bugün

bu saatte uyanıp kahvaltı bile yapmadan senin başına geçiyorum sözlük. noluyo acaba bana.
nereden de çıktın karşıma, beni kendine bağlamadan öylece bir kenarda dursan olmuyormuydu?
yine gece oluyor sözlük ve gece tayfası bu gece daha bir eğlenceli olacağa benziyor.
(bkz: çoluk çocuğa selam söyle)
Sevgili sözlük;
Burada topu topu 6 saatden beri çaylak yazarım beklemek zormuş bunu öğrettin bana çok teşekkürler burada yazar olmak zor iş beklemek zor iş ama bizim işimiz zor iş yazar olana kadar durmak yok entrye devam.
çok sıkılıyorum sözlük çok...
Küsücem yakında sana, az kaldı.
sözlük galiba gece tayfası listesini paylaşma mı kıskanlar var.*
ulan hangimiz bu sözlüğe yazmıyoruz burdan başka sözlüklere de mi yazılıyor sanki elim ayağım titredi sinirden sorduk mu ha sorduk mu. tamam sakinim.

tanım yapıyorum mis gibi gel.

sözlüğe ithaf edilen yazılardır.. duygu yüklü olurlAR. genelde bi yazan kişi okur onları.
artık sana yapılan itirafların bile boku çıktı sözlük.
mobıl sozluk ıcın bıseyler yapmıssın, aferın.
(bkz: siktir git)
her önüne geleni yazar yapma tamam mı canım benim.
burada bir şeyler okuyorum, yarılıyorum. koşa koşa ev arkadaşlarımın odalarına gidiyorum. neredeyse gülmekten anlatamıyorum falan. onlar suratıma bön bön bakıyorlar.

hayır amacın ne sözlük ?
ne zamandır isteğim doğrultusunda sözlüğe girmemiştim. bir gireyim ne var ne yok diye bakayım demiştim ki girmemle sol frame'de en tepede (bkz: kesik penis ile yapılabilecekler) başlığını görünce bir süre daha yaklaşmamaya karar verdim. umarım sözlüğü yönettiğini zannedenler kendilerine gelirler de bir ara sözlüğü adam ederler.

kendinize iyi bakın.
Çok bozdun. Kendine dikkat et.
ben bi acaipleştim gene sözlük bu son bi hafta mazlum evimde gücünde biriyken gene dağıttım.

şimdi ise tanımdağım yani en azından gece tanışmışlığım var ya neyse, onun evinden giriyorum entryi.

işin komiği göt kadar odada 3 kişi yatmışız ve ben yerde uyandım.

ben hiç böyle değildim be sanırım eski halime dönüyorum.

sanırım mutlu olmaya başlıyorum, ha ne alaka diyebilirsin sözlük lakin ben bi ara bu son aylar diyeyim hatta eğlenmeyi unutmuştum.

ki ben ipim olsa kopartır kaçarım, zincir olsa kırar kaçarım. öyle biriyim ama bu son aylar bi durgunluk çökmüştü, bi karmaşa...

bazı şeylere çok takılmıştım. sabah uyandım ve yoktular.

bunun için mutlu olmaya başlayacağımı düşünüyorum sözlük.

neyse yahu şu ev sahipleride değişik çocuklar, ama sevdim komikler. arada bi eviniz yok mu gitsenize deselerde kalın gibi bakıyolar. * *

yok yok sözlük sabahın 5ine kadar uyutmayınca bi kızar gibi oldular ama bizide sevdiler.

işin şey kısmı da insan hiç tanımadığıyla okey masasında oyunu bırakıp sırayla hayatını anlatırmı?

biz onu yaptık be sözlüğüm.

baya baya iki arkadaş iki arkadaşı dinledik.

güzeldi be sözlük.

çocuklar arada kendi kendilerine biz neden tanımadığımız insanların evine gidip böyle yapmıyoruz, gidelim oturalım yiyelim içelim yaa, diye isyan etti bi. bana gelemezsin dedim. *

neyse bu da böyle bi anımdı sözlük. zaten gece tek sloganımız bu da böyle bi anımdı. * *

hadi size iyi günler sözlüğüm bana iyi uykular.

çok çok seviliyosun. *
hay allah belasını vermesin sözlük. gittik mesaj attık yazım yanlışı var diye, neymiş efendim kibar olaymışım. lan ben ne çekiyorum sen biliyor musun? allah allaaah. yok rencide olurmuş yok kibar olaymışım. arkadaşım sana mesaj attık efendi efendi söyledik. yok lan bundan sonra imla hatasına mesaj falan. vuracaksın gammaz butonuna. iyilik de yaramıyor ki.
sıkıntıya gelemiyorum sözlük. daralıyorum yemin ediyorum kalbim ilginç bir basınç etkisinde gece uyku muyku kalmıyor. benim yarın ya da başka zaman birşey yapmak zorunda olmam, istemesemde gitmek zorunda olmam, başkasının planladığı bir olaya zorlanmam. gelemiyorum bunlara sözlük. ah bak yine o basınç...
iyi ki varsın aslında, bak sevdiğim kıza anlatamadıklarımı sana anlatıyorum düşün artık, akşam işten gelince çay ve sigara eşliğinde güzel gidiyorsun. iyi oluyor böylesi, sınırsız özgüvenin dibine vuruyorum, ne kadar ağır adam yahu dedikleri bu adamın sözlükte yazdıklarını bir görseler... demliğin dibi gelmiş bu arada, çay koy sözlük...
senin yüzünden konuşurken bile bakınız diyorum. buna bir çare bul sözlük. (bkz: bakınız)
(#15036054) bunu yazdım ve güzel oldu bence.
ben yatıyorum sözlük var mı diyeceğin?
(bkz: iyi geceler öpücüğü)
hi sözlük. her yazımı olduğu gibi bunu da sana yazıyorum. ne sandın?