefes alırken bile zorlanıyorum.

ama bu yazımda biticek ve ben yukarı çıkıp tekrar mutlu olucam, öyle sanıcam ama bu sanki bi yarayı iyileştirmeden kapatmak gibi.

hiç bi işe yaramıyor.

ama her insan benim gibi biliyorum. sadece ben dozunu her zamanki gibi arttırıyorum... her zaman hep daha fazla daha fazla diye çabaladım.
artık daha az daha az demekten kendimi alıkoyamıyorum.

şimdi bu entrymin ömrünü düşünüyorum ve biliyorum ki en fazla yarım saat çünkü durup düşününce başkalarının okumasındanda rahatsız olucam ama genede bi kaç kişi okumuş olucak ya paylaşmış olucam ya o rahatlatıcak beni. ya da hiç girmicem entryi yazıcam böyle bırakıcam.

---
yazıp öylece bırakmışım şu ana kadar...

tarih: bilinmiyor ama eski.

entry saklandı: 01.41.
sonu ''lan sözlük'' diye bitirilen cümlelerdir. '' hiç sevgilim olmadı lan sözlük'', ''hiç zengin olmadım lan sözlük'', ''hiç moderatör olamadım lan sözlük'' vs. şeyler örnek verilebilir.
bana bir kıyak yap sözlük, bana biraz borç para ver sözlük, içinde kaldım kurtar beni sözlük, sevdiğim kız bana bakmıyor bir çare bul sözlük...iyi bir şeydir başın sıkıştığında seni dinleyen birilerinin olması...
sözlük canım sıkkın,yar bana bir çare ...
neyin peşindeyim bilmiyorum sözlük...
yatagimdayim. Cenin pozisyonunda. Bazen sirt ustu.solumda duvar var. Her an uyuyabilirim. Telefon koynumda. simdiden iyi geceler sana.

Ek olarak burda ben varken sana baska gicik oldugum birini yetkili diye kakalamislar. Ona bozuldum. Hem almaz onlar benim gibi seni gogsune. Ben olmaliydim bence.
Oyun mu oynuyosun benimle sozluk? Bi gun caylak bi gun yazar. Yapma bunu bana. Sen uzme bari beni.
seni seviyorum. seninle dertleşmek seninle kafa dağıtmak seninle kafa açmak güzel. sadece sen kaldın elimde. facebook twitter ve daha bir çok sikimsonik yerde ne yazsam kendime çeki düzen vermeden yazamıyorum. deli gibi mahalle baskısı var üzerimde. aptal aptal kezbanlar maymun maymun mahmutlar var başımda. sadece seninbleyken tam olarak kendimi hür ve bağımsız hissediyorum. ben sen bir ben yetecek. yoksa intihar edeceğim. intihar ederken bile üzerimde bir baskı var amuna koyayım. ulu orta yerde asarsam kendimi cesedimi gören çocukların psikolojisi bozulur. ben neden bu kadar düşünce bir aptal oldum onu da tespit edemedim. lakin beni bu türk kızları bitirdi. ilk buluşmada sevişirler kızı bir tanırsın kafa siken biri olduğunu görürsün. ayrılmak istersin sonra ama olmaz öpüştük ya kendini garantiye aldığını sanır. sikiğimin davası! ulan var mı böyle üç kuruşa beş köfte. koyduğumun devri devranında facebook tan vs. den de takip edip dururlar. yazamaz çizemez olduk. engelle engelle! bir tanıdığın face ini bulup oradan bakarlar. lan arkadaş sen benim en müstesna sırrımsın. seninle söyleşmek iyi geliyor bana. soktuğumun kezbanları seni bilmiyor. bilmesinler de daha! ulan seni de kirletirlerse var sıkarım kafama haberin olsun. hadi şimdi allah'a emanet ol..
sen olunca iyi zaman geçiyor hacı abi.